PDA

View Full Version : Смисълът на живота



ewiow
10-19-2011, 13:13
Незнам дали е преавилният раздел, но днес всъщност се замислих какъв точно е смисълът на живота... Разбрах, че нещото за което се борим и страдаме в този живот е любовта! Главната причина, главният фактор... За какво сме дошли, за какво сме се родили?! Всеки издирва любовта, всеки изпитва същата болка, всеки се бори за нея, всеки иска да я притежава завинаги, да създаде свое семейство, да остарее с любовта. Дали си струва въобщв, след толкова разочарования... Животът е гаден, защо се отнася с нас така след като ние добрите хора правим всичко с любов, за нечия любов живеем, за да докоснем нечия душа... Вече почти не вярвам да има вечна любов, може би е назовано просто от хората по такъв начин, за да създаде илюзията, че има нещо което задвижва взаимоотношенията по между им... Знам, че се изпитва, но не е вечна. Целият един живот на човека се гради от падове и издигания в любовта... Помислете за какво сте се борили до сега главно, като изключим кариерата и там подобни... Какво сте желали най - много, какво сте изпитвали и какво искате да изпитвате в бъдеще?! Отговорите всеки сам може да си ги каже...

ПС: Незнам дали ме разбирате или дали въобще ви пука...Темата може да ви се стори безсмислена, но исках само да споделя, пък ако щете можете да обиждате и да псувате колкото си искате!

Sh@d0w
10-19-2011, 13:24
Винаги, когато сме силно влюбени ни се иска да е завинаги. А понякога и се случва именно това.

И сред мъжете и сред жените, без значение от възрастта, има романтици и реалисти. Аз лично съм от първия тип и вярвам че вечната любов съществува. Може би с възрастта отслабва леко, самата връзка между двамата се основава на разбиране доверие, сигурност, ако щете навик.Но любовта си остава малко или много :)

Говориш за разочарованията и че си загубила вярата в нея,защото имаш твърде малко опит според мен.Не може да си вадиш заключения за живота от една или две неуспешни връзки.Ако всеки намираше своята истинска любов от първия път живота щеше да е къде къде по-лесен.

ewiow
10-19-2011, 13:42
Именно ...

ledenakrasota
10-19-2011, 13:49
Незнам дали е преавилният раздел, но днес всъщност се замислих какъв точно е смисълът на живота... Разбрах, че нещото за което се борим и страдаме в този живот е любовта! Главната причина, главният фактор... За какво сме дошли, за какво сме се родили?! Всеки издирва любовта, всеки изпитва същата болка, всеки се бори за нея, всеки иска да я притежава завинаги, да създаде свое семейство, да остарее с любовта. Дали си струва въобщв, след толкова разочарования... Животът е гаден, защо се отнася с нас така след като ние добрите хора правим всичко с любов, за нечия любов живеем, за да докоснем нечия душа... Вече почти не вярвам да има вечна любов, може би е назовано просто от хората по такъв начин, за да създаде илюзията, че има нещо което задвижва взаимоотношенията по между им... Знам, че се изпитва, но не е вечна. Целият един живот на човека се гради от падове и издигания в любовта... Помислете за какво сте се борили до сега главно, като изключим кариерата и там подобни... Какво сте желали най - много, какво сте изпитвали и какво искате да изпитвате в бъдеще?! Отговорите всеки сам може да си ги каже...

ПС: Незнам дали ме разбирате или дали въобще ви пука...Темата може да ви се стори безсмислена, но исках само да споделя, пък ако щете можете да обиждате и да псувате колкото си искате!


Все още си много малка и тепърва ще си променяш вижданията за света, хората и живота.
Бъркаш и мешаш много понятия. Отдавна всичко е написано. Прочети и се поинтересувай. Все пак го учите в училище или ще го учиш.
Любовта има много измерения: към брата си, сестра си, майка си, баща си, баба си, страна си и т.н.
Майка си я обичаш, нали? Нима ще ми кажеш, че любовта ти към нея не е вечна. Дори да се нараните дълбоко, отново се обичате.
:)

sashko705
10-19-2011, 15:08
Храната. :D

Niakoitam
10-19-2011, 15:27
Смисъла на живота ли? Толкова велики философи и учени са си били главите по този въпрос и още не са си отговорили на него та ние ли в един теен форум ще можем да дадем отговор на този въпрос.Любовта във всичките и форми е просто един аспект от живота.
Мисля си че това се доближава поне с малка частица до отговора за това какъв е смисъл на живота:

"Мойсей:Законът е всичко!
Христос:;Любовта е всичко!
Маркс:Парите са всичко!
Фройд:Сексът е всичко!
Айнщайн:Всичко е относително..."

А именно че за всеки си има свой смисъл на живота и това е относително, но все пак и да има някакъв общ смисъл на живота все още никой не го знае.Първо трябва да си отговорим на други въпроси като това откъде сме се появили,къде сме се запътили и къде или в какво се намираме в този момент? Все въпроси без отговор на този етап на нашето развитие. :)

kyon
10-19-2011, 15:47
Не е хубаво толкова много да мислиш.

Limitless
10-19-2011, 16:03
Първо няма да го намериш тук .. второ като го намериш обади ми се :D

ewiow
10-19-2011, 16:09
Първо няма да го намериш тук .. второ като го намериш обади ми се :D
Не го и търся, само споделям мисли
Вярно е, че смисълът на живота за всеки се измерва по един или друг различен начин, наясно съм с това ;)

Limitless
10-19-2011, 16:22
Първо няма да го намериш тук .. второ като го намериш обади ми се :D
Не го и търся, само споделям мисли
Вярно е, че смисълът на живота за всеки се измерва по един или друг различен начин, наясно съм с това ;)

браво :) .. и успех дано и ти да го "намериш" както се вика .. : )

lovetoyou
10-19-2011, 18:04
Напълно съм съгласен с теб! Аз също много често и постоянно се замислям върху това и мисля по същия начин, но някак си всичко е толкова далеч от мен. Преди години вече се наложи да се разделя с човека когото най-много съм обичал и до ден днешен все още обичам все така силно въпреки че живота ни раздели. Раздялата не беше заради караници или нещо такова, просто ни разделиха много гадно и въпреки, че не се виждаме и чуваме и двамата се обичахме дори и след края на връзката. Сега години по късно ме е страх от обвързване, защото всичко което искам е само сериозно момиче до мен, което да ме обича истински заради това което съм, да бъде с мен в трудните моменти, да мога да и споделям, да знам че има човек който държи на мен заради това което съм и няма да ме зареже когато му омръзна. Такива момичета са толкова голяма рядкост че едва ли ще срещна друга. Знам че сега ще има хора да ми се хилят, присмиват, да кажат боже такъв глупав човек така мисли и да говори но НЕ МИ ПУКА КОЙ КАКВО МИСЛИ и ще каже. просто исках да споделя че моята несбъдната мечта е да срещна момиче което ще бъде до мен, ще ме обича и разбира, и най вече няма да ме остави. За съжаление години наред ми се потвърждава мнението, че това е невъзможно.
:( :cry:

Luidgie
10-19-2011, 18:22
Смисъл - няма. Нищо не е лесно, всичко ти е преебано в един момент, в следващия е страхотно, после пак е скапано. Пък има едно нещо, което винаги те прави щаслив - алкохол. Радвай се на малките неща. По-евтино излиза и спестяваш много чувства и разочарования.

vqra
10-19-2011, 18:36
НЕ МИСЛЯ ЧЕ ИМА ОТГОВОР НА ТОЗИ ВЪПРОС КАКЪВ Е СМИСЪЛА НА ЖИВОТА. МОЖЕМ САМО ДА ГАДАЕМ И ИЗКАЗВАМЕ МНЕНИЯ.
ЛЮБОВТА Е НЕЩО НЕВЕРОЯТНО И НЕПОВТОРИМО, ВСИЧКИ ГО ЗНАЕМ. БЕЗ НЕЯ НЕМОЖЕМ ЯСНО Е. ЧУСТВОТО ДА ИМАШ НЯКОЙ ДО СЕБЕСИ НА КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ ДОВЕРИШ Е ПРЕВЪЗХОДНО. ДОРИ ЕДНА ЦЕЛУВКА МОЖЕ ДА ТЕ НАКАРА ДА СИ 8ТО НЕБЕ. ЕДНО ДОКОСВАНЕ ИЛИ ПРОСТО НЯКОЯ ДУМИЧКА. НО ОТ ДРУГА СТРАНА ИМА МНОГО ДРУГИ ВАЖНИ НЕЩА. КАТО УЧЕНЕТО И ПРИЯТЕЛИТЕ И Т.Н. ЖИВОТЪТ НЕ Е ИЗПЪЛНЕН С ТОЛКОВА ХУБАВИ И ЛОШИ НЕЩА. ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИМ. ;)

Luidgie
10-19-2011, 18:45
НЕ МИСЛЯ ЧЕ ИМА ОТГОВОР НА ТОЗИ ВЪПРОС КАКЪВ Е СМИСЪЛА НА ЖИВОТА. МОЖЕМ САМО ДА ГАДАЕМ И ИЗКАЗВАМЕ МНЕНИЯ.
ЛЮБОВТА Е НЕЩО НЕВЕРОЯТНО И НЕПОВТОРИМО, ВСИЧКИ ГО ЗНАЕМ. БЕЗ НЕЯ НЕМОЖЕМ ЯСНО Е. ЧУСТВОТО ДА ИМАШ НЯКОЙ ДО СЕБЕСИ НА КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ ДОВЕРИШ Е ПРЕВЪЗХОДНО. ДОРИ ЕДНА ЦЕЛУВКА МОЖЕ ДА ТЕ НАКАРА ДА СИ 8ТО НЕБЕ. ЕДНО ДОКОСВАНЕ ИЛИ ПРОСТО НЯКОЯ ДУМИЧКА. НО ОТ ДРУГА СТРАНА ИМА МНОГО ДРУГИ ВАЖНИ НЕЩА. КАТО УЧЕНЕТО И ПРИЯТЕЛИТЕ И Т.Н. ЖИВОТЪТ НЕ Е ИЗПЪЛНЕН С ТОЛКОВА ХУБАВИ И ЛОШИ НЕЩА. ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИМ. ;) Абе то и аз обичам приятелите си (хора на които имам доверие) ама не искам да ги целувам и докосвам по интимен начин.

loveca777
10-19-2011, 19:11
Смисъла е да чувстваш , страдаш и разложиш в почвата като умреш ,за да бъзеш част от кръговрата :D

BrainlessROCKBABY
10-19-2011, 19:29
според мен смисъла е да направиш, всичко което би те направило щастлив/а :D

NomNomNom
10-19-2011, 20:14
Само според мен ли на авторката трябва да й се спре нета и да я пуснат да поработи малко на полето.

Rebirthing
10-19-2011, 20:30
Всеки човек има различна мисия в живота, а любовта може да не е само към един човек конкретно, а към хората като цяло. Не мисля, че разочарованията биха ме накарали да мисля живота си за безмислен.

FuckedUp
10-19-2011, 22:21
Само според мен ли на авторката трябва да й се спре нета.

И така става.

Правят ми теми, че смисъла на живота е любовта. L.O.L

NambyPamby
10-19-2011, 22:39
^ лол, я, ама много хора смятат, че светът (им) се върти само и единствено около любовта, сиреч около това да си имат любим човек(и на всеки 5 месеца да го сменят, е така, профилактично).

На мен много ограничено ми се струва като идеология. Важното е човек да се стреми към израстване, към самоусъвършенстване, към това да остави някаква следа след себе си независимо дали става въпрос за някакви научни, или какви да е други постижения, или (евентуално) потомство, човек трябва да мисли малко и за себе си, а не целият му живот да се изниже неусетно в преследване на някаква утопична фикс идея за вечната, споделена и щастлива любов, която е всичко и единствена придава смисъл на живота ни. Не го възприемам, просто не съм такъв тип човек.

deadfish
10-20-2011, 00:10
...

deadfish
10-20-2011, 00:28
Живота няма смисъл, не живеете в приказка...Раждаш се, мъчиш се, умираш забравен, защото сме едни малки частички от един безкрайно голям свят, а се мислим за специални.
Самозалъгваме се с любовта.Ние сме измислили това чувство само и само, да не сме самотни в краткото си съществуване.Така е и с приятелството...
Съжалявам, ако някой не е съгласен с мен, всеки има собствено мнение...Аз вярвам, че съм реалист и разбирам нещата много по - добре от доста хора, който живеят в лъжи, за да се чувстват по - добре.

GinkaPetrova
10-20-2011, 01:17
Предоставени са ни много опции от които да изберем една или повече за "смисъл на живота си".
Не мисля, че един ученик би го разбрал.Когато имаш работа, истински приятелства и евентуално създадеш семейство или ще намериш смисъл или няма да имаш време да мислиш по тези въпроси. И в двата случая всичко ще си дойде на мястото. :)

GunSnSteelflowers
10-20-2011, 06:03
Не е хубаво толкова много да мислиш.
Защо пък да не мисли? А? Дай ми една основателна причина. За да стане тъпа като теб примерно?
А по темата може би точно това ни пречи - че постоянно и целенасочено търсим любовта и така докато се усетим, животът ни е към свършване. Ако е писано, тя така или иначе ще дойде, защото е естествена дори и за шантав свят като нашия. Не вярвам, че само подреденото семесйство е мисията в живота ни... или поне не на всички. То е просто едий от аспектите, но не и всичко!

NightGuardian
10-20-2011, 06:05
Много хора са посетили клиника от много размисъл над този въпрос. Не си напрягайте акъла , а го живейте. Такъв , какъвто е! Според мен на всеки си му е мил. :)

LeprikonA
10-20-2011, 06:32
Смисъл - няма. Нищо не е лесно, всичко ти е преебано в един момент, в следващия е страхотно, после пак е скапано. Пък има едно нещо, което винаги те прави щаслив - алкохол. Радвай се на малките неща. По-евтино излиза и спестяваш много чувства и разочарования.

много добре казано според мен. и много вярно. няма какво повече да се каже.

NomNomNom
10-20-2011, 07:59
Живота няма смисъл, не живеете в приказка...Раждаш се, мъчиш се, умираш забравен, защото сме едни малки частички от един безкрайно голям свят, а се мислим за специални.
Самозалъгваме се с любовта.Ние сме измислили това чувство само и само, да не сме самотни в краткото си съществуване.Така е и с приятелството...
Съжалявам, ако някой не е съгласен с мен, всеки има собствено мнение...Аз вярвам, че съм реалист и разбирам нещата много по - добре от доста хора, който живеят в лъжи, за да се чувстват по - добре.
Обърка раздела, личното творчество е в долната категория форуми.

lubovvv
10-20-2011, 08:09
Любов и ПАК любов! Тези които са отговорили по друг начин на този въпрос са изгубени и заблудени.

Niakoitam
10-20-2011, 08:31
^ лол, я, ама много хора смятат, че светът (им) се върти само и единствено около любовта, сиреч около това да си имат любим човек(и на всеки 5 месеца да го сменят, е така, профилактично).

На мен много ограничено ми се струва като идеология. Важното е човек да се стреми към израстване, към самоусъвършенстване, към това да остави някаква следа след себе си независимо дали става въпрос за някакви научни, или какви да е други постижения, или (евентуално) потомство, човек трябва да мисли малко и за себе си, а не целият му живот да се изниже неусетно в преследване на някаква утопична фикс идея за вечната, споделена и щастлива любов, която е всичко и единствена придава смисъл на живота ни. Не го възприемам, просто не съм такъв тип човек.

Ти май си прескочила поста ми. А именно думите на Айнщайн: "Всичко е относително".....за всеки един човек и за всеки един етап от живота на някой човек...

BrainlessROCKBABY
10-20-2011, 08:34
мда, всеки го осъзнава (или трябва) сам за себе си ;д

(абе 15-16-17 годишни, а сме решили да търсим Смисъла ;д никой не е успял досега :D )

horacio
10-20-2011, 09:12
Живейте си както ви харесва, без да се замисляте много, много. Все едно ако се разбере смисълът на живота ще се живее според това "направление" едва ли не...
Кой как му е кеф :)
малко извън темата, ама за това се сетих: Една патка мислила, мислила и умряла.
Друга патка като видяла как се споминала първата решила, че мисленето е опасно за здравето и спряла да мисли, не мислила, не мислила и тя умряла. Трета патка като видяла нещастието сполетяло другите две се уплашила и решила, пет минути ще мисля, пет няма да мисля и така, мислила, не мислила, мислила, не мислила и тя умряла. Четвърта патка потресена от нещастния край на съпатките си, решила да изчисти съзнанието си и почнала да медитира, медитирала, медитирала и умряла.Щеста патка, решила, че отговора е в книгите, чела, чела и умряла. Седма патка решила, че отговора е в здравословното ядене, яла, яла и умряла. Осма патка решила, че трябва да учи, учила, учила и умряла. Девета патка решила, че май е по-добре нищо да не прави и легнала да спи, спала, спала и умряла. Една бяла сова,наблюдавала неуспешните им опити да се борят за живота си, смяла се, смяла се и така весело си живяла, докато и тя умряла.
:lol:
Прекалено много размисли удряте...

marin4itu
10-20-2011, 09:47
И аз прекалено много мисля, но няма смисъл. Животът е ужасен, когато мислиш за него и прекрасен, когато го живееш. За това отдайте се на положителните емоции, не мислете за негативните неща и си живейте, без да му мислите много, много! Животът няма смисъл! И аз и вие сме едни нищожества в сравнение с вселената.

ewiow
10-20-2011, 10:43
Живейте си както ви харесва, без да се замисляте много, много. Все едно ако се разбере смисълът на живота ще се живее според това "направление" едва ли не...
Кой как му е кеф :)
малко извън темата, ама за това се сетих: Една патка мислила, мислила и умряла.
Друга патка като видяла как се споминала първата решила, че мисленето е опасно за здравето и спряла да мисли, не мислила, не мислила и тя умряла. Трета патка като видяла нещастието сполетяло другите две се уплашила и решила, пет минути ще мисля, пет няма да мисля и така, мислила, не мислила, мислила, не мислила и тя умряла. Четвърта патка потресена от нещастния край на съпатките си, решила да изчисти съзнанието си и почнала да медитира, медитирала, медитирала и умряла.Щеста патка, решила, че отговора е в книгите, чела, чела и умряла. Седма патка решила, че отговора е в здравословното ядене, яла, яла и умряла. Осма патка решила, че трябва да учи, учила, учила и умряла. Девета патка решила, че май е по-добре нищо да не прави и легнала да спи, спала, спала и умряла. Една бяла сова,наблюдавала неуспешните им опити да се борят за живота си, смяла се, смяла се и така весело си живяла, докато и тя умряла.
:lol:
Прекалено много размисли удряте...

Ако можехме да дадем Delete или просто Locking на спомените в съзнанието ни, които ни натежават, животът ни щеше да бъде по - лек... ;)

Wwwooow
10-20-2011, 11:01
Живейте си както ви харесва, без да се замисляте много, много. Все едно ако се разбере смисълът на живота ще се живее според това "направление" едва ли не...
Кой как му е кеф :)
малко извън темата, ама за това се сетих: Една патка мислила, мислила и умряла.
Друга патка като видяла как се споминала първата решила, че мисленето е опасно за здравето и спряла да мисли, не мислила, не мислила и тя умряла. Трета патка като видяла нещастието сполетяло другите две се уплашила и решила, пет минути ще мисля, пет няма да мисля и така, мислила, не мислила, мислила, не мислила и тя умряла. Четвърта патка потресена от нещастния край на съпатките си, решила да изчисти съзнанието си и почнала да медитира, медитирала, медитирала и умряла.Щеста патка, решила, че отговора е в книгите, чела, чела и умряла. Седма патка решила, че отговора е в здравословното ядене, яла, яла и умряла. Осма патка решила, че трябва да учи, учила, учила и умряла. Девета патка решила, че май е по-добре нищо да не прави и легнала да спи, спала, спала и умряла. Една бяла сова,наблюдавала неуспешните им опити да се борят за живота си, смяла се, смяла се и така весело си живяла, докато и тя умряла.
:lol:
Прекалено много размисли удряте...

Ако можехме да дадем Delete или просто Locking на спомените в съзнанието ни, които ни натежават, животът ни щеше да бъде по - лек... ;)
определено :? просто трябва да махаме моментално всички гадни мисли/спомени минали през главата ни и да си спомняме за нещо хубаво/позитивно, което ни се е случило и сме го позабравили..

kyon
10-20-2011, 11:09
Не е хубаво толкова много да мислиш.
Защо пък да не мисли? А? Дай ми една основателна причина. За да стане тъпа като теб примерно?

Тъпите са по - добре.

NomNomNom
10-22-2011, 11:30
Не е хубаво толкова много да мислиш.
Защо пък да не мисли? А? Дай ми една основателна причина. За да стане тъпа като теб примерно?

Тъпите са по - добре.
Нее, просто авторката мисли в много грешна насока, по-добре да не мислиш и да си тъп, от колкото да мислиш глупости и да си още по-тъп.

IlovEmyPuffYToY
10-22-2011, 22:16
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни

Luidgie
10-22-2011, 22:23
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни Аре да не сравняваш Джон Ленън с някаква тъпа пикла, а?

ohluv
10-22-2011, 22:26
Храната. :D
едини пиьне и српско 8)

IlovEmyPuffYToY
10-22-2011, 22:28
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни Аре да не сравняваш Джон Ленън с някаква тъпа пикла, а?Някои не осещат едва доловимия сарказъм, който е известен в почти всяко мое второ мнение.

tuzaro
10-22-2011, 22:31
смисъла на живота е нещо което едва ли за тоя форон и не трябва да се дискутира тука.

Luidgie
10-22-2011, 22:32
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни Аре да не сравняваш Джон Ленън с някаква тъпа пикла, а?Някои не осещат едва доловимия сарказъм, който е известен в почти всяко мое второ мнение. Аз го усещам, но е грехота да се споменава Джон Ленън в някакъв скапан пост предназначен за "затапване" на някоя тъпа кифла.

IlovEmyPuffYToY
10-22-2011, 22:37
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни Аре да не сравняваш Джон Ленън с някаква тъпа пикла, а?Някои не осещат едва доловимия сарказъм, който е известен в почти всяко мое второ мнение. Аз го усещам, но е грехота да се споменава Джон Ленън в някакъв скапан пост предназначен за "затапване" на някоя тъпа кифла.Аха...И кой ще ми забрани? Според мен мнението е супер излишно.... И кифла да е, и тъпа да съм, теб кво те интерва....Начи писнаха ми загубеняци като вас с по хиляда мнения във форума, защото нямат личен живот и са прекалено комплексирани, за да се отварят на някого така на живо ;) Ако можеш да се дъхаш във форума, значи можеш и на живо - Извод: You can get a life and move you fucking ass out of the desk and computer

Luidgie
10-22-2011, 22:42
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни Аре да не сравняваш Джон Ленън с някаква тъпа пикла, а?Някои не осещат едва доловимия сарказъм, който е известен в почти всяко мое второ мнение. Аз го усещам, но е грехота да се споменава Джон Ленън в някакъв скапан пост предназначен за "затапване" на някоя тъпа кифла.Аха...И кой ще ми забрани? Според мен мнението е супер излишно.... И кифла да е, и тъпа да съм, теб кво те интерва....Начи писнаха ми загубеняци като вас с по хиляда мнения във форума, защото нямат личен живот и са прекалено комплексирани, за да се отварят на някого така на живо ;) Ми аре ела ми на живо да видим дали ще си мълча. Никва нападка нямаше към смотаната ти особа. Това, че си просто парче и си мислиш, че някой те храни си е лично твой проблем. И да изпитвам нужда да наливам акъл на тъпи и безмозъчни същества (визирам и теб) които се мислят за супер оригинални с простите си сравнения, научила един Джон Ленън от МТВ и вече е великата пикла. Айде гледай си "личният живот" и аз да си гледам форумният. И да не се засичаме. ;)

IlovEmyPuffYToY
10-22-2011, 22:51
Храната. :D Не храни момичето бе, тя в момента е в средата на основен замисъл върху световния мир... Нека не пречупваме бъдещите John Lennon - ни Аре да не сравняваш Джон Ленън с някаква тъпа пикла, а?Някои не осещат едва доловимия сарказъм, който е известен в почти всяко мое второ мнение. Аз го усещам, но е грехота да се споменава Джон Ленън в някакъв скапан пост предназначен за "затапване" на някоя тъпа кифла.Аха...И кой ще ми забрани? Според мен мнението е супер излишно.... И кифла да е, и тъпа да съм, теб кво те интерва....Начи писнаха ми загубеняци като вас с по хиляда мнения във форума, защото нямат личен живот и са прекалено комплексирани, за да се отварят на някого така на живо ;) Ми аре ела ми на живо да видим дали ще си мълча. Никва нападка нямаше към смотаната ти особа. Това, че си просто парче и си мислиш, че някой те храни си е лично твой проблем. И да изпитвам нужда да наливам акъл на тъпи и безмозъчни същества (визирам и теб) които се мислят за супер оригинални с простите си сравнения, научила един Джон Ленън от МТВ и вече е великата пикла. Айде гледай си "личният живот" и аз да си гледам форумният. И да не се засичаме. ;) Д**ба в устатата - откъде знаеш, че съм научила за него от МТВ? Бас държа, че знам повече з а него, отколкото теб ;) Мислиш си, че съм кифла, но дори не ме познанващ, не знаеш какво изучавам и с какво се занимавам...Но няма да си мерим интилигентността ся, че и двете прекалихме 8-) Ела виси по цял ден в моето даскало след училище по специалния предмет, ходи и на допълнителни уроци и ще видим кога ше намераш време за форуми ;) Това визирам под личен живот (не знам иначе на колко си - може да ходиш и на работа - не знам, но ми омръзна от такива като теб...)Хайде аз спирам

Luidgie
10-22-2011, 22:56
Ахахаха колко си умничка. И на мен ми е писнало от тъпи индивиди като теб. Знаеш ти повече от мен - на баба ти в гъза. Като ти е толкова тегаво да ходиш на училище на уроци на лекции и на всичките му простотии - не ходи. Това, че в свободният си ден съм решила да влезна във форума и да видя какви кретенщини са изсрани за тази седмица и съответно да си начеша крастата, не ме прави човек без личен живот. Но какво да обяснявам на някаква си пикла, която си мисли, че да ходиш на училище е ГОЛЯМА РАБОТА! Направо е толкова сложно! А и плюс това - няма никакво значение колко мнения имаш, а какво представляват те и какво казваш. Така до колкото си спомням твоите са на типичен пубер. :) Айде и аз спирам, че ми е под нивото да се занимавам с дебили повече от половин час.

Verminaard
10-22-2011, 22:59
Дами,дами,моля ви...продължавайте.Тъкмо ми станаха пуканките.

Goddess
10-22-2011, 23:04
:-|

Delala
10-23-2011, 08:32
„Ако човек започне да се интересува от смисъла на живота или неговата ценност, това означава, че той е болен.“ - Зигмунд Фройд

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 09:03
Ахахаха колко си умничка. И на мен ми е писнало от тъпи индивиди като теб. Знаеш ти повече от мен - на баба ти в гъза. Като ти е толкова тегаво да ходиш на училище на уроци на лекции и на всичките му простотии - не ходи. Това, че в свободният си ден съм решила да влезна във форума и да видя какви кретенщини са изсрани за тази седмица и съответно да си начеша крастата, не ме прави човек без личен живот. Но какво да обяснявам на някаква си пикла, която си мисли, че да ходиш на училище е ГОЛЯМА РАБОТА! Направо е толкова сложно! А и плюс това - няма никакво значение колко мнения имаш, а какво представляват те и какво казваш. Така до колкото си спомням твоите са на типичен пубер. :) Айде и аз спирам, че ми е под нивото да се занимавам с дебили повече от половин час. Знам, че съм умничка
:razz: :razz: :razz: :razz: Ми като не можеш др да измислиш, мислиш, че с това ще ме обидиш :razz: :razz: :razz: :razz: Споко, не съм тръгнала да се заяждам с нервваци като теб ....Само искам да знаеш, че с тоа хабене на нервите на 50 години ръцете ти няа спрат да треперат да не говорим за многобройните мозъчни клетки, коиито се унищожават по този начин ;) Близко е до мисълта, че няа нужда да се храниш с фуорумни човечета, които биват тролове, скучаещи хорица и поради това могат да си напишат какви ли не глупости, само защото никой няма да разбере истинската им самоличност ;) Още повече, че поставянето на някояя натура като идол за хората - в твоя случай Джон Ленон - показва само първосигналността, липсата на мнение, здраво-стъпилост на земята и мн др фактори, които дадените хора притежават ;) Сега ако ми се отвориш още един път, те признавам (за комплексирано създание ;))

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 09:13
Авторке, не знам дали ече успя да разбереш смисъла на живота, но със сигурност си разбрала, че смисъла на този форум е се някой да се намери да те нахрани заради пост или тема :D (то вече и теб нахраниха :D)) Така че не зимай насериозно гупостите, които си пишем тук ....

Luidgie
10-23-2011, 10:09
Ахахаха колко си умничка. И на мен ми е писнало от тъпи индивиди като теб. Знаеш ти повече от мен - на баба ти в гъза. Като ти е толкова тегаво да ходиш на училище на уроци на лекции и на всичките му простотии - не ходи. Това, че в свободният си ден съм решила да влезна във форума и да видя какви кретенщини са изсрани за тази седмица и съответно да си начеша крастата, не ме прави човек без личен живот. Но какво да обяснявам на някаква си пикла, която си мисли, че да ходиш на училище е ГОЛЯМА РАБОТА! Направо е толкова сложно! А и плюс това - няма никакво значение колко мнения имаш, а какво представляват те и какво казваш. Така до колкото си спомням твоите са на типичен пубер. :) Айде и аз спирам, че ми е под нивото да се занимавам с дебили повече от половин час. Знам, че съм умничка
:razz: :razz: :razz: :razz: Ми като не можеш др да измислиш, мислиш, че с това ще ме обидиш :razz: :razz: :razz: :razz: Споко, не съм тръгнала да се заяждам с нервваци като теб ....Само искам да знаеш, че с тоа хабене на нервите на 50 години ръцете ти няа спрат да треперат да не говорим за многобройните мозъчни клетки, коиито се унищожават по този начин ;) Близко е до мисълта, че няа нужда да се храниш с фуорумни човечета, които биват тролове, скучаещи хорица и поради това могат да си напишат какви ли не глупости, само защото никой няма да разбере истинската им самоличност ;) Още повече, че поставянето на някояя натура като идол за хората - в твоя случай Джон Ленон - показва само първосигналността, липсата на мнение, здраво-стъпилост на земята и мн др фактори, които дадените хора притежават ;) Сега ако ми се отвориш още един път, те признавам (за комплексирано създание ;)) Хмм от къде знаеш, че ти се нервя? А не го правя само и единствено за спорта. Фактът, че ти ми отговаряш след като ти казах, че не ми се занимава с теб, защото си ми под нивото и защото няма смисъл да обяснявам на някой, който дори не може да си служи правилно с иронията, че сравнението му е тъпо и обидно. Нека съм комплексирана от някаква си незначителна пикла, която седи пред компютъра и само се чуди къде да си избива тъпанарщината. И на мен ми е писнало от тъпи индивиди като теб, които само гледат да оригиналничат във форумчета. Бас държа, че ако ме видиш ще се насереш от страх и дума няма да обелиш. Хайде затвори си устичката, защото нито искам да те обиждам нито искам да наранявам "достойнството" ти. Всеки има право на мнение за даден човек, моето е, че си тъп пубер, който го тресът хормоните. Хайде сега млъкни, защото аз за спорта, мога по цял ден да се занимавам с теб - много е забавно, някой да се пали и да ти обяснява как ти се палиш. Хайде сега тези нервички които така искаш да ми спестиш, си ги спести на теб и вземи та млъкни. :) И вместо да се мазниш на Авторката, и да и обясняваш какво се случва във форума, се замисли, защо я хранят и защо хранят теб.

ewiow
10-23-2011, 11:09
Момичета, спрете да СПАМИТЕ! Единственото, което мога да разбера от вашите мнение и най - вече безсмислени спорове, е че малко или много и 2те сте хейтъри, които искат по някакъв начин да се докажат във форума като "Най - големия"...
Няма да коментирам повече, просто администраторът да заключи темата!!!! :?

Lelouch
10-23-2011, 11:10
„Ако човек започне да се интересува от смисъла на живота или неговата ценност, това означава, че той е болен.“ - Зигмунд Фройд

http://www.time.com/time/magazine/article/09171,938397,00.html

Фройд е тъпак ,психологията е цирк ,а понятието 'смисъл' си е чисто човешко.

Ако питаш за причина - има - да ти надуят корема и да издрискаш поредното парче месо ,което да стори същото. Така правят и животните - не знаеше ли ?

Luidgie
10-23-2011, 11:40
Момичета, спрете да СПАМИТЕ! Единственото, което мога да разбера от вашите мнение и най - вече безсмислени спорове, е че малко или много и 2те сте хейтъри, които искат по някакъв начин да се докажат във форума като "Най - големия"...
Няма да коментирам повече, просто администраторът да заключи темата!!!! :? Хахаха, а си мислех, че по-тъпа не можеш да станеш. :)

ewiow
10-23-2011, 11:53
Момичета, спрете да СПАМИТЕ! Единственото, което мога да разбера от вашите мнение и най - вече безсмислени спорове, е че малко или много и 2те сте хейтъри, които искат по някакъв начин да се докажат във форума като "Най - големия"...
Няма да коментирам повече, просто администраторът да заключи темата!!!! :? Хахаха, а си мислех, че по-тъпа не можеш да станеш. :)
Да съм ти искала мнението?! Престани да се заяждаш с който и да е от форума...!

Luidgie
10-23-2011, 11:55
Момичета, спрете да СПАМИТЕ! Единственото, което мога да разбера от вашите мнение и най - вече безсмислени спорове, е че малко или много и 2те сте хейтъри, които искат по някакъв начин да се докажат във форума като "Най - големия"...
Няма да коментирам повече, просто администраторът да заключи темата!!!! :? Хахаха, а си мислех, че по-тъпа не можеш да станеш. :)
Да съм ти искала мнението?! Престани да се заяждаш с който и да е от форума...! Ох стреснах се до смърт, спирам, защото ти ми казваш.

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 12:06
Момичета, спрете да СПАМИТЕ! Единственото, което мога да разбера от вашите мнение и най - вече безсмислени спорове, е че малко или много и 2те сте хейтъри, които искат по някакъв начин да се докажат във форума като "Най - големия"...
Няма да коментирам повече, просто администраторът да заключи темата!!!! :? Хахаха, а си мислех, че по-тъпа не можеш да станеш. :)
Да съм ти искала мнението?! Престани да се заяждаш с който и да е от форума...! Ох стреснах се до смърт, спирам, защото ти ми казваш. Ауе ти нали кааш, че с авторката сме пуберчета кифли и нэ си кво - ми тогава що се занимаваш още с нас??? Нали е под достойнството ти уе???? Емм како си тогава освен комплексарка - момичето ни направи забележка, а ти не се спираш....Емм твоя пубертет явно колкото и да си голяма, никога няма да те напусне....Ай млъкни вече никой не ти иска скапаното мнение .....И си оправи правописа - пише се тресат....Сори на авторката каквито и глупости да е писала, не заслужава тва .....

Luidgie
10-23-2011, 12:11
ОМГ зАтапи ме! :razz: :razz:

IlovEmyPuffYToY
10-23-2011, 12:16
ОМГ зАтапи ме! :razz: :razz: Уоу куку ....