PDA

View Full Version : ПОМОЩ !!!!! ЧЕРВЕНИ ТОЧИЦИ НА ПЕНИСА



yamaha436
10-18-2011, 23:47
ХОРА НЕЗНАМ КАКВО СТАНА ДНЕС СУТРИНТА НИЩО МУ НЯМАШЕ КЪМ ОБЯД НЯКЪДЕ МАСТУРБИРАХ АМА МНОГО МАЛКО ДАЖЕ НЕ СВЪРШИХ ЗАЩОТО ИМАХ РАБОТА НЯКЪДЕ КЪМ 2 -3 МИН НИЩО МУ НЯМАШЕ СЛЕД ТОВА НО ПРЕДИ ЧЕТИРИ ЧАСА СЕ ИЗКЪПАХ И СЕГА ГО ПОГЛЕДНАХ И ИМА НЯКАКВИ ТОЧИЦИ ПО КОЖАТА НА ПЕНИСА МИ КЪМ 3 - 4 СА ЗНАМ КАКВО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ,ОТИДИ НА ЛЕКАР ... ОСВЕН ТОВА ВСЕКИ ПЪТ НЕЗАВИСИМО КОЛКО ВРЕМЕ МАСТУРБИРАМ МИ СЕ ПОДУВА МНОГО СЪМ ПРИТЕСНЕН ПОПРИНЦИП СЪМ СИ ТАКЪВ НА ТАЗИ ТЕМА НЕЗНАМ ЗАЩО ... МОЛЯ ВИ СПЕШНО МИ Е НЕ ИСКАМ ОБИДНИ КОМЕНТАРИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ... МЕРСИ НА ВСИЧКИ КОИТО ОТГОВОРЯТ ПО НАЙ ПРОСТИЯТ ВЪЗМОЖЕН НАЧИН КАКВО ДА ПРАВЯ СЪГЛАСЕН СЪМ ДА КУПЯ ЛЕКАРСТВА КАКВОТО И ДА Е НЕ МИ КАЗВАЙТЕ САМО ДА ХОДЯ НА ЛЕКАР МИСЛЯ ЧЕ ОБЯСНИХ ПОДРОБНО ВЕЧЕ ДА ПИЛЕЯ ДУМИ Е ИЗЛИШНО.

yamaha436
10-19-2011, 19:38
Ами недей да ходиш на лекар, правилно. Той е жесток убиец и кастратор. С всеки изминал ден лекарят инжектир отрова в пациентите си, която бавно и мъчително, гадно и унизително прави пациентите по - прости. Препоръчвам ти всеки ден за по 5 минути да стискаш между колената аспирин.


Аве ей! Първо, лекарите не са за красота. Второ, преди да парвиш секс със себе си трябва да си миеш ръцете, че са а си хванал СПИН, а си хванал хепатит. Тук не можем да ти помогнем. За това отиди на лекар.

http://www.lekar.bg/uploads/images/Doctor.jpg


Ами човек ти как би се почуствал на мое място аз съм едва на 13 преди година някъде бях доста попрекалил даже попрекалил е меко казано с мастурбацията и ми се поду стана като тиква и тогава казах на майка ми да ме закара на лекар и до тук добре закара ме и лекарят ми го погледна и ме попита дали съм го дърпал ли нещо такова беше но беше намек дали съм мастурбирал аз се позамислих и казах не после той предписа там някаква си маз за очи да го мажа с нея,после пък пак попрекалих и питах майка ми къде е маз-та за очи и и казах че пак ми се е подул и вече взе да разбира мисля че ако и кажа това ще разбере но не че лекарят хапе нищо подобно не съм казал обаче няма да ми е приятно че майка ми знае че мастурбирам ... днес зе да избледняват точките но още са там..

MaGuSs
10-20-2011, 07:25
Тогава отиди при лекаря без майка ти да знае. Аз на 14 години казах на майка си само, че отивам до уролог и тя ми даде пари без нищо да пита. При твоя случай ако те пита защо, ще отговорип "така"...

П.П. + това аз бях на 14 и не знаех къде е уролога. Наложи се да се разкарвам насам натам и да питам. Ти питаш ли ме мене как ми е било с болки при ония и да се разкарвам ? Имаш късмет, че все пак не те боли докато вървиш...