PDA

View Full Version : Какво да си мисля? :Х



vik0883
10-19-2011, 13:20
Здравейте.Може би си спомняте, че писах по една тема как да се запозная с едно момиче.
Е, ситуацията е следната. От доста време й искам пълномощно, но не го отразява. Реших, че не приема непознати. ОК, запознах се с нея наживо. Запознавайки се, тя изведнъж светна, стана усмихната, после ми каза "Беше ми приятно. ще ти пиша довечера." Е не ми писа досега, виждам как си сменя снимките на профила. харесвам я , но явно когато сме се запознавали е лицемерничила. Вие кво мислите?

Soraq
10-19-2011, 13:25
явно когато сме се запознавали е лицемерничила

Sh@d0w
10-19-2011, 13:27
Говорете,общувайте на живо заеби ги тия фейсбуци и скайпове. Стреми се към "живия" контакт с нея.

Фейсбука е толкова бъгав,случвало ми се е доста често да пращам/да ми пращат покана за приятелство и да не ми се показва доста време. А ти да си мислиш, че не те отразява.

Мдам.

vik0883
10-19-2011, 13:34
Говорете,общувайте на живо заеби ги тия фейсбуци и скайпове. Стреми се към "живия" контакт с нея.

Фейсбука е толкова бъгав,случвало ми се е доста често да пращам/да ми пращат покана за приятелство и да не ми се показва доста време. А ти да си мислиш, че не те отразява.

Мдам.
Значи искаш да кажеш, че може да имам шанс с нея, но тя да иска живия контакт?

Sh@d0w
10-19-2011, 13:38
Говорете,общувайте на живо заеби ги тия фейсбуци и скайпове. Стреми се към "живия" контакт с нея.

Фейсбука е толкова бъгав,случвало ми се е доста често да пращам/да ми пращат покана за приятелство и да не ми се показва доста време. А ти да си мислиш, че не те отразява.

Мдам.
Значи искаш да кажеш, че може да имам шанс с нея, но тя да иска живия контакт?

Искам да кажа, че като не ти е приела поканата, да не си вадиш погрешни изводи за нея, защото може въобще да не я е получила. Щом ти се е зарадвала като сте били навън, значи те харесва малко или много. Засичай я навън, говорете си и така малко по-малко се сближете.

ledenakrasota
10-19-2011, 13:42
Зарежи скайп! Искай й приятелство в фейса като й пратиш там съобщение "Здравей! Еди кой си е" :) Тогава няма как да се измъкне.


Моето лично мнение е, че такива хора не си заслужават вниманието.Пф...
Питай си я направо! "Защо не ме приемаш в скайп?". Стига си се тревожил за глупости. :)

DesireToFire
10-19-2011, 14:36
А защо не ѝ поиска номера примерно?

Limitless
10-19-2011, 14:49
На такива боклуци средния между очите .. и да се спасява! :)