PDA

View Full Version : ще изчезна безкрайно :)



fen7asy
10-19-2011, 15:59
потресена съм :) момчето, което харесваХ то първо, че освен мен харесва и едно друго момиче.. ами неска разбрах, че се дере с масета и се напива :) чудничко. майка му е доктор, баща му зъболекар, брат му също.. той е спортист и ПУШИ.. е най ми е противно момчетата да пушат и да се напиват.. ок, разбирам, слабо да има такова момче, което не ги прави тея работи.. обаче той въобще не изглеждаше такъв.. всм някак си хич не му ходи да ги прай тея раути.. и ми е гадно :/ щото даваше признаци, че ме харесва, апък май харесва куртизанката ;/ апък и след като го разбрах тва.. мнението ми за него се промени.. апък като си помисля, че заради него скъсах с бившия си.. пф ;х мега сад..

fen7asy
10-19-2011, 15:59
тряяше да кажа на някой ;/

starburst
10-19-2011, 15:59
a ok

NightGuardian
10-19-2011, 16:02
и защото пие и пуши , ще се откажеш от него ? :-o

Изслушай тази песен и се замисли дълбоко над нея :)

http://www.youtube.com/watch?v=7Kk-dgcTSwY

svodnika
10-19-2011, 16:04
аз не пуша и не пия :grin:

cigarettekisses
10-19-2011, 16:09
и защото пие и пуши , ще се откажеш от него ? :-o
мда,това не го прави лош човек.

lightcameraction
10-19-2011, 16:10
тъпа си ,ограничена си и сигурно си 5 клас,за това ти прави впечатление ,че пуши и мислиш,че това го прави лош човек.Споко,нищо лошо не си направила,просто си мааааааааааааааааааалко тъпа. (:

NightGuardian
10-19-2011, 16:13
то е много относително , може и да не го бива като човек , но си струва да опиташ и да опознаеш! Не си слагайте бариери от предразсъдъци! :)

ledenakrasota
10-19-2011, 16:18
тъпа си ,ограничена си и сигурно си 5 клас,за това ти прави впечатление ,че пуши и мислиш,че това го прави лош човек.Споко,нищо лошо не си направила,просто си мааааааааааааааааааалко тъпа. (:


Колкото теб надали. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


fen7asy, не си сигурна дали щом пие е пияница, нали? Говоря за онези пияници, които са способни да посегнат на едно дете. :) Несериозен ли е?


И ти знаеш сигурно какво е да имаш трепети към няколко човека. Това не те прави влюбен. :) Ако е свестен ще избере сериозната, а не к**вата. :)

Дай повече инфо. :-o

ShtrudeL
10-19-2011, 16:22
апък като си помисля, че заради него скъсах с бившия си.. пф ;х мега сад..

Грешна логика.

lightcameraction
10-19-2011, 16:24
тъпа си ,ограничена си и сигурно си 5 клас,за това ти прави впечатление ,че пуши и мислиш,че това го прави лош човек.Споко,нищо лошо не си направила,просто си мааааааааааааааааааалко тъпа. (:


Колкото теб надали. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


fen7asy, не си сигурна дали щом пие е пияница, нали? Говоря за онези пияници, които са способни да посегнат на едно дете. :) Несериозен ли е?


И ти знаеш сигурно какво е да имаш трепети към няколко човека. Това не те прави влюбен. :) Ако е свестен ще избере сериозната, а не к**вата. :)

Дай повече инфо. :-o

никъде ама никъде не съм демонстрирал ,че съм ограничен .

ledenakrasota
10-19-2011, 16:26
тъпа си ,ограничена си и сигурно си 5 клас,за това ти прави впечатление ,че пуши и мислиш,че това го прави лош човек.Споко,нищо лошо не си направила,просто си мааааааааааааааааааалко тъпа. (:


Колкото теб надали. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


fen7asy, не си сигурна дали щом пие е пияница, нали? Говоря за онези пияници, които са способни да посегнат на едно дете. :) Несериозен ли е?


И ти знаеш сигурно какво е да имаш трепети към няколко човека. Това не те прави влюбен. :) Ако е свестен ще избере сериозната, а не к**вата. :)

Дай повече инфо. :-o

никъде ама никъде не съм демонстрирал ,че съм ограничен .

Да! Само в непрекъснатите ти нападки, че някой бил тъп.

fen7asy
10-19-2011, 16:26
тъпа си ,ограничена си и сигурно си 5 клас,за това ти прави впечатление ,че пуши и мислиш,че това го прави лош човек.Споко,нищо лошо не си направила,просто си мааааааааааааааааааалко тъпа. (:

веднъж те нацепих в една тема и ся във всяка друга ще ми се правиш ли? :lol: и 4 клас да бях пак щях да съм по трезво мислеща от теб :)

ам общо взето не знам.. в детската градина бяхме заедно и наскоро се запознахме в фб.. и сега сме от 1 клас ;д ами имах някаква представа за него.. понякога е сериозен, друг път не.. лошото е, че приема всичко на шега.. каквото и да си говорим после можем да се оправдаем, че сме се шегували, защото никога не сме сериозни.. и даже и да си кажем ''аре сериозно, дай да се стегнем и да си поговорим малко истини'' пак ще се лигавим.. не може просто ;х не знам как да обясня.. иначе изглежда мееега свестен.. и малко ме е яд, щото тая В. е танцьорка и има добре сложено тяло, а и е хубавичка.. и повечето я харесват и нали и той.. апък тя му обръща внимание.. и така преди той се занимаваше само с мен, а сега и с нея.. и понякога ми е мега сад.. щото ми казва че ме обича (уж на шега.. всичко е на шега!) апък като го каже на нея и ми става мега гадното.. ох не знам, хич не мога да обяснявам ;д просто ми стана гадно, че и той е такъв..

lightcameraction
10-19-2011, 16:29
и на кой друг съм казал конкретно в темата му,че е тъп,лол?погледни темата и се осъзнай .. не защитавай нея,щото я познаваш,а погледни нещата..

..фентъзи не помня да си ме 'нацепвала' в каквато и да била тема ..

yakuza_
10-19-2011, 16:29
аз ако бях щях да изляза и да се наеба с първия срещнат, така ще видят каква плющялка изпускат

NightGuardian
10-19-2011, 16:30
Ако сте насаме и сте само двамата , а не пред някого - шанса да се шегува се свежда до минимум. :) А това , че го казва леко шеговито си остава вратичка , може би , ако го отрежеш нещо ,да може да се измъкне. :D

ledenakrasota
10-19-2011, 16:30
тъпа си ,ограничена си и сигурно си 5 клас,за това ти прави впечатление ,че пуши и мислиш,че това го прави лош човек.Споко,нищо лошо не си направила,просто си мааааааааааааааааааалко тъпа. (:

веднъж те нацепих в една тема и ся във всяка друга ще ми се правиш ли? :lol: и 4 клас да бях пак щях да съм по трезво мислеща от теб :)

ам общо взето не знам.. в детската градина бяхме заедно и наскоро се запознахме в фб.. и сега сме от 1 клас ;д ами имах някаква представа за него.. понякога е сериозен, друг път не.. лошото е, че приема всичко на шега.. каквото и да си говорим после можем да се оправдаем, че сме се шегували, защото никога не сме сериозни.. и даже и да си кажем ''аре сериозно, дай да се стегнем и да си поговорим малко истини'' пак ще се лигавим.. не може просто ;х не знам как да обясня.. иначе изглежда мееега свестен.. и малко ме е яд, щото тая В. е танцьорка и има добре сложено тяло, а и е хубавичка.. и повечето я харесват и нали и той.. апък тя му обръща внимание.. и така преди той се занимаваше само с мен, а сега и с нея.. и понякога ми е мега сад.. щото ми казва че ме обича (уж на шега.. всичко е на шега!) апък като го каже на нея и ми става мега гадното.. ох не знам, хич не мога да обяснявам ;д просто ми стана гадно, че и той е такъв..


Какъв е? Сама го каза. Може да иска да я оправя. Може и с теб да иска това.
Или много те е чакал, като не си му поддавала и се е преориентирал. :-o Варианти много.
Бих си поговорила с един такъв тип. Не обичам да ме объркват. :)

BladeDancer
10-19-2011, 16:30
Кво като пие? Стига да не е лош човек това не е в минус...

ledenakrasota
10-19-2011, 16:33
и на кой друг съм казал конкретно в темата му,че е тъп,лол?погледни темата и се осъзнай .. не защитавай нея,щото я познаваш,а погледни нещата..

..фентъзи не помня да си ме 'нацепвала' в каквато и да била тема ..

Не се познаваме. :) Ако един човек няма комплекси, няма да обижда на ред. Вчера беше cweet.

fen7asy
10-19-2011, 16:34
и на кой друг съм казал конкретно в темата му,че е тъп,лол?погледни темата и се осъзнай .. не защитавай нея,щото я познаваш,а погледни нещата..

..фентъзи не помня да си ме 'нацепвала' в каквато и да била тема ..

от форума познавам само няколко човека, а с нито 1 от тях не съм се виждала :)
не се прави, че не помниш.. не се прави ;д

якуза, знаех си, че както винаги ще ми дадеш най-подходящия съвет ;*
бтв ОМГ, СЕТИХ СЕ НЕЩО :lol: тва наистина е добър съвет ;д всм аз съм малка за плющене.. обаче мога да направя нещо подобно.. пак да разбере кво е изпуснал, но по друг начин.. ся само тряя да се сетя какъв ;д

yakuza_
10-19-2011, 16:34
Ще споделя една тайна към всички момичета: Никой не обича мрънкала.
Имате го в предвид.

NightGuardian
10-19-2011, 16:35
lightcameraction > ndirector > WasCreaven имат ли нещо общо? :D

NightGuardian
10-19-2011, 16:36
всм аз съм малка за плющене.. обаче мога да направя нещо подобно.. пак да разбере кво е изпуснал, но по друг начин.. ся само тряя да се сетя какъв ;д

Опасните сте вие ЕЙ , лисици. :-P

ledenakrasota
10-19-2011, 16:36
Ще споделя една тайна към всички момичета: Никой не обича мрънкала.
Имате го в предвид.

Без значение е полът. Никой не обича да му мрънкат или да го занимават с глупости. :)

yakuza_
10-19-2011, 16:37
путка възраст няма :lol:

fen7asy
10-19-2011, 16:37
ся ми дайте няква идея кво да е тва.. якуза, главно към теб се обръщам, но не отказвам и други мнения ;д

lightcameraction
10-19-2011, 16:37
и на кой друг съм казал конкретно в темата му,че е тъп,лол?погледни темата и се осъзнай .. не защитавай нея,щото я познаваш,а погледни нещата..

..фентъзи не помня да си ме 'нацепвала' в каквато и да била тема ..

Не се познаваме. :) Ако един човек няма комплекси, няма да обижда на ред. Вчера беше cweet.

вчера е била cweet?Тя пусна атеншън хор тема за да бъде в светлината на прожекторите да може да я обсъждат и да изпъкне и аз просто и казах,че е тъпа.

yakuza_
10-19-2011, 16:39
какъв съвет чакаш от мен нз :lol: едва ли ще кажа нещо сер., а и моя живот си е ок.

ledenakrasota
10-19-2011, 16:39
и на кой друг съм казал конкретно в темата му,че е тъп,лол?погледни темата и се осъзнай .. не защитавай нея,щото я познаваш,а погледни нещата..

..фентъзи не помня да си ме 'нацепвала' в каквато и да била тема ..

Не се познаваме. :) Ако един човек няма комплекси, няма да обижда на ред. Вчера беше cweet.

вчера е била cweet?Тя пусна атеншън хор тема за да бъде в светлината на прожекторите да може да я обсъждат и да изпъкне и аз просто и казах,че е тъпа.

Да, каза го. Днес го казваш на друг. :)

fen7asy
10-19-2011, 16:39
п***а възраст няма :lol:

дуде, на 14 съм :lol: не искам. най-малко на 17.. ако щеш и за задръстена ме мисли :lol: казала съм си.
сега интересно как да го накарам да разбере кво е загубил мада фака.. той не че ме е загубил де :lol: всм още си имаме шансове.. ама тая нещо ми се пречка.. трябва да си помисля по въпроса

lightcameraction
10-19-2011, 16:40
Ест ,че го казах,защото има причина..и сега има причина,това е супер ограничено мислене.
Не ,не помня,ще ми припомниш ли?

ledenakrasota
10-19-2011, 16:40
п***а възраст няма :lol:


Без това не може. :? :D

yakuza_
10-19-2011, 16:41
ами изостанала си, тука ако си на 12 си оправила поне 3-4 25+ а на устен изпит си минала поне 10

NightGuardian
10-19-2011, 16:42
lightcameraction > ndirector > WasCreaven имат ли нещо общо? :D

fen7asy
10-19-2011, 16:42
какъв съвет чакаш от мен нз :lol: едва ли ще кажа нещо сер., а и моя живот си е ок.

прав си, аз най-малко от теб чакам съвет :Д просто ти си ми изпъкнал в съзнанието като най-хитрия тука и колкото и да е смешен и нелогичен да е коментара ти, все пак е решение.. ии да, интересни са ми тея дето дават съвети на хората ;д чудила съм се как все още има такива хора, дето помагат и на останалите живота да се подобри...

ledenakrasota
10-19-2011, 16:43
ами изостанала си, тука ако си на 12 си оправила поне 3-4 25+ а на устен изпит си минала поне 10

а? :shock: :shock: :shock:


Моля те, не всички са с такива цифри. Някои момичета държат на друго. :? Малко си смени средата и ще видиш и обратната страна.

lightcameraction
10-19-2011, 16:44
какъв съвет чакаш от мен нз :lol: едва ли ще кажа нещо сер., а и моя живот си е ок.

прав си, аз най-малко от теб чакам съвет :Д просто ти си ми изпъкнал в съзнанието като най-хитрия тука и колкото и да е смешен и нелогичен да е коментара ти, все пак е решение.. ии да, интересни са ми тея дето дават съвети на хората ;д чудила съм се как все още има такива хора, дето помагат и на останалите живота да се подобри...

http://prikachi.com/images/837/3944837X.jpg

cweeet
10-19-2011, 16:45
и на кой друг съм казал конкретно в темата му,че е тъп,лол?погледни темата и се осъзнай .. не защитавай нея,щото я познаваш,а погледни нещата..

..фентъзи не помня да си ме 'нацепвала' в каквато и да била тема ..

Не се познаваме. :) Ако един човек няма комплекси, няма да обижда на ред. Вчера беше cweet.

вчера е била cweet?Тя пусна атеншън хор тема за да бъде в светлината на прожекторите да може да я обсъждат и да изпъкне и аз просто и казах,че е тъпа.
жадувам за вниманието на всички ви.
поклонете ми се сега.

lightcameraction
10-19-2011, 16:47
lightcameraction > ndirector > WasCreaven имат ли нещо общо? :D
Да.Пише се Wes Craven ,ползвах този акаунт само за темата за филмите на ужасите,а за директора - да,ти си знаеш,още вчера ти казах в темата,на ударен ли се правиш 8-)

cweeet
10-19-2011, 16:47
lightcameraction > ndirector > WasCreaven имат ли нещо общо? :D
да,както и още 4875699 акаунта, scream,преди тва още 5-6.

fen7asy
10-19-2011, 16:47
lightcameraction > ndirector > WasCreaven имат ли нещо общо? :D

има нещо общо :Д

lightcameraction спри да ми спамиш по темичката, обсъждаме важни работи, а ти само показваш колко си тъпичка, ако искаш спри да се излагаш.. казвам ти само :)

NightGuardian
10-19-2011, 16:47
lightcameraction > ndirector > WasCreaven имат ли нещо общо? :D
Да.Пише се Wes Craven ,ползвах този акаунт само за темата за филмите на ужасите,а за директора - да,ти си знаеш,още вчера ти казах в темата,на ударен ли се правиш 8-)

Значи си ташак.

ledenakrasota
10-19-2011, 16:49
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

lightcameraction
10-19-2011, 16:49
Ти ся нямаше за какво да се хванеш в темата за да ги защитиш и питаш нещо,което знаеш,само и само да ти скочи нещо за да ги защитиш..давай бе,аз проблем нямам..Фентъзи,какви важни работи точно обсъждате :Д ? Като пускаш теми в кофата,какво искаш?Като искаш само сериозни съвети си ги пиши в Любов.
Фентъзи,чакам да ми кажеш,кога си ме 'закопавала' или какво точно каза ,че не помня.

NightGuardian
10-19-2011, 16:49
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

:smt012

cweeet
10-19-2011, 16:53
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

:smt012
ах,липсваше ми.

ledenakrasota
10-19-2011, 16:56
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

:smt012


К`во? Два винаги са по-добри от един. Ти имаш два, нали?

lightcameraction
10-19-2011, 16:58
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

:smt012


К`во? Два винаги са по-добри от един. Ти имаш два, нали?

браво браво уникална си,направо ме затъпи толкова яко,че не мога да кажа една думичка сега.
o wait.

NightGuardian
10-19-2011, 17:00
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

:smt012


К`во? Два винаги са по-добри от един. Ти имаш два, нали?

Не , имам един :smt012

ledenakrasota
10-19-2011, 17:01
К`во? Два винаги са по-добри от един. Ти имаш два, нали?

Не , имам един :smt012[/quote]


Нищо. Не пречи. :-)

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 17:26
:lol: :lol: :lol: аз като казах, че си тъпа не съм сбъркала
та.. ходиш ли на занималня принципно 8-)

ledenakrasota
10-19-2011, 17:28
Значи си ташак.


Да беше само един ташак... :D

:smt012


К`во? Два винаги са по-добри от един. Ти имаш два, нали?

браво браво уникална си,направо ме затъпи толкова яко,че не мога да кажа една думичка сега.
o wait.


:? :? Къде се видя? :lol: :lol:

fen7asy
10-19-2011, 17:33
:lol: :lol: :lol: аз като казах, че си тъпа не съм сбъркала
та.. ходиш ли на занималня принципно 8-)
прекалено съм тъпа, не схващам какво ме питаш

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 17:34
утре ще те видя, промис ю :с

fen7asy
10-19-2011, 17:43
ще ме плюеш ли? :с

yakuza_
10-19-2011, 17:44
ми без плюнка зор влиза

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 17:47
:lol: о, лололлоло не
ще видя как изглежда момиче, което върти момчета от цял свят ;p

fen7asy
10-19-2011, 17:53
о вече си ми приятелка :*

не въртя момчетата от цял свят.. просто харесвам няколко наведнъж и сърце не ми дава да отрежа нито 1 от тях, защото наистина ги харесвам по равно :lol: толкова е просто.. :д

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 18:03
толкова си тъпа
бфф
айде утре ще те издиря, едa (или нещо подбоно)

lightcameraction
10-19-2011, 18:06
моля не се бийте,правете любов.

fen7asy
10-19-2011, 18:28
бфф

мда, очевидно е, че не различаваш базик от истина.. нвм, към колко часа мислиш да идваш? щото ако ще идваш в голямото няма да мога да ти обърна внимание, едни приятели ще идват от електро. Или викаш няма за кво да си говориш с мен? 8-)

brusa
10-19-2011, 18:34
и малко ме е яд, щото тая В. е танцьорка и има добре сложено тяло, а и е хубавичка.. и повечето я харесват и нали и той.. апък тя му обръща внимание.. и така преди той се занимаваше само с мен, а сега и с нея.. и понякога ми е мега сад..

е тя да не е луда да не му обърне внимание.. все пак е от семеиство на доктори демек той е човека с парите :lol: :lol:

fen7asy
10-19-2011, 18:36
бащата на В. има сгради в града.. много при това.. тъпкан е с пари :)

BladeDancer
10-19-2011, 18:39
АЗ СЪМ КРАСТАВИЦА!!!

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 19:00
бфф

мда, очевидно е, че не различаваш базик от истина.. нвм, към колко часа мислиш да идваш? щото ако ще идваш в голямото няма да мога да ти обърна внимание, едни приятели ще идват от електро. Или викаш няма за кво да си говориш с мен? 8-)явно бях прекалено иронична.. аз съм си на занималня от 9 до 12и15 :д

fen7asy
10-19-2011, 19:27
м то тва кво общо имаше? :Д
няма да имаш време или кво ;о
не знам, явно наистина съм тъпа. Би ли го казала като за малоумник? ;д

ohluv
10-19-2011, 19:30
/изчез

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 19:32
м то тва кво общо имаше? :Д
няма да имаш време или кво ;о
не знам, явно наистина съм тъпа. Би ли го казала като за малоумник? ;дмозък невероятен, ти си първа смяна и ги познавам повечето дето са 8ми клас и ще те издиря, спокси
имам много време

fen7asy
10-19-2011, 19:39
мда, а аз те питах кога смяташ да идваш и какво ще стане като ме видиш, лол

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 19:40
а, о ми не знам, когато има някво междучасие сигурно.. и нищо :д

lightcameraction
10-19-2011, 19:46
знаех си ,че си на 14..няма как да си толкова зле просто !

fen7asy
10-19-2011, 19:46
Омм ок, ще те чакам утре значи. Надявам се като ме видиш поне да ми кажеш здрасти, а аз да ти се усмихна, или обратното, въпреки, че ти май не си фен на усмивките, амаа.. ;д

fen7asy
10-19-2011, 19:47
знаех си ,че си на 14..няма как да си толкова зле просто !

на 12 съм, лол

NightGuardian
10-19-2011, 19:48
напомнихте ми , че това е тийн форум :3

eatshitsfuckinbitchezhah
10-19-2011, 19:48
аз съм най-усмихнатия човек, спокси