PDA

View Full Version : Няма нещо което повече



LovEsIckk
10-19-2011, 09:28
да мразя от курвенските номера.
Честно.
Е, напрао ми дойде до гуша да слушам измислици и после да ми се правят някакви номера.
Отдавна не съм толкова глупава и наивна.
Пътя за такива хора.

Wax
10-19-2011, 09:35
Вероятно е вписано вследствие съученички/колежки ?

LovEsIckk
10-19-2011, 09:36
Тва все едно да имаш супер близката най-добра приятелка и тя такава да се чуди как само да те отреже и да се разберете да пиете кафенце/примерно/ и ти да отидеш у тях да я вземеш ,а тя туко щщо да се буди и да ти каже "аз тръгвам след 2 минути за София" и след като и се изхилиш , тя да отиде до магазина и да ти каже после "мен ма блъсна кола" и да ти трясне вратата под носа
ШИТНИ
те такива супер очевадните измислици и лъжи ме изкарват извън всякакви нерви
но след като никой не мисли за мен, мисля аз самата да почна да мисля за себе си и да си кажа 'чао' с такива хора около мен

LovEsIckk
10-19-2011, 09:38
То има една супер вярната приказка.
Има ли желание - има и начин. Няма ли - търсиш оправдание.

Wax
10-19-2011, 09:53
Тва все едно да имаш супер близката най-добра приятелка и тя такава да се чуди как само да те отреже и да се разберете да пиете кафенце/примерно/ и ти да отидеш у тях да я вземеш ,а тя туко щщо да се буди и да ти каже "аз тръгвам след 2 минути за София" и след като и се изхилиш , тя да отиде до магазина и да ти каже после "мен ма блъсна кола" и да ти трясне вратата под носа
ШИТНИ
те такива супер очевадните измислици и лъжи ме изкарват извън всякакви нерви
но след като никой не мисли за мен, мисля аз самата да почна да мисля за себе си и да си кажа 'чао' с такива хора около мен
тегли им майната.В такъв случаи бих търсил други приятели.

LovEsIckk
10-19-2011, 09:56
като толкова липсва желание, ясно е решението
няма да ставам ничия подлога - до тух бях



изкарах си яда, лягам да спя и си изключвам телефона

malka_sladkka
10-19-2011, 12:59
Тва все едно да имаш супер близката най-добра приятелка и тя такава да се чуди как само да те отреже и да се разберете да пиете кафенце/примерно/ и ти да отидеш у тях да я вземеш ,а тя туко щщо да се буди и да ти каже "аз тръгвам след 2 минути за София" и след като и се изхилиш , тя да отиде до магазина и да ти каже после "мен ма блъсна кола" и да ти трясне вратата под носа
ШИТНИ
те такива супер очевадните измислици и лъжи ме изкарват извън всякакви нерви
но след като никой не мисли за мен, мисля аз самата да почна да мисля за себе си и да си кажа 'чао' с такива хора около мен

Е тая яко се е уляла :shock: Може ли да лъже за нещо подобно, утре наистина ще я блъсне :? Вместо да ти кажа квото има в прах текст, тя се праи на 2 и половина. Разкарвай я тая най-добре, майната й :?

nyancat
10-19-2011, 13:00
Мен ма е блъскала кола 2 пъти и нямам проблем с това оправдание,хората са свикнали.

yakuza_
10-19-2011, 13:02
Мен ма е блъскала кола 2 пъти и нямам проблем с това оправдание,хората са свикнали.
:lol: 1вия път ок ама втория път щях да кажа, че е умишлено и правителството иска да ме убие заради мойте теории !

malka_sladkka
10-19-2011, 13:04
Мен ма е блъскала кола 2 пъти и нямам проблем с това оправдание,хората са свикнали.

Не са те блъснали както трябва, май :lol:

bittersweeteffect
10-19-2011, 13:08
Мдам. Днеска как теглих една майна на една тъпа кокошка,
бяхме пред дирекцията и тъкмо и казвах *ще ти разбия главата*
и диркеторката мина, мда.
Всъщност, това ми е първя скандал от няколко години насам (:
Просто не се издръжа понякога..