PDA

View Full Version : Марка боя за коса



adidaskataWE
10-19-2011, 19:42
Преди около половин година си боядисах косата черна с боя на Палете,уж е хубава марка,чувала съм много да я хвалят,обаче боята ми падна изцяло след по-малко от месец .. Мисля пак да се боядисам черна и ако може някой,който е използвал накаква боя за коса (черен цвят) и е доволен (дълготраен цвят) и колко време стои моля да ми препоръча нещо.

П.С. Чувала съм,че сайъс държат по 3-4 месеца,но искам да чуя различни мнения по въпорса

благодаря предварително

fenkaaa
10-19-2011, 20:46
Бях доволна от Гарниер,но и от Палете съм доволна.До сега съм се боядисвала 4-5 пъти и тази вечер отново си зех боя,защото пак ми е време и е на Палете :)

marin4itu
10-19-2011, 21:08
За 3-4 месеца доста ще ти израснат корените. Нормално е боята да пада, единствено русото не пада. Аз лично от Палете съм доволна, но черна боя не съм ползвала никога, конкретно не мога да ти кажа.

lqlq89
10-20-2011, 10:27
Майка ми последният път се боядисва с тази http://beautycosmetic.biz/solvex-beauty-colour-sense-boya-kosa-p-5433.html и вече два месеца няма и един бял косъм.

innababy
10-22-2011, 20:47
За палете знам от фризьорката ,че са ужасно вредни,сайас също не ти препоръчвам.Ако питаш за трайна-гарние и сери ,доколкото знам не са от най щадящите.Аз до миналата година редовно се боядисвах с една ,наистина много хубава ,echo се казва,гръцка е не знам как се чете мисля ,че ехо я водеха.

rosencetooo
10-23-2011, 05:48
Ползвала съм на Гарниер и на Еcho и двете ми харесват ,защото ми щадят косата. Но Ехото е по-дълготрайна .

malka_sladkka
10-23-2011, 09:41
Garnier или Syoss, но и 2те не държат толкова време, просто няма начин :?

HellOfaHottie
10-23-2011, 09:48
Боя, ще повърна! :shock: :lol:
Няма по - уажно нещо от боядисана коса!!!
Единствен приемам с къна, понеже косата не се уврежда!
Боядисаните коси са сухи, нямат блясък и са къси и нацъфтяли... ужас!! Всичките ми съученички са боядисани и имат коси до ушите.... блааааааааа

gabri3lla
10-23-2011, 09:53
Боя, ще повърна! :shock: :lol:
Няма по - уажно нещо от боядисана коса!!!
Единствен приемам с къна, понеже косата не се уврежда!
Боядисаните коси са сухи, нямат блясък и са къси и нацъфтяли... ужас!! Всичките ми съученички са боядисани и имат коси до ушите.... блааааааааа

Глупостите. 8-) На майка ми косата, дето я боядисва от 10 години не изглежда така, както го описваш.
Syoss е много добра, а и имат страшни цветове!!!

malka_sladkka
10-23-2011, 10:11
Боя, ще повърна! :shock: :lol:
Няма по - уажно нещо от боядисана коса!!!
Единствен приемам с къна, понеже косата не се уврежда!
Боядисаните коси са сухи, нямат блясък и са къси и нацъфтяли... ужас!! Всичките ми съученички са боядисани и имат коси до ушите.... блааааааааа

Глупостите. 8-) На майка ми косата, дето я боядисва от 10 години не изглежда така, както го описваш.
Syoss е много добра, а и имат страшни цветове!!!

Съгласна съм... Може да не е боядисвана никога ама да е третирана постоянно с преси, маши, лакове, тупуране и тн. и тогава как няма да изглежда грозна, накъсана, нацъфтяла ;) Ако се поддържа една коса и боядисвана пак ще изглежда хубава. Боядисвам се от 5 години горе-долу вече, ама косата ми изобщо не е такава, каквито описа ти. И изобщо не е до ушите :lol: а е почти до кръста и нямам един цъфнал косъм ;)