PDA

View Full Version : той просто не знае какво иска!!



martito2
10-18-2011, 17:41
Проблема е следният :
Ходих с едно момче, връзкИ изпълнени с емоция, но кратки .. късахме и тръгвахме на няколко пъти. Когато ме види с дръго момче ревнува, уж още имал чувства... Е, да ама ходи с различни момичета! Има си аверка, но това не му пречи да идва почти всеки ден, да ми пише .. не се е случило нищо, но все пак гаджето му не знае, а той няма желание да й звъни .. Уж пак щял да ми предлага, но не искам пак същото, защото знам какъв е краят (всеки път след раздялата аз страдам!), въпреки това, поне ми се иска да вярвам, че ще има промяна...

Мерси предварително за мненията, моля без излишни коментари! :)

Sh@d0w
10-18-2011, 17:50
Една уважаваща себе си жена/момиче не би се оставила да бъде разигравана по този начин.

Още след първия път е трябвало да го отпишеш.Бахти пубертетската история сега те искал,после не,пък после щял пак да ти предлага...?

Толкова ли нямаш самоуважение,че се оставяш да те разиграва?

SheDevil
10-18-2011, 17:52
сори ама няма да се промени. пак за сетен път казвам- ако едно нещо е счупено и да се залепва няма да има ефект. Аз с моя ходих година и 4 месеца... като ...в този период не точно разделяли но сме късали за по един ден най мн ...тъкмо си казвам край...виждам го и пак на ново...но няма промяна...човекът си остава същият...



добре е че си харесах друго момче та изцяло се откъснах от бившия ми вече... ура!

arsenalllbaby
10-18-2011, 17:53
Толкова ли нямаш самоуважение,че се оставяш да те разиграва?
Зарежи го. Продължи напред.

gabsit000
10-18-2011, 18:06
Толкова ли нямаш самоуважение,че се оставяш да те разиграва?
Зарежи го. Продължи напред.

+1

Fiction7577
10-18-2011, 18:09
Остави го тоя. Не става.

kyon
10-18-2011, 18:19
Хората са такива, каквито са. Няма да се промени нищо в него, не хаби надежди.

leadyflame
10-18-2011, 18:27
Знае какво иска- да те разиграва

NambyPamby
10-18-2011, 18:30
"Жените винаги си мислят, че могат да променят някого(нещо)".
Аз не мога да разбера защо доброволно си решила да бъдеш в застой и да дълбаеш на едно място. Или си същата незнаеща какво иска лигла като него, или имаш някакви комплекси и си мислиш, че ако го отрежеш тоя, никой друг няма да те хареса. Което и да е от двете, време е да спреш с тоя мазохизъм.

crowberry
10-18-2011, 18:47
Остави го да се развива. Не е пораснал за сериозна връзка..

Wwwooow
10-18-2011, 19:26
Оооооо напълно съгласна с NambyPamby с всяка написана дума !

Luidgie
10-18-2011, 19:30
Една уважаваща себе си жена/момиче не би се оставила да бъде разигравана по този начин.

Още след първия път е трябвало да го отпишеш.Бахти пубертетската история сега те искал,после не,пък после щял пак да ти предлага...?

Толкова ли нямаш самоуважение,че се оставяш да те разиграва? ++++++++++++