PDA

View Full Version : Проблем с диск C



akibaki
10-19-2011, 07:57
Проблемът е,че всеки ден ми изписва,че ми напълно пълен и няма въобще място в него,пускам си всеки ден по няколко пъти CCleaner и DiscCleanup и въобще не се освобождава място все така препълнен е,какво да правя?

Jus7DreamBoy
10-19-2011, 08:14
Премести всичко от десктопа и my documents във другия ти локален диск ..

akibaki
10-19-2011, 08:38
Премести всичко от десктопа и my documents във другия ти локален диск ..

Абсолютно всичко от декстопа ли да преместя в D?

Wax
10-19-2011, 08:41
Ами ако искаш по-бърз комп.
Мразя като ходя на място да не виждам бекграунда от иконки и после да се оплакват, че им бил бавен компа :-o

10-19-2011, 11:43
Проблемът е,че всеки ден ми изписва,че ми напълно пълен и няма въобще място в него,пускам си всеки ден по няколко пъти CCleaner и DiscCleanup и въобще не се освобождава място все така препълнен е,какво да правя?

Браво, а CCleaner и DiscCleanup не знам да вършат работа.Ако не записваш всичко, което сваляш в папките с My отпред (музика, видео, снимки) или на десктопа няма друга причина освен вирус да ти се пълни.

ZloboMiR
10-19-2011, 18:35
Причини много. Хайде някой да се сети да попита какъв е размерът на С: въобще и каква е ОС?

MaGuSs
10-20-2011, 08:50
Причини много. Хайде някой да се сети да попита какъв е размерът на С: въобще и каква е ОС?
Че аз мога да съм с 5GB на С и да държа постоянни 3GB чисти за XP...

Wax
10-20-2011, 09:48
Причини много. Хайде някой да се сети да попита какъв е размерът на С: въобще и каква е ОС?
Че аз мога да съм с 5GB на С и да държа постоянни 3GB чисти за XP...
Аз съм с 10Gb C://> и пак имам към 5 Гб свободни с програми там всичко.
Само офиса и Adobe продуктите са 2 гб.

Sladichkoto0
10-20-2011, 14:07
Ако постоянно ти излиза, че имаш препълнен диск, а нямаш нищо в него - това е вирус, невидими файлове или нещо такова. Единственият начин за изцяло решаване на проблема е преинсталиране на уиндоуса.

ArchilonShadowheart
10-20-2011, 14:17
Ако си с Windows Vista/7, спри System Restore или намали размера на точките на възстановяване. Провери в Temp папката, дали нямаш някоя програма, която се е екстрактирала сама, без да знаеш !

Успех, а ако не стане, просто му тегли формата и си преинсталирай Win-а.

ZloboMiR
10-20-2011, 18:00
Причини много. Хайде някой да се сети да попита какъв е размерът на С: въобще и каква е ОС?
Че аз мога да съм с 5GB на С и да държа постоянни 3GB чисти за XP...
Можеш. А можеш и да си с 2 ГБ и 1 ГБ от тях пейдж файл. Ако партицията е малка, колкото и да мести и чисти, нищо няма да стане. Затова оттук се почва. След това вече може да се реже Сис Рестор, и т. н. Но преди това няма смисъл.

10-20-2011, 19:04
С тия 5Гб не ми е ясно как се оправяте, а на мен 99ГБ не ми стигат и само библиотеките на 2-3 програми запълват половината от 'C'