PDA

View Full Version : Пазите ли се ?



kiki1991
10-19-2011, 11:55
Правя нещо като проучване:Д
Кой от вас ползват презерватив и има ли такива който не ползват и момчето свършва вътре или карат като мен по метода на прекъстатия полов акт,и имали ли сте проблеми след това..като забременяване?

Rebirthing
10-19-2011, 11:58
То и забременяването ли вече го определяте като "проблем" :-o ?

Честно казано да, пазим се. Мен забременяването не ме плаши и не ми е "проблем", но предпочитам да е планирано...

Shturrrche88
10-19-2011, 11:58
Не се пазим.

Sh@d0w
10-19-2011, 11:59
Пазим се естествено.Още ни е рано за деца.

В началото бяхме на презервативи, после на противозачатъчни, сега временно, поради някои обстоятелства пак сме на презервативи.

kiki1991
10-19-2011, 12:06
То и забременяването ли вече го определяте като "проблем" :-o ?

Честно казано да, пазим се. Мен забременяването не ме плаши и не ми е "проблем", но предпочитам да е планирано...

Ами тука повечето го определят така:X
14,15,16,17 i t.n. годишните

Rebirthing
10-19-2011, 12:10
Е, много ясно, това им е най-големият страх, обаче пък не им пречи да се чукат без предпазни средства !

kiki1991
10-19-2011, 12:15
Да,не знам как не ги е страх,аз само веднъж преди 5 години когат съм била на 15 дадох да свърши в мен..беше грешка и добре че нямаше последствия.Явно повечето не мислят за това..мсилят за секса пък след това вече почват да се чудят дали са забременяли :o

Shturrrche88
10-19-2011, 12:23
Защото не са образовани, за това изпадат в тежки паники, пускат малоумни теми и предпочитат да си дават парите за тестове, аборти и ескапели, отколкото да дадат 3 лева в аптеката за кондоми....
Но аз отдавна теглих чертата с предпазните мерки. Вече не ми е интересно. :?

kiki1991
10-19-2011, 12:30
Защото не са образовани, за това изпадат в тежки паники, пускат малоумни теми и предпочитат да си дават парите за тестове, аборти и ескапели, отколкото да дадат 3 лева в аптеката за кондоми....
Но аз отдавна теглих чертата с предпазните мерки. Вече не ми е интересно. :?

а как действаш?

Shturrrche88
10-19-2011, 12:45
Еми с прекъснат полов акт, по принцип ;)

kiki1991
10-19-2011, 12:49
Еми с прекъснат полов акт, по принцип ;)

И ние така с приятеля ми вече 2 години никога не сме имали проблем.А вие?

Shturrrche88
10-19-2011, 12:52
Еми с прекъснат полов акт, по принцип ;)

И ние така с приятеля ми вече 2 години никога не сме имали проблем.А вие?
Не, не сме имали проблеми, но и не считам една бременност за проблем. Дори да забременя сме решили, че ще родя бебето и ще си го гледаме.

kiki1991
10-19-2011, 13:23
Еми с прекъснат полов акт, по принцип ;)

И ние така с приятеля ми вече 2 години никога не сме имали проблем.А вие?
Не, не сме имали проблеми, но и не считам една бременност за проблем. Дори да забременя сме решили, че ще родя бебето и ще си го гледаме.

да и ние така:)))

N3v3Rm0r3
10-19-2011, 13:33
Ами гледам да не свърша с нея,че не се знае дали няма да забраменее.

DragonLady
10-19-2011, 14:41
По принцип с презерватив, но понякога и за малко без ( може и да е повечко това малко, но никога от край до край без презерватив ). На 19 съм още, рано ми е за дете, както и да на приятелят ми му е рано за деца.

mon4eto
10-19-2011, 14:47
Винаги без презерватив и винаги свършва в мен , но пия противозачатъчни :) Така , че да пазим се , като решим да имаме деца ще спра хапчетата.

maybeone
10-19-2011, 14:52
Не ползваме презервативи от почти половин година, действаме с прекъснат полов акт и до сега всичко е било наред. То ако има нещо да става ще става.

dream1707
10-19-2011, 15:23
Прекъснати полови актове... но само когато съм сигурна, че не съм в овулация... иначе ползвам.

Loooooser
10-19-2011, 15:44
Много сте ми интересни.. / да забременееш на 15 години , дали не е проблем? :shock: Забавни..
А до темата пазим се.. презервативите са задължителни :D

granger
10-19-2011, 15:49
Презервативи!

kremen4eto
10-19-2011, 15:50
Не ползваме. Давам му да свършва вътре отвреме-навреме (примерно преди менструация). Не съм забременявала. В началото бяхме на презервативи, после известно време на противозачатъчни, после пак на презервативи, тук-там ги махахме, после тук-так слагахме и сега хич. :D

kiki1991
10-19-2011, 16:11
Да и аз така с прекъснат полов акт 2 г вече,правили сме го само 1 път и то в началото с презерватив и хич не ми хареса,и от тогава сме така.Иначе съм чувала и чела че не е сигорен и тоя метод,но аз като гледам по себе си..съм сигорна,приятеля ми се контролира и даже когат е много пиян:)Има и случей когат е свършвал в мен но то е след последния ден когат ми свършва цикъла..

kremen4eto
10-19-2011, 16:13
^ Според мен самоконтролът не е от значение. Чист късмет ...

kiki1991
10-19-2011, 17:52
^ Според мен самоконтролът не е от значение. Чист късмет ...
нз какво е но аз не съм имала проблеми както и приятеля ми преди мен е имал 3-годишна връзка и пак не е имал проблеми.Но пък знае ли човек..:)

adidaskataWE
10-19-2011, 17:52
правила съм го със и без презерватив.Разбира се по е хубаво чуството без,но въпреки това предпочитам да се предпазвам.Имах една аномалия да ми закъснее с 25 дена и тогава откачих,но не съм имала нищо сериозно за щастие :)

kremen4eto
10-19-2011, 17:56
^ Според мен самоконтролът не е от значение. Чист късмет ...
нз какво е но аз не съм имала проблеми както и приятеля ми преди мен е имал 3-годишна връзка и пак не е имал проблеми.Но пък знае ли човек..:)

То веднъж става. Аз съм имала проблеми, гинекологът каза, че е именно заради това че не използваме презервативи ... но известно време след това пак ги махнахме. Но, м*мка му, разликата ми се вижда огромна :D

kiki1991
10-19-2011, 17:59
^ Според мен самоконтролът не е от значение. Чист късмет ...
нз какво е но аз не съм имала проблеми както и приятеля ми преди мен е имал 3-годишна връзка и пак не е имал проблеми.Но пък знае ли човек..:)

То веднъж става. Аз съм имала проблеми, гинекологът каза, че е именно заради това че не използваме презервативи ... но известно време след това пак ги махнахме. Но, м*мка му, разликата ми се вижда огромна :D

Даа така е..както казах само веднъж съм правила със и нищо не разбрах :D .Просто не е същото но хората тря да ползват че..

Shturrrche88
10-19-2011, 18:07
Много сте ми интересни.. / да забременееш на 15 години , дали не е проблем? :shock: Забавни..
А до темата пазим се.. презервативите са задължителни :D
Ми не всички, които са писали тук и не се пазят са на 15 години...

Cucko0
10-19-2011, 18:07
караме го на принципа прекъснат полов акт .

imamkrasivouho
10-19-2011, 19:22
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.

kremen4eto
10-19-2011, 19:26
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"

Разликата е там, че аз ако забременея, ще родя и дори много ще се радвам. Не се шашкам ако ми закъснее, защото имам средствата и възможностите да го родя и гледам ... а тези, които питат по форумите обикновено са 14-15 годишни, които със сигурност биха абортирали и си гризат ноктите от страх. Затова казвам - като не искаш бебе, тъп ли си да не се пазиш?

bubkaa93
10-19-2011, 19:26
Без презерватив го правим.

Goddess
10-19-2011, 19:37
караме го на принципа прекъснат полов акт .

+ 1

Правили сме го и докато съм била в цикъл, тогава давам да свършва в мен.

dream1707
10-19-2011, 19:40
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.

Е тва е вече прекалено о.О ...


А тия теми дето се пускат, са главно от някакви момиченца, няма да казвам възраст, защото често има и бая пораснали ... които дори не знаят какво е овулация, камоли да мога да си изчислят... нито пък знаят, че може да се забременее и от прекъснат полов акт... Докато поне повечето дето са писали тук (съдейки и по себе си) .. щом пишат в тоя форум и дават съвети, то се предполага, че имат елементарна сексуална култура.

Rebirthing
10-19-2011, 19:56
Много сте ми интересни.. / да забременееш на 15 години , дали не е проблем? :shock: Забавни..


Като им е проблем да се пазят бе...

fenkaaa
10-19-2011, 20:40
Бих казала да,не ползваме презервативи,но пия противозачатъчни :)

Shturrrche88
10-20-2011, 08:14
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.
Абсолютно си права, че за тийновете е проблем. Но повечето, които са писали, че го карат на прекъснат полов акт или не са тийнове вече, или са в сериозни връзки, или са решили, че една бременност не е проблем за тях. Не разбирам, защо се палиш?

Vilencety
10-20-2011, 10:13
прекъснат полов акт :)

skailer
10-20-2011, 10:53
Въпроса е че единствено презерватива предпазва от болести предавани по полов път, колкото и да сте сигурни в партньора си :)

kiki1991
10-20-2011, 11:36
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.

Е тва е вече прекалено о.О ...
А тия теми дето се пускат, са главно от някакви момиченца, няма да казвам възраст, защото често има и бая пораснали ... които дори не знаят какво е овулация, камоли да мога да си изчислят... нито пък знаят, че може да се забременее и от прекъснат полов акт... Докато поне повечето дето са писали тук (съдейки и по себе си) .. щом пишат в тоя форум и дават съвети, то се предполага, че имат елементарна сексуална култура.

Аз пуснах темата и съм на 20:))Имам 2 годишна сериозна връзка и казах при нас как е.
Иначе тея дет не знаят какво е овулация и се чудят как да изчуслят а схемата за смятане е толкова елементарна..нямам думи.Аз съм казала за себе си,но не знам как може някой да дават да свършат в тях,затова пуснах темата да видя колко зле са повечето тука..

kiki1991
10-20-2011, 11:39
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.
Абсолютно си права, че за тийновете е проблем. Но повечето, които са писали, че го карат на прекъснат полов акт или не са тийнове вече, или са в сериозни връзки, или са решили, че една бременност не е проблем за тях. Не разбирам, защо се палиш?

да така е..и при мен е така,живея с момчето стягаме си етаж където да се отделим и живеем отделно..даже и да се сучи да забременнея няма да направя аборт никога..така че не се палете за глупоси:))

Shturrrche88
10-20-2011, 16:07
Въпроса е че единствено презерватива предпазва от болести предавани по полов път, колкото и да сте сигурни в партньора си :)
Въпроса че е така, така е.
Но...все пак, когато си от години с някого, се предполага, че трябва да правите секс само един с друг и нормалното развитие на нещата (лично за мен) е махане на презервативи. И вече, ако ще се пазите само от бременност-или ОК или диафрагма, или спирала...вече си е специфично за всеки.

nymphadora
10-20-2011, 16:43
Пазим се с презервативи + не свършва в мен. На 17 съм и бебе,или аборт не искам !

n3ri7ka
10-20-2011, 18:33
и ние сме на принципа прекъснат полов акт, но като свърши веднъж слагаме презерватив. Така сме вече година и половина (от както правим секс) и не сме имали "проблем". Не се притеснявам от болести, защото и двамата не сме имали други сексуални партньори и сме заедно вече 4 години. По принцип и от бременност не се притеснявам, но нашите ще го направят ГОЛЯМ "проблем", та за сега се пазим (до колкото прекъсването на акта може да се нарече предпазване 8-) )

Но съм на мнение, че ако нямаш доверие на партньора си и не сте се изследвали за болести, презервативът е задължителен.

imamkrasivouho
10-20-2011, 18:55
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.
Абсолютно си права, че за тийновете е проблем. Но повечето, които са писали, че го карат на прекъснат полов акт или не са тийнове вече, или са в сериозни връзки, или са решили, че една бременност не е проблем за тях. Не разбирам, защо се палиш?

да така е..и при мен е така,живея с момчето стягаме си етаж където да се отделим и живеем отделно..даже и да се сучи да забременнея няма да направя аборт никога..така че не се палете за глупоси:))
Сега пък ти се пали някой. Само ти ли си писала в тая тема? Много пряко се засегна нещо...

krem4et0
10-20-2011, 19:25
Въпреки, че сме на 26, живеем заедно и се издържаме сами, деца на този етап не искаме. За това се и пазим - с презерватив. Без си позволяваме само за заигравка преди орална любов, ако така искаме да завършим акта. Евентуалната бременност е толкова нежелана, че ако се налага и секс няма да правя още година и 4 месеца.
Не искам да разчитам на случайности и да смятам рискове. Не 1 и 2 бебета са се получили след прекъснат полов акт. Гледам да действам насигурно.

marilyn
10-20-2011, 19:44
За мен ползването на презерватив е изключително важно, освен от бременност, може да предпази и от болести, затова винаги го правя със.

Little_Lady93
10-21-2011, 06:12
Пазим се абсолютно винаги

nymphadora
10-21-2011, 11:26
Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"
Бремеността за 90% от потребителите в тийнпроблем Е проблем! За всички "тийнове" се определя като проблем. Както и за родителите им.
И именно, защото е проблем ние си се пазим с 10000% сигурни мерки - противозачатъчни+кондоми. А ако съм спряла противозачатъчните или съм пропуснала хапчето - кондом + свършва извън мене.

Е тва е вече прекалено о.О ...


А тия теми дето се пускат, са главно от някакви момиченца, няма да казвам възраст, защото често има и бая пораснали ... които дори не знаят какво е овулация, камоли да мога да си изчислят... нито пък знаят, че може да се забременее и от прекъснат полов акт... Докато поне повечето дето са писали тук (съдейки и по себе си) .. щом пишат в тоя форум и дават съвети, то се предполага, че имат елементарна сексуална култура.


А ти знаеш ли,че овулацията е различна при всяка жена и има жени,на които овулацията им е два дни след цикъл? А извинявай,ти не беше ли на 15?

Презерватива не предпазва само от бебе,ами и от болести.Един прост пример: отивате на басейн,хващате гъбички и ги прехвърляте на партньора си.Не е само до доверие.

SpOrTs_GiRl
10-21-2011, 12:57
Винаги, никакви експерименти, докато не пожелая да имам деца. Като влезнах във форума се подсетих как последният ми път беше .. юни месец.

NomNomNom
10-21-2011, 13:38
Карам го без презерватив, без да свършва в мен .

Vladel
10-21-2011, 13:49
Put a condom in your bed,save the problems to your head.

Dessynka
10-21-2011, 19:38
В момента нямам приятел, но с когото и да съм правила/да правя секс - никога без презерватив. Нещо като мания ми е. Страх ме е много. :)

dream1707
10-21-2011, 20:14
А ти знаеш ли,че овулацията е различна при всяка жена и има жени,на които овулацията им е два дни след цикъл? А извинявай,ти не беше ли на 15?

Презерватива не предпазва само от бебе,ами и от болести.Един прост пример: отивате на басейн,хващате гъбички и ги прехвърляте на партньора си.Не е само до доверие.

Да на 15 съм все още ... и ? .. Мразя да ме определят по възрастта..
Дали е различна при всички жени или не, честно казано не ме интересува ... На мен ми е важно моята да мога да изчисля, не на съседката ... всеки си има глава и си гледа сам за себе си...
А относно болестите... едва ли някой от тия дето са писали, че не ползват презервативи ще тръгне да прави необезопасен секс с някой в който не е сигурен ... Пък поне аз ако имам някакви съмнения, дали съм лепнала нещо или имам някакви проблеми, първо дето, че ходя на доктор... второ като знам, че мога да лепна нещо на него, естествено, че ще се вземат мерки ... от него се очаква и същото ...
А виж за другите хора, това вече те сами си избират как да се пазят и кое е опасно и кое не ...

ForzaFelipe
10-21-2011, 20:40
Лятото 4 пъти съм правила секс с едно и също момче ,без презрватив,но свършваше на други места.Иначе като започна да водя редовен полов живот ще използвам предпазни средства - презервативи.

Извинявай,ама попринцип нормалните хора ползват презервативи по често когато не водят полов живот с един.Презерватива предпазва не само от забременяване,а и от болести предавани по полов път,а най-често това се случва когато имаш различни партньори с който не се познаваш добре(казвам не се познаваш добре,защото няма да се учудя ако някой ми отвърне че след като сте се боцнали 4 пъти вече се познавате) , та за това е логично когато не го правиш само с един да ползваш презерватив,а когато имаш сериозна връзка с даден човек да ползваш средства като хапчета(не ескапел нали...) който са за случай когато си имаш редовен полов живот с един партньор и няма опасност от болести тъй като сте се проверили примерно.



Всички го карате на "прекъснат полов акт", ама каже ли някой в някоя тема "правихме го без презерватив" и веднага - "ТЪЪЪПИ ЛИ СТЕ?"


Аз не виждам теми "бременна ли съм" от тези хора ;) а ти? Аз виждам такива теми от лапета(и за жалост такива който са колкото и по-големи от мен) да задават въпроси на който за да си отговориш или за да решиш ти трябва елементарна култура...никой не е казал че това не се случва и на тези който са по активни тука,но те могат сами да решат какво да направят защото знаят какво правят и знаят как да решат евентуален проблем...

juveteam
10-21-2011, 22:17
Попринцип не ползвам презервативи ,а и без е по-хубаво ;)
До сега проблеми не съм имал, но и невиждам как може да имам като винаги си усещам когато свършвам... ;)

imamkrasivouho
10-21-2011, 22:27
Попринцип не ползвам презервативи ,а и без е по-хубаво ;)
До сега проблеми не съм имал, но и невиждам как може да имам като винаги си усещам когато свършвам... ;)
ХААХХАХАХАХАХАХАХХАХ....ХАА ААААААААААААААААААААХАХАХ АХАХАХАХХАХАХАХАХХХАХХХ! ОХОХОХОХОХО..НЕ! ОМГ! НЕ! ПХАААААААААААААРХХРХРХФХР ФХРФХ.................... :razz:

MaLkaTa_LaDy
10-21-2011, 22:33
Първоначално на противозачатъчни поради обстоятелствата. Сега сме на презервативи.

dream1707
10-22-2011, 10:18
Попринцип не ползвам презервативи ,а и без е по-хубаво ;)
До сега проблеми не съм имал, но и невиждам как може да имам като винаги си усещам когато свършвам... ;)

И да се усещаш и да не се усещаш, момичето пак може да забременее ... за да не стават гафове поне преди да го правиш така бъди сигурен, че момичето не е в овулация... ако въобще знае какво е това.

GabrielleShayk
10-30-2011, 17:50
Пазим се с презервативи.

10-30-2011, 18:19
В стомаха и, дори и моите човечета не са способни да оцелеят.

BobiGalabov
10-30-2011, 19:04
бе аз да не съм задръстен да се пазя вкъщи имам към 15 деца от 5 жени...аз съм на девет но мисля 4е е нормално то нали сега моми4етата ги пориме преди да знаят кво зна4и менструация или поне така е модерно :? :? :? :?

Mi6inka
10-31-2011, 08:23
Пазим се с прекъснат полов акт и ние. Вярвам му. Не сме имали проблеми до сега.

FleurDeLys
10-31-2011, 09:50
Чук,чук!? Кой е тук? Бебелята !
Изовод: Чукайте с предпазни средства!Научно доказано, 100% предпазване срещу болеста бременност,чиито симптоми са подут корем,често уриниране,глад и други. :booooomb: За повече информация се разровете из интернет и се образовайте още малко. :-o




ПС: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: