PDA

View Full Version : Microsoft Surface Lagoon не тръгва..



WildCherry
10-19-2011, 09:59
Значии става въпрос за Microsoft Surface Lagoon (от Microsoft Touch Pack for Windows 7 ), но не ми тръгва. Всичко останало си ми работи перфектно. Като се опитам да го стартирам целия екран става черен и с едни бял надпис по средата пише "Your computer does not have the necessary system requirements or resources available for the Lagoon screen saver." Не знам точно за какви системни изисквания става въпрос.
Някой знае ли как да го оправя, за да ми проработи ?
Нетбукчето е Dell Inspiron Duo 1090

10-19-2011, 10:52
Пропусна да напишеш, че ти е 32 битов, а си има сайт, където се проверява, но децата на нищо не ви учат.

* Embedded Windows 7 Professional 64-bit
* .NET Framework 4.0
* Windows Presentation Foundation (WPF) 4.0
* Microsoft XNA® Framework 4.0
* Windows PowerShell and DMTF DASH support, and enhanced administrator tools

Възможно е и да не си инсталирал другите неща.

WildCherry
10-19-2011, 17:37
Пропусна да напишеш, че ти е 32 битов, а си има сайт, където се проверява, но децата на нищо не ви учат.

* Embedded Windows 7 Professional 64-bit
* .NET Framework 4.0
* Windows Presentation Foundation (WPF) 4.0
* Microsoft XNA® Framework 4.0
* Windows PowerShell and DMTF DASH support, and enhanced administrator tools

Възможно е и да не си инсталирал другите неща.

Значи първо - "инсталиралА" момиче съм :) , второ .. нищо не съм инсталирала, touch пакета си ми беше инсталиран и просто не знам защо не тръгва лагуната, трето - кои други неща !? и четвърто извинявай, че нас децата не ни учат на нищо...

ZloboMiR
10-20-2011, 17:30
Този лаптоп ми изглежда с легален софтуер. Емайлирай Майкрософт, може и България, а може и на английски, вас децата поне на английски ви учат.
Принципно трябва да се свери от списъка гора какво има на лаптопа и коя версие.

WildCherry
10-20-2011, 18:48
ZloboMiR правилно ти изглежда, че е с легален софтуер. Значи искам да те питам за този „списък гора“ къде да го намеря? Някъде в контролния панел или ? ;д А относно емайла до Майкрософт, не мисля да изпращам емайл на този етап, някой може да знае нещо, ще почакам още малко и ще преценя дали да пращам. Мерси се пак. :)

ZloboMiR
10-22-2011, 20:29
Ъм, печатна грешка - "списък горе", а именно:

1. Embedded Windows 7 Professional 64-bit
2. .NET Framework 4.0
3. Windows Presentation Foundation (WPF) 4.0
4. Microsoft XNA® Framework 4.0
5. Windows PowerShell and DMTF DASH support, and enhanced administrator tools

Най-лесно сваляш си тези благини, същите или по-високи версии (най-новите) и инсталираш. Най-много да ти каже, че е вече инсталирано. Понеже дори да видиш, че ги имаш, може нещо да се е омазало, а преинстал ще го оправи най-вероятно.