PDA

View Full Version : Образование в Англия



waZZaa
10-18-2011, 19:07
Здравейте ! На 15 съм и се интересувам за образованието в чужбина (Англия) или по-точно за така наречената 6th form-a .Ако има някой който е по информиран моля да сподели . :-)

ThroughStruggle
10-18-2011, 19:32
Какво точно се интересуваш от Sixth Form? Какви са тея общи въпроси, човек със сериозни намерения би трябвало да има конкретни питания.

Като си формулираш въпросите, пиши, така е безсмислено да тракам по клавиатурата до среднощ. :-o

slicky
10-18-2011, 19:41
Да му се невиди 1000 теми пуснете,вижте,че има 2-3 компетентни,на които,като пускате толкова теми, ще им писне да ги отварят и на нормалните въпроси няма да има кой да отговори.Помисли повече въпроси,но преди това има 2 наистина полезни теми,разрови се от архивите.Едната е горе-долу кратка 4-5 стр.,а другата е около 50 и е доста полезна.

waZZaa
10-19-2011, 12:04
я не ми се нервете .. никой не ви е карал да отговаряте точно вие .. като толкова те мързи да напишеш малко повече информация недей да пишеш нищо .. можеше вместо да ми се звериш да ми напишеш нещо полезно . . . вярно е че въпроса не ми е много ясен и целенасочен , аз почти нищо не знам за шестата форма и затова ви питам брей .Мислите ли че не съм чела темите , повечето теми са стари и моля да разговаряме цивилизовано като хора с хора а не да се крием зад монитора и тогава да ни стане голяма " работата" . Ако има още някой който е недоволен от задаването на въпроса моля да замълчи .

amk933
10-19-2011, 13:24
Аз съм недоволен от заглавието.

И сега какво правим? Това не е Google. Търсиш там, четеш поне основното и после питаш тук, като има неясни работи. Никой не е длъжен да седни и да напише 7 км пост, в който да ти обясни всичко, защото тебе те мързи да четеш.

Давам ти време до понеделник да потърсиш инфо и, ако има нещо неясно - да питаш. Иначе - ключ.

Успех. :)