PDA

View Full Version : Безжичен интернет от Мтел



DragonLady
10-19-2011, 16:57
Здрасти. Искам да попитам как стоят нещата около този безжичен интернет с флашка от мтел? За колко време се подписва договора, каква е месечката такса и плащаш ли нещо за тая флашка ( един вид такса за включване )? Мерси предварително.

MaGuSs
10-20-2011, 07:49
Не ти го препоръчвам за сега...

ZloboMiR
10-22-2011, 20:39
Не ти го препоръчвам за сега...
+1

Е, вариант е ако много тичаш с лаптоп и само ще чатиш и браузваш. Но е безумие за вкъщи, ако имаш кабелен доставчик наоколо.
За условията най-добре питай в най-близкия офис, може да имаш отстъпка като техен абонат или друг бонус. Но внимавай да не те омотаят. Чети много внимателно договора.

Reignfire
10-22-2011, 21:30
Ъ-ъ,забрави.Абсолютно забрави за тая помия.Нетът е бавен,пропада на места,договорите са уникално кожодерски със замотани клаузи от типа 'ще плащаш като поп,ама ще си мислиш че ние ти правим услуга'.Отделно че таксите май бяха около 50 лева.

Kopakabana
10-27-2011, 12:33
Зависи за къде ти трябва флашката. Ако ти трябва за домашно ползване, наистина по-добре с кабелен нет. Но ако пътуваш често и ти трябва за път, за извън дома или за работа, е оферта. Има флашки за по 10 кинта, за по 20, 30, 40 кинта, зависи каква скорост искаш и за кво ти трябва нета, само за браузване ли, за сваляне на филми, клипове, за работа и т.н. Има опция и за 1 г. и за 2 г. договор. До колкото знам от мои познати и френдове, 3G мрежата на мтелци все още е най-бързата...

daniela0108
10-27-2011, 12:56
Майка ми е журналистка и има такава флашка на мтел, щото постоянно е по някви събития и директно пише материали.Аз и я гепам от време навреме, като ходим на вилата.Много е добре нета, не ми забива и бързо ми отваря страниците, даже и филми си тегля. 8) За пари ше те излъжа, мисля че е към 20-30 кинта на месец, по-добре провери в сайта им.

ThomasCook
11-03-2011, 04:15
Мой приятел, който живее в едно близко село,сега е модерно да се наричат "вилни зони". Да ама нямат кабелен доставчик и си взе флашка на М-тел и да ти кажа е доволен - сваля филми, игри, чати нон-стоп. Не съм го чул да се оплаква. А и наистина 3G мрежата на М-тел в България е най-бързата. За цени в офис или на страницата на М-тел.