PDA

View Full Version : Бритон :Х



bet3to
10-19-2011, 18:18
Лелее хора помагайте значи вчера си направих бритон. Днеска се изкъпах и от едната страна стои хубаво, а от другата се дига, защото преди това на там си слагах бритона(имах дълъг на страни, сега е прав до веждите като на Николета Лозанова) и някак си косата е "свикнала" да страни на тази страна. Давайте идеи какво да права. Изправях го с пресата не става, със сешоара пак не става направо .... незнам :(

Cucko0
10-19-2011, 18:19
слагай му фибичка /естествено си го намести накъдето искаш/ и с времето ще свикне .

MegiBoOm
10-19-2011, 18:20
е как така не става с преса... ? :shock:

Пробвай да го защипеш с шнолка натам на където искаш да седи и утре би трябвало поне малко да се е оправил...

bet3to
10-19-2011, 18:23
Не искам с фибичка, защото утре сутринта ще се начупил от фибата и пак ще се чудя какво да го правя

MegiBoOm
10-19-2011, 18:24
е тогава ще го изправиш
фибата ти казвам просто да я сложиш, за да може да застане на тази страна, на която искаш

arsenalllbaby
10-19-2011, 18:26
Както ти казаха - прищипвай си я с фибичка, особено след като я измиеш.. Азз като си правих бритон, не искаше отначало да застава, но свикна.. Като се изкъпя си слагам фибичка, а и дори да не се изкъпя, просто си мокря бритона и слагам фибичка. На другия ден с пресата го минавам и ми свикна бързо.

bet3to
10-19-2011, 18:34
Както ти казаха - прищипвай си я с фибичка, особено след като я измиеш.. Азз като си правих бритон, не искаше отначало да застава, но свикна.. Като се изкъпя си слагам фибичка, а и дори да не се изкъпя, просто си мокря бритона и слагам фибичка. На другия ден с пресата го минавам и ми свикна бързо.
Мойта преса обаче не е от тези тънките, а по широка смисъл плочките са и по големи и не става за бритон иначе останалото го изправя супер

BrokenHeartt
10-23-2011, 17:11
1. си изправи бретона 2. може да го напръскаш с лак ;д 3. с някаква четка го пооправи и пак със лак, за да ти стой :)

eclipse3
10-23-2011, 17:19
Чета ти мнението,авторке,и тъкмо да напиша ' изправи го с пресата,той ще си застане' ,виждам Изправях го с пресата не става, :D .. Не знам защо не е станало. И аз имам бритон иии като стърчи нанякъде(напр след като съм спала по такъв начин..) и си го изправям с пресата и си е супер. С тая фибичка както казват другите можеш така да го хванеш,че да не стърчи ии след тва като престои малко(при мен става за около 10 мин с фибичката) я махаш и почваш с пресата :)

FuckingFreak
10-23-2011, 17:52
1. Купи си свястна преса, от керамичните.
2. Не се притеснявай. До преди около половин година бях с прав бретон и когато се къпех вечер, се изправях чак на сутринта, защото просто не ставаше след като се изкъпя, не знам защо :)