PDA

View Full Version : Равносметка ( само за потребители над 20г. ) !!!



Shantia
10-19-2011, 12:01
1. Колко приятели имате, с които се чувате редовно, прегръщате се, споделяте си и си помагате?
2. Случвало ли ви се е да отидете в нов клас, или компания и никой да не ви обърне внимание и да ви отбягват или да имат интерес и когато изпиете две - три кафета да те отбягват сякаш си прокажен?
3. На колко години сте и имате ли половинка (сериозна /в смисъл желание за сериозност като брак и т.н.)?
4. Пука ли ви какво говорят другите за вас, обръщате ли внимание, как реагирате с хора, които някога са сядали на една маса с вас, а в последствие ви подминават и ви се надуват?
5. харесвате ли живота си? :)

ShtrudeL
10-19-2011, 12:11
1. Колко приятели имате, с които се чувате редовно, прегръщате се, споделяте си и си помагате? 1 и половина
2. Случвало ли ви се е да отидете в нов клас, или компания и никой да не ви обърне внимание и да ви отбягват или да имат интерес и когато изпиете две - три кафета да те отбягват сякаш си прокажен? Не. Аз съм харизматичнО.
3. На колко години сте и имате ли половинка (сериозна /в смисъл желание за сериозност като брак и т.н.)? 19, ама март правя 20 така чеее... Имам от 3 години и половина... Но... все някъде ще има "но"... Не искам брак и не смятам, че е критерии за сериозност. Искам човека до мен да е със сериозни намерения към мен, както и аз към него разбира се.
4. Пука ли ви какво говорят другите за вас, обръщате ли внимание, как реагирате с хора, които някога са сядали на една маса с вас, а в последствие ви подминават и ви се надуват? Не особено, но и не мога да кажа, че съм непукист. Просто не ми влияят върху...решенията, които взимам. Освен мама, защото ми е мама. :>
5. харесвате ли живота си? :) Обичам го. Влюбена съм в него. : )

lightcameraction
10-19-2011, 12:11
и що реши точно 20 +

NaOH
10-19-2011, 12:12
1. 2 или 3ма приятели, дружки за по бира 10тина. Прегръщане, споделяне и т.н. няма, щото аз не споделям.
2. Аз ги отбягвам нарочно, защото не обичам да се запознавам с много хора, на които няма да помня имената. Ама след 2 години в един курс излизаме от време на кафе.
3. 21, в момента не. Рано ми е да мисля за брак о.О Ама дори не мисля и да се женя, няма много смисъл.
4. Не ми пука, ама изобщо. Да ми го кажат в лицето, да ги нахраня както си му е реда. Най-много мразя лицемери.
5. Харесвам го, да. Дори си го обичам.

Shantia
10-19-2011, 12:18
и що реши точно 20 +

Нищо лично, просто хората над 20 са вече завършени личности и могат да дадат по - бективно мнение по някои въпроси, живота им вече се понарежда и т.н., докато ако си на 15 имаш над 200 приятели, които са рти съученици, обичаш всички, защото си наивен. Не мога да го обясня. Ако искат и по - малки да пишат, но държа да са по - големки. :)

NewMessage
10-19-2011, 12:20
1. 2 или 3ма приятели, дружки за по бира 10тина. Прегръщане, споделяне и т.н. няма, щото аз не споделям.
2. Аз ги отбягвам нарочно, защото не обичам да се запознавам с много хора, на които няма да помня имената. Ама след 2 години в един курс излизаме от време на кафе.
3. 21, в момента не. Рано ми е да мисля за брак о.О Ама дори не мисля и да се женя, няма много смисъл.
4. Не ми пука, ама изобщо. Да ми го кажат в лицето, да ги нахраня както си му е реда. Най-много мразя лицемери.
5. Харесвам го, да. Дори си го обичам.

evala mac

EinGutesKind
10-19-2011, 12:22
1. Колко приятели имате, с които се чувате редовно, прегръщате се, споделяте си и си помагате? Двама-трима, иначе познати много
2. Случвало ли ви се е да отидете в нов клас, или компания и никой да не ви обърне внимание и да ви отбягват или да имат интерес и когато изпиете две - три кафета да те отбягват сякаш си прокажен? Не
3. На колко години сте и имате ли половинка (сериозна /в смисъл желание за сериозност като брак и т.н.)? На 20, сериозна не
4. Пука ли ви какво говорят другите за вас, обръщате ли внимание, как реагирате с хора, които някога са сядали на една маса с вас, а в последствие ви подминават и ви се надуват? Не ми е много приятно, но трябва да се свиква с всичко, все пак не може да се харесам на целия свят
5. харесвате ли живота си? :) Да, но можеше и по-хубав да е

ShtrudeL
10-19-2011, 12:22
Нищо лично, просто хората над 20 са вече завършени личности и могат да дадат по - бективно мнение по някои въпроси,

кО речИ? Завършена личност няма да стана никога, както и едва ли ще знам отговорите на повечето си въпроси в близките 5+ години. Т'ва не ме плаши кой знае колко. Интересно е. По тоя начин се търся.



живота им вече се понарежда

Трънки. По-объркан не е бил. Но и т'ва не ме плаши кой знае колко.


обичаш всички, защото си наивен.

мхмммммммм мхммммм <3

Blab
10-19-2011, 12:23
1. Колко приятели имате, с които се чувате редовно, прегръщате се, споделяте си и си помагате? - 5 (емоционално не мога да се разхвърлям на повече места, това ми е и лимитът, когато има нови значими хора, някой обикновено излиза в резерва.)
2. Случвало ли ви се е да отидете в нов клас, или компания и никой да не ви обърне внимание и да ви отбягват или да имат интерес и когато изпиете две - три кафета да те отбягват сякаш си прокажен?
- по-скоро от моя страна. когато някой не ми е интересен, предпочитам да не се навъртам около него. (соц. играта е чужда за природата ми и се чувствам неудобно някак иначе)
3. На колко години сте и имате ли половинка (сериозна /в смисъл желание за сериозност като брак и т.н.)?
- на 21. нямам си половинка, само осминки, четвъртинки и други опашати ноти.
4. Пука ли ви какво говорят другите за вас, обръщате ли внимание, как реагирате с хора, които някога са сядали на една маса с вас, а в последствие ви подминават и ви се надуват?
- обръщам внимание, да. и все пак ще повторя - твърде малко хора имат някакво значение за мен. всичко останало е суета и панаири, панаиииири.
5. харесвате ли живота си? :)
- нещо ми липсва. знам какво е. но и това е хоризонт, иначе ще бъде котва.

ShtrudeL
10-19-2011, 12:25
нямам си половинка, само осминки, четвъртинки и други опашати ноти.

***

- нещо ми липсва. знам какво е. но и това е хоризонт, иначе ще бъде котва.

хаха гушвам теее ^_

NaOH
10-19-2011, 12:26
3. На колко години сте
- на 21
:shock:

мислех те за 14-15 :shock:

Blab
10-19-2011, 12:27
както се казва, проблемът си е твой:Д
//и аз теб Щруди)

LadyDi
10-19-2011, 12:30
1. Колко приятели имате, с които се чувате редовно, прегръщате се, споделяте си и си помагате?
По-малко отколкото ми се иска. Може бе 1-2.
2. Случвало ли ви се е да отидете в нов клас, или компания и никой да не ви обърне внимание и да ви отбягват или да имат интерес и когато изпиете две - три кафета да те отбягват сякаш си прокажен?
Ами аз никога не правя особено силно първо впечатление, така че съм свикнала в началото да не ми се обръща внимание. Но не ми се е случвало след като пообщувам с някой, после да ме отбягват като прокажени. Да, по-скоро може да изгубят интерес в мен, ако не им допадам. Нормално е.
3. На колко години сте и имате ли половинка (сериозна /в смисъл желание за сериозност като брак и т.н.)?
На 26. И да, имам
4. Пука ли ви какво говорят другите за вас, обръщате ли внимание, как реагирате с хора, които някога са сядали на една маса с вас, а в последствие ви подминават и ви се надуват?
Не ми пука хич какво говорят останалите за мен. Пука ми какво мислят близките и приятелите ми. А по втория въпрос - подминавам и аз. Никога не ходя там, където не съм желана и щом мен не ме поздравяват, и аз не поздравявам.
5. харесвате ли живота си? :)
Да. 8-)

yakuza_
10-19-2011, 12:44
1. Колко приятели имате, с които се чувате редовно, прегръщате се, споделяте си и си помагате? Чак редовно не, но или иначе около 4-5-6 човека. Не се прегръщаме, гейско е. Или иначе си помагаме ако има за какво.
2. Случвало ли ви се е да отидете в нов клас, или компания и никой да не ви обърне внимание и да ви отбягват или да имат интерес и когато изпиете две - три кафета да те отбягват сякаш си прокажен? В групата ми например не се имам с никой, но не и изпитвам нужда да имам някакви контакти с някой от тях, никой не привлича интереса ми.
3. На колко години сте и имате ли половинка (сериозна /в смисъл желание за сериозност като брак и т.н.)? 21, нямам.
4. Пука ли ви какво говорят другите за вас, обръщате ли внимание, как реагирате с хора, които някога са сядали на една маса с вас, а в последствие ви подминават и ви се надуват? Ами не особенно, като цяло слабо ме греят клюки и такива, а всеки може да говори каквото си иска, демокрация е. Наскоро ми се случи един да ми дето преди ми викаше здр, здрасти, да не ми каже като го видях в др. град, но не ми пука особенно, а и беше с турци, а не желая да имам контакти с османци :D
5. харесвате ли живота си? Може и повече, но на този етап съм доволен. :) :D

KumchoValcho
10-19-2011, 12:47
Не, не си харесвам живота, самотен съм и се чувствам смотан, и съм игнориран от обществото и амбицията в живота ми е да правя другите щастливи, съответно да, адски мн ми пука какво ще кажат хората и ми става обидно като ме подминат на улицата, а и да, обикновено споделям на всеки емоционалните си проблеми, защото си прося внимание по този начин, ОК?

NightGuardian
10-19-2011, 12:53
И ето ме сега на двайсе и една,
понеделник сутринта, вечерта
влизам в ритъма може да съм безделник,
но за мене всеки ден е празник. :-({|=

Ermic
10-19-2011, 13:11
И ето ме сега на двайсе и една,
понеделник сутринта, вечерта
влизам в ритъма може да съм безделник,
но за мене всеки ден е празник. :-({|=
накрая нема рима, общо взето fail-ваш :?

Blab
10-19-2011, 13:30
И ето ме сега на двайсет и една,
понеделник сутрин, вечерта
влизам в ритъм, може и да съм безделник,
но за мен е празник всеки делник. :-({|=
накрая нема рима, общо взето fail-ваш :?
така как е :Д

LovEsIckk
10-19-2011, 13:52
Аз съм достатъчно осъзната.
Защо това ограничение в годините ? ;(

Oldschool
10-19-2011, 16:36
Лексиконче... :lol:

и то доста емовско. И не, не ми се е случвало хората да ме отбягват - къпя се редовно и мога да изразя мнение на повече от една тема.

NightGuardian
10-19-2011, 16:38
И ето ме сега на двайсе и една,
понеделник сутринта, вечерта
влизам в ритъма може да съм безделник,
но за мене всеки ден е празник. :-({|=
накрая нема рима, общо взето fail-ваш :?

Няма рима ? Ти , май не можеш да четеш. :D И това е на Slim песен. :grin: