PDA

View Full Version : интересно ми е ?



Slynchiicee
10-18-2011, 20:55
Здравейте и понеже в нашето общество всеки се прай на интересен да питам въпроса който предизвика най-много спорове,ще бъда кратка и ясна .. при първия тек ако се избърше просто и продължи.. има огромен риск да забременееш,защото все пак остава нещо нали така.. и понеже аз съм твърдо че е много рисковано... много хора казват ти луда ли си .. неможе... другата ситуация... ако момичето не е в овулация момчето свърши веднъж разбира се не в нея.. после се избърше и продължи.. втори,трети тек.. ще забременее ли

ShiTmARMALADE
10-18-2011, 21:04
виж ся как стоят нещата когато момичето е в овулация има яйцеклетка и с твоя сперматозоид може да възстановят диплоидния хромозомен набор и от там да се получи зигота от която има шанс да се образува бебе когато няма овулация няма яйцеклетка няма зигота няма бебе отговарям ли на въпроса ?

granger
10-18-2011, 21:24
Няма овулация - няма бебе! Сперматозоидите могат да оцелеят до 3-4 дни във влагалището на жената.Сам си прави изводите.

DragonLady
10-18-2011, 22:49
Няма овулация - няма бебе! Сперматозоидите могат да оцелеят до 3-4 дни във влагалището на жената.Сам си прави изводите.

+1

ILoveU2
10-18-2011, 23:21
Стига сте разсъждавали а ползвайте презервативи. Прекалено сте малки за тоя метод за предпазване от бременност. 1во, че не е сигурен, 2ро - неопитен партньор, как може да му се доверите, а да не говорим какво ще ви пази от полови болести

gabsit000
10-19-2011, 06:18
Стига сте разсъждавали а ползвайте презервативи. Прекалено сте малки за тоя метод за предпазване от бременност. 1во, че не е сигурен, 2ро - неопитен партньор, как може да му се доверите, а да не говорим какво ще ви пази от полови болести

Sh@d0w
10-19-2011, 06:29
Тая работа с прекъснатия полов акт е твърде рискована. Не можеш да си сигурна, освен ако нямаш напълно редовен цикъл.

И все пак имаш глава на раменете си, не слушай другите какво ти говорят, ами използвай презервативи.

Azgalor
10-19-2011, 10:09
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО момчето след 1вия тек трябва да се изпишка!!!!!!!!

kremen4eto
10-19-2011, 11:33
2ри, 3ти, 5ти, 10ти път ли ще се бърше или няма да се бърше, няма значение. Да не би да се избърсва и отвътре? ЕДИН сперматозоид е достатъчен да оплоди яйцеклетката, но както вече казаха САМО ако има овулация.

Вероятностите за бебе и за не-бебе ( :D ) са много и не мисля, че сме такива машини, че да можем да изчислим с точност процесите на организмите си. Затова - ако не искаш бебе - слагай качулка. :)

Hesinka
10-19-2011, 11:33
Женската овулация може да се измества,за това не се подвеждайте и по този метод.Чела съм за жени,забременели от предеякулационна течност и то 3 дни преди цикъла.Няма нищо сигурно на този свят,за това използвайте презерватив за да ви е спокоен живота,вместо да се притеснявате !

adidaskataWE
10-19-2011, 17:57
оххх .. шанс за забременяване винаги има !!!!!!!! НО най-голяма е когато момичето е в овулация без дори момчето да свъшва където и да било.

Shturrrche88
10-19-2011, 18:46
оххх .. шанс за забременяване винаги има !!!!!!!! НО най-голяма е когато момичето е в овулация без дори момчето да свъшва където и да било.
Дори и ако правят орален секс ли? :shock:

SummerRain
10-19-2011, 18:52
оххх .. шанс за забременяване винаги има !!!!!!!! НО най-голяма е когато момичето е в овулация без дори момчето да свъшва където и да било.

Забременяването е възможно ЕДИНСТВЕНО ПО ВРЕМЕ на овулацията.

EJIu
10-19-2011, 19:03
Имам приятелка, която хвана точно по тоя начин - момчето "уж" се изпишкало, но...

Rebirthing
10-19-2011, 20:21
оххх .. шанс за забременяване винаги има !!!!!!!! НО най-голяма е когато момичето е в овулация без дори момчето да свъшва където и да било.

Забременяването е възможно ЕДИНСТВЕНО ПО ВРЕМЕ на овулацията.

И в плодовитите дни ПРЕДИ овулация :).

AliceSw
10-20-2011, 00:00
добре де, нищо не разбирате ор цикли и биология, защо се мъчите да не ползвате кондоми...изчакайте да ви се регулура цикълът и тогава се плющете без....дотогава може и умът да ви се е появил в главата...