PDA

View Full Version : Обща равносметка за тая вечер



EinGutesKind
10-19-2011, 19:11
Роберта загуби бебето, изгониха мъжествения Мартин от екс фактор, и Спас опъна Радко пред Йовка :lol: :lol: :lol:

Concussion
10-19-2011, 19:17
И най-важното - Jeason Brad Lewis продължава в Х ФАКТОР!!!!! :grin:

EinGutesKind
10-19-2011, 19:19
Няма да е за дълго, той не може да пее :(

Concussion
10-19-2011, 19:21
Глупости. :( Има много хубав глас, има огромен шанс той да спечели според мен. :grin:

NqkfaNikakva21
10-19-2011, 19:22
Глупости. :( Има много хубав глас, има огромен шанс той да спечели според мен. :grin:


абсолютно не 8-)
Рафчо има супер шансове

Phonique
10-19-2011, 19:23
Рафчо има супер шансове

+1

DespicableMe
10-19-2011, 19:23
:lol:

EinGutesKind
10-19-2011, 19:23
Рафчо или Нора ..... Богомил също пее ама е малък и няма да спечели :-D

Concussion
10-19-2011, 19:23
аве ей :oops:

NqkfaNikakva21
10-19-2011, 19:24
психясалата Нора никога няма да спечели :lol:

lightcameraction
10-19-2011, 19:25
Брад Люйс или както е там е готин,щото е различен от останалите,но това е единствената причина поради която той е още там..Ако не правеше тези Гагарщини ,той отдавна да си е вкъщи.

EinGutesKind
10-19-2011, 21:53
Ау пък и Димо се изложи, не можа да топне чушлето :lol:

ledenakrasota
10-19-2011, 21:54
А какво мислите за Маргарита? :)

EinGutesKind
10-19-2011, 21:57
А какво мислите за Маргарита? :)Безлична ми е, дано я шитнат вече :-D

machoka
10-19-2011, 22:39
В тоя X-Factor, въпреки че съм гледал един и половина епизоди, веднага мога да ви кажа всичко за всеки, щото са ми прозрачни...

Маргарита - супер яката мадама, откровена, първосигнална, супер готина, пее добре, влиза в роли, малко простовата но пък много искрена и добродушна. Няма държание на звезда, няма държание дори на обикновен кабаретен изпълнител, би могло да стане голяма работа от нея, но докато някой я научи да бъде артист, няма да победи в никое шоу, най-малкото пък в това.

Богомил е малък, но с голяма дарба и още по-голям късмет да е на правилното място, в правилния момент. Има излъчване, има сексапил, има изумително сценично присъствие за възрастта си, флиртува много добре с публиката, пее много чисто интонационно и муз продуцент (ГрафА) е пълен дебил да му избира най-неподходящите песни. Не вярвам да го класират като победител заради възрастта, но той ще е дефакто най-големия победител от всички, защото с това шоу си осигури цялото бъдеще, а не като реалният бъдещ победител - 8 месеца слава и после отново зад бара.

Брад Люис е мног хитро копеле, не пее кой знае колко добре, да не кажа никак, но е много оригинален и във визията си и в цялостния образ, който пресъздава. Много интелигентно момче, но шоуто при него винаги ще е на по-горна позиция от таланта.

Нора не знам коя беше, този абзац е за дъртата - не изглежда кой знае колко атрактивно, пее чисто интонационно, а няма грам присъствие. Не е за сцена тая жена, а за водеща в караоке нощен бар и то само ако си пил 3 мастики.

Мартин беше ясно, че ще отпадне при тези оставащи участници. Това го знаех със 100%, а сега мога да ви кажа и кой ще е следващият. Въобще не се вписваше в колектива.

Рафи - ей тоя е потенциален победител.. има годините (имам предвид - на достатъчно малко е), има присъствието, има гласовите данни, има ВИЗИЯТА, което е 90% от всичко .. има широката подкрепа на бесните малолетни куч..ъъ фенки, има всичко необходимо каот предпостака да е победител.

ledenakrasota
10-20-2011, 07:10
В тоя X-Factor, въпреки че съм гледал един и половина епизоди, веднага мога да ви кажа всичко за всеки, щото са ми прозрачни...

Маргарита - супер яката мадама, откровена, първосигнална, супер готина, пее добре, влиза в роли, малко простовата но пък много искрена и добродушна. Няма държание на звезда, няма държание дори на обикновен кабаретен изпълнител, би могло да стане голяма работа от нея, но докато някой я научи да бъде артист, няма да победи в никое шоу, най-малкото пък в това.




Маги ми беше съученичка. Мога да ти кажа, че всъщност пее страхотно, но това в Х фактор все едно не е тя. Има много хубав глас, но все едно са сложили нечий друг в устата й, докато пее в това реалити. 8-)