PDA

View Full Version : Какъвто бащата такъв и синът.



funkey
10-19-2011, 15:58
Може да ви се стори доста малоумна тема но все пак мен много ме човърка това и искам някакво компетентно мнение.Баща ми по принцип почти не ми обръща внимание,в повечето случаи ми задава ужасно малоумни въпроси доста рядко си говорим.Но аз знам че наистина го е грижа за мен и че ме обича но аз съм свикнал с това ежедневие.Проблема ми е че колкото повече раста почвам да ставам като него - същият характер начин на държание и т.н.Той е спокоен,доста е инат тъп е да тъп е знам че не трябва да говоря така но това е факт!Почвам да задавам същите въпроси които той задава.На 17 съм момче съм! Гледам максимално да избягвам неговите грешки и като цяло неговия характер но не успявам особено много.Мисля че сега е момента в който ще си кажете " Защо не поговориш с него да го обсъдиш" Еми не мога. 17 години мисля че е изтървал доста.А и начина ми на мислене който родителите ми са изградили не ми го позволява.Не съм задръстеняк,имам голяма уста но доста често съм си сам затворен в своя свят.Баща ми работи много,няма добра работа но все пак той ми е баща и аз го обичам.Искрено Ви благодаря ако сте отделили време да прочетете темата и моля найстина ви моля отнесете се сериозно!

CupcakeAndCoffee
10-19-2011, 16:08
"Какъвто бащата такъв и синът" е най-тъпото клише на света, така че не се притеснявай.

funkey
10-19-2011, 16:13
"Какъвто бащата такъв и синът" е най-тъпото клише на света, така че не се притеснявай. Така е не се водя по тези пословици.Водя се от лични виждания и преживявания точно това е фрапиращото.

ccdesigns
10-19-2011, 18:08
И аз на моменти усещам колко много започвам да заприличвам на баща си. Понякога неволно използвам негови изрази, които дори не харесвам.

Wwwooow
10-19-2011, 19:15
"Какъвто бащата такъв и синът" -зависи от синът,ако няма характер ще имитира баща си -нормално !

ccdesigns
10-19-2011, 21:26
"Какъвто бащата такъв и синът" -зависи от синът,ако няма характер ще имитира баща си -нормално !

Не е вярно ;)

teen4e55
10-20-2011, 08:17
Абе това е тема, по която мога много да споря, поради простата причина че и аз не съм особено сигурна дали това наистина е вярно... Най-много си зависи от това как точно си израснал, в какви условия и внимание от страна на родителите ти. Аз съм на мнение, че човек сам трябва да си изгражда характера, но колкото и да се опитва рано или късно, той ще се отнася по същия модел, по който са се отнасяли с него като малки. Необяснимо е защо е така, но е факт, за съжаление.

NarutoShippuuden
10-20-2011, 11:12
Сигурно като си чул това и си мислиш, че правиш същите работи като него... Втълпил си се в тази тема :shock:

funkey
10-20-2011, 11:52
Абе това е тема, по която мога много да споря, поради простата причина че и аз не съм особено сигурна дали това наистина е вярно... Най-много си зависи от това как точно си израснал, в какви условия и внимание от страна на родителите ти. Аз съм на мнение, че човек сам трябва да си изгражда характера, но колкото и да се опитва рано или късно, той ще се отнася по същия модел, по който са се отнасяли с него като малки. Необяснимо е защо е така, но е факт, за съжаление. Това беше точният отговор :)