PDA

View Full Version : Писна ми...Как да отслабна?



yana0404
10-18-2011, 17:54
Здравейте аз съм на 12 години и съм висока 1,55м обаче съм 51 кила.Моля ви кажете ми как най-ефикасно да отслабна за 30 дни примерно.Трябва да сваля поне 6 килограма.Моля ви помогнете!!! :) :)

Nithael
10-18-2011, 17:56
закъсня..лятото се отслабва най-добре.
тогава слагаш някви дебели (доста дебели и топли) дрехи и бягаш. правиш коремни преси етц.като се прибереш у вас пак ги слагаш, пускаш климатика на топло че да се потиш като животно.
и така..тоя сезон е по-зор

summerxtime
10-18-2011, 18:00
Боже,Боже ... Ти си на 12.Да спазваш диети сама е напълно абсурдно.Запиши се на ня'къв спорт.Ако си толкова решена да отслабваш обаче , поне се посъветвай с диетолог.Той ще знае най-добре как да спазваш диети.Да не стане някоя беля и после в болницата ... :(

daru6a1
10-18-2011, 18:31
Изчислих ти индекса на телесната маса според височината , килограмите , годините и пола .. Абсолютно си си в здравословни граници!
http://www.medicine.bg/instrumenti/indeks-na-telesnata-masa
Убеди се сама :)
Ти си едва на 12 , трябва да приемаш всякакви храни .. От нищо не трябва да се лишаваш. Както каза съфорумката преди мен запиши се на някакъв спорт и бъди упорита .. Ако искаш пиши ми ЛС да ти препоръчам упражнения , които да правиш вкъщи. Нещото , което трябва да правиш е НЕ да отслабваш , а да спортуваш и да се стягаш :)

strawberry88
10-18-2011, 19:34
Боже,Боже ... Ти си на 12.Да спазваш диети сама е напълно абсурдно.Запиши се на ня'къв спорт.Ако си толкова решена да отслабваш обаче , поне се посъветвай с диетолог.Той ще знае най-добре как да спазваш диети.Да не стане някоя беля и после в болницата ... :( Абсолютно!! :)

marin4itu
10-18-2011, 19:41
Запиши се на танци, аеробика, тае бо.. Само недей гладува моля те!

zlatit0o
10-18-2011, 20:03
От толкова малка да се занимаваш с диети изобщо не е хубаво. Тъкмо на влизаш в пубертета и т.н.
И също искам да кажа, както първия отговор, лятото е време за диети ;-) освен, че е по-топло и също имаш мноооого повече свободно време. Да не казвам, че докато си на у-ще няма как да ядеш здравословно.

siskaaaaa
10-18-2011, 20:17
Уточни се малко ти диета ли искаш или упражнения/?

yana0404
10-19-2011, 06:41
Уточни се малко ти диета ли искаш или упражнения/?
Абе и двете искам освен това идеалното ми било 46 кг.Много ми ппечи корема.Задъхвам се,подиграват ми се... :(

HellOfaHottie
10-19-2011, 07:01
ем като ядеш като свиня после няма връщане назад дееем ит ниггааа.... който си е дебел дебел остава тфа е

HellOfaHottie
10-19-2011, 07:01
споко еее в пубертета до 20 ще се промениш изцяло.. стига рева

ThroughStruggle
10-19-2011, 07:48
Колко килограма искаш да станеш - 30? Я не се изхвърляйте.

Rebirthing
10-19-2011, 08:41
Консултирай се с диетолог.

yana0404
10-19-2011, 08:53
ем като ядеш като свиня после няма връщане назад дееем ит ниггааа.... който си е дебел дебел остава тфа е
направих тази тема за да ми помогнат не да ме обидят! :(

Supernaturalfan
10-19-2011, 13:51
Не я обиждайте, още е малка /добре де, колкото мен :D / как ще разбира? НЕ ГЛАДУВАЙ, това е основното. Не яж много сладки неща. Запиши се на спорт, има толкова голям избор - футбол, баскетбол, тенис, волейбол, танци, тае бо, карате, плуване....

xxKiFlAxx
10-19-2011, 13:58
не обръщай внимание на които се подиграват . Аз на 12 бях 51 но съм по висока но и ти 51кг не са много а и като станеш по висока няма да личат :-)

wiiwa
10-19-2011, 15:19
за да не правя нова тема .. Някакви съвети за тънка талия и махане на паласките ?

uleto37
10-19-2011, 15:45
Изчислих ти индекса на телесната маса според височината , килограмите , годините и пола .. Абсолютно си си в здравословни граници!
http://www.medicine.bg/instrumenti/indeks-na-telesnata-masa
Убеди се сама :)

Само да кажа,че това изобщо не е вярно.Показва ми,че трябва да кача 7 килограма,а ако наистина ги кажа ще приличам на толубмичкаЗа всеки е различно,затова тези калкулатори не са много за предпочитане.
А относно въпроса ти.Ами просто се опитай да не ядеш след 19-20 часа,да пиеш повече вода и да ядеш по-малко тестени храни.Но винаги,когато ти се прияде хляб си хапвай и не мисли,че една филийка ще ти навреди-напротив.Както вече споменаха-тренирай.Ако не можеш да ходиш на спорт си купи въже и скачай вкъщи.Всеки ден си увеличавай бройката на скоковете и скоро ще има резултат.Също можеш да въртиш обръч.По 20 минути на ден(например докато гледаш телевизия) ще има голям ефект.И не прави коремни преси,защото ако имаш мазнини по корема и направиш мускули ефектът няма да е такъв,какъвто искаш!
Но не забравяй да ядеш каквото искаш! Най-важното е да не се лишаваш и в никакъв случай да не гладуваш!
[color=darkblue]И не се вманиачавай по теглото си!Харесвай се такава каквато си и това ще има ефект и върху начина,по който изглеждаш.
Мога и и още да пиша,ама...