PDA

View Full Version : Как да забравиш някого..!! моля ви споделете нещо ако знаете



didka369
10-19-2011, 16:07
Чувала съм за магии за любов но има ли магия за да спреш да обичаш някого.Ако има спешно някой да сподели..Спешно ми трябва..

Sh@d0w
10-19-2011, 16:14
Да ЦЪК (http://www.neumirai.org/images/stories/alcohol.jpg)

ledenakrasota
10-19-2011, 16:16
Учене, учене, учене...спорт, хоби, много подкрепа и излизания с приятели и забавни случки. :)

didka369
10-19-2011, 16:29
да ..но този човек който искам да забравя е в моя клас а момичето с което е в момента ни е заек и постоянно са пред мен и ми е страшно трудно когато тя о прегърне или нещо др. се сещам как сме бии двамата.. 7 месеца не се забравят лесно .. още 4 години ще съм с него в един клас :X мисля да се преместя в друго дск но всички ме разобеждават.. в гимназията съм 9 клас и е трудно да си намеря друго дск а и мн си харесвам специалноста .. но може и да се преместя до 1 месец не издържам повече.. никой ли не знае нещо от сорта на магия или нещо друго.. :(

SuperBadSuperFresh
10-19-2011, 16:41
Времето,времето и сааааааааамо времето.

Хъх,може ли като разубеждавам някой от форума,да се занимава с някой от неговия клас,може ли да те използвам като пример?

arsenalllbaby
10-19-2011, 16:47
Да ЦЪК (http://www.neumirai.org/images/stories/alcohol.jpg)
:lol:

Аз дълго време не можех да забравя момче.. Сега срещнах друг и съвсем забравих за предишния... Всичко с времето си. Не се депресирай, излизай си с приятелите, запиши някакъв спорт или курс да се разсейваш.. Тъкмо можеш да срещнеш друг. Аа за училище не знам. Кофти наистина. :?

unikum
10-19-2011, 16:51
Глупости няма такова нещо да помниш някоя връзка дълго време :).Фащаш следващия човек и забравяш миналия за отрицателно време.Колкото и да ви е била сериозна връзката като се не се виждате,не си говорите,не си пишете и въобще не общувате бавно по-бавно ще го забравиш този човек не се притеснявай и аз съм имал такива моменти.Най-много ме е държало 2 месеца ама и връзката си беше сериозна де :).Ама всичко се премъзвогва.Всичко е до психика и време.

didka369
10-19-2011, 18:07
Глупости няма такова нещо да помниш някоя връзка дълго време .Фащаш следващия човек и забравяш миналия за отрицателно време.Колкото и да ви е била сериозна връзката като се не се виждате,не си говорите,не си пишете и въобще не общувате бавно по-бавно ще го забравиш този човек не се притеснявай и аз съм имал такива моменти.Най-много ме е държало 2 месеца ама и връзката си беше сериозна де .Ама всичко се премъзвогва.Всичко е до психика и време. в един в клас сме с него а тя ни е заек ???
Времето,времето и сааааааааамо времето.

Хъх,може ли като разубеждавам някой от форума,да се занимава с някой от неговия клас,може ли да те използвам като пример? окей

crowberry
10-19-2011, 18:25
Спри с филмите и жалванията и излез с приятели. Направете нещо яко.. И за Бога ... не тръгвайте с хора от вашия клас...

didka369
10-19-2011, 18:39
ам нит съм го планирала нит нищо мн странно стана и изведнъж .. оф историята е мн мн мн дълга :x

jghgh
10-19-2011, 18:43
Времето,времето и сааааааааамо времето.

Хъх,може ли като разубеждавам някой от форума,да се занимава с някой от неговия клас,може ли да те използвам като пример?
кво ще кажеш за 4 години?
еб?м ти времето.

blaaablaaablaaa
10-19-2011, 18:58
Времето може да смекчи нещата...

deni979
10-19-2011, 19:00
Бях в подобно положение-да, ужасно е,гадно,тъпо е,но нищо не може да се направи.Илизай, забавлявай се...знам,че помага за около час,но... така може да срещнеш някой друг. :) А за преместването-ти си знаеш най-добре.Ако дотолкова не можеш да издържаш- премести се,но имай предвид,че после сигурно ще съжаляваш.
ПП И не мисли нищо за магии-пълни измишльотини.Интересно ми как с разни подправки,листенца и прочее идиотщини някой може да накара, човек,който не го понася да се влюби в него до уши. :-o

leadyflame
10-19-2011, 19:09
Само с нещо по-добро се забравя старото

kuklichka_bg
10-19-2011, 19:44
Времето и човек!Според мен само това,даже не времето,а по скоро трябва да срещнеш някой нов. :-D

SuperBadSuperFresh
10-19-2011, 19:48
Времето,времето и сааааааааамо времето.

Хъх,може ли като разубеждавам някой от форума,да се занимава с някой от неговия клас,може ли да те използвам като пример?
кво ще кажеш за 4 години?
еб?м ти времето.

Каквото щеш ми го прави т'ва време,за мен е единственото решение.Дори и да са в един клас.

fibichkaa
10-19-2011, 21:29
Разачарованието (едвам го написах) е най-бързия път към безразличието -- > една мъдра мисъл. Предполагам си някоя тийнка . Аз си наложих и забравих един човек по следния начин . Казах си спирам да му гледам профила (фб) до Сряда (демек днес) и след като дойде днес си казах до Неделя . И така докато се забрави . Да трудно е признавам. Изхвърлих всички неща свързани и от него . Всички снимки , всички спомени и започнах на чисто. Започни да се занимаваш с нещо например направи си страница в фб (голяма занимавация е ) , купи си куче . В крайна сметка дано успееш :-)

lubovvv
10-20-2011, 07:46
Тея магии са глупости на търкалета! Почти е невъзможно да забравиш някой когото обичаш ( от опит казвам ), но единственото което можеш да направиш е да се занимаваш с други неща, да си търсиш работа, да не стоиш на едно място и той постоянно да изниква в съзнанието ти

Hilary_
10-20-2011, 07:49
Като спреш да се самосъжаляваш!
Животът не е спрял, така че излизай на вън, забавлявай се, намери си ново момче ..

bubkaa93
10-20-2011, 08:21
Излизай повече с приятели,спортувай,учи абе занимавай се с нещо и с времето ще го забравиш.

andiexx
10-20-2011, 13:15
Като спреш да се самосъжаляваш!
Животът не е спрял, така че излизай на вън, забавлявай се, намери си ново момче ..

+1

ivcheto0o
10-20-2011, 13:16
Времето,времето и сааааааааамо времето.

SheDevil
10-20-2011, 13:47
Ами хвани си някое момче за няколко седмици...(разбира се без да лягаш в леглото с него!) с време ще забравиш любовта...А може й по друг начин - да си намериш някоя много увлекателно работа за теб и всеки ден да ти е преситен с работа,за да си толкова изморена накрая, че единственото за което да мислиш е възглавницата...гуд лак! :-)

rallicaa
10-20-2011, 16:14
хората са казали ВРЕМЕТО ЛЕКУВА ! :)
Не мисли за миналото,а за бъдещето ти .. не си пропилявай най-хубавите години в мъки,сълзи и напразни надежди !

Walle
10-20-2011, 16:51
И по цяб ден да се занимаваш с нещо, накрая като си легнеш преди да заспиш пак ще изкача в съзнанието ти ...

Wwwooow
10-20-2011, 16:53
Излизай повече с приятели,спортувай,учи абе занимавай се с нещо и с времето ще го забравиш.

didka369
10-21-2011, 08:41
Разачарованието (едвам го написах) е най-бързия път към безразличието -- > една мъдра мисъл. Предполагам си някоя тийнка . Аз си наложих и забравих един човек по следния начин . Казах си спирам да му гледам профила (фб) до Сряда (демек днес) и след като дойде днес си казах до Неделя . И така докато се забрави . Да трудно е признавам. Изхвърлих всички неща свързани и от него . Всички снимки , всички спомени и започнах на чисто. Започни да се занимаваш с нещо например направи си страница в фб (голяма занимавация е ) , купи си куче . В крайна сметка дано успееш имам страница във фб http://www.facebook.com/pages/%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%80-%D1%84%D1%8A%D0%BD%D0%BD/169882199747670 :) куче наще не ми дават..... :( имах риби но се наложи да се разделя с тях .. умряха и остана една и я дадох на една фр ..