PDA

View Full Version : Може ли да има химия между нас? :Д



TehClintEastwood
10-19-2011, 20:29
Здравейте, народе!
От известно време се поразравявам из форума, сега пиша за пръв път.
Работата е там, че... солидно съм си паднал по госпожата ми по химия. От миналата годината ходих на някви сипове при нея, тая година пак, на ти съм с химията. С госпожата сме партия, тя е пич, правил съм и някакви намеци, които съм гледал да са повече като шеги, отколкото сериозни... защото ситуацията ми се струва деликатна, та ако може да ми дадете някой съвет как да продължа с опитите... ще съм благодарен :)

NomNomNom
10-19-2011, 20:30
В кой клас си и колко ти е развито тялото.
Тя на колко е , има ли мъж, деца.

NomNomNom
10-19-2011, 20:31
Абе май си тролз, нормалните хора не се кръщават ТехКлинтИйстуд, ама нвм.

Luidgie
10-19-2011, 20:49
Епа сигурно, щом не отговаря. :Д

leadyflame
10-19-2011, 21:12
Няма стане твойта работа пич :(

SheDevil
10-20-2011, 05:09
Ай стига! Не, не и пак не! Най- много да разрушиш нейния брак и живот, пък и .... ако разберат за вас (ако има такова ВАС някога),може да никога повече да не практикува професията си, както и да я съдят.
Боже само за себе си мислиш!!!Егоист!


Спри се докато е време....и се огледай около си...може да откриеш, че някой друг ти харесва, някой на твоята възраст!

Помисли преди да направиш нещо непоправимо!

VampireLover3
10-20-2011, 07:12
:lol: :lol: :lol:

TehClintEastwood
10-20-2011, 07:14
Абе май си тролз, нормалните хора не се кръщават ТехКлинтИйстуд, ама нвм.
Всъщност ника е от една песен на the gorillaz. и със сигурност е по-хубав от някои от рода на вампирското момиче... :lol:
Иначе съм 12ти клас. Височък съм си, има тук-таме по някой мускул, който не е вече толкоз пилешки 8-)


Ай стига! Не, не и пак не! Най- много да разрушиш нейния брак и живот, пък и .... ако разберат за вас (ако има такова ВАС някога),може да никога повече да не практикува професията си, както и да я съдят.
Боже само за себе си мислиш!!!Егоист!
Деца и мъж няма, а това, че не трябва да ни виждат, ако евентуално стане нещо, ми е ясно.

cigarettekisses
10-20-2011, 07:53
Едва ли ще си позволи да харесва ученик и да рискува да си загуби работата. :lol: :lol:
Плюс това,ако е 30+ е напълно невъзможно.

TehClintEastwood
10-20-2011, 07:58
е напълно невъзможно.
ей затова и много хора не постигат това, което искат.
ще се откажа, когато видя, че не става. предпочитам да опитам, отколкото просто да се откажа.

NomNomNom
10-20-2011, 08:00
Разбирам те напълно, и аз бях влюбена в учителя ми по ит , дълго време , но накрая ми мина 8-)
Добре, а скайп имаш ли й ?

cigarettekisses
10-20-2011, 08:00
е напълно невъзможно.
ей затова и много хора не постигат това, което искат.
ще се откажа, когато видя, че не става. предпочитам да опитам, отколкото просто да се откажа.
А тя на колко е?
Има ли си мъж ? :lol:
Може би е по-добре все пак да изчакаш да завършиш.

TehClintEastwood
10-20-2011, 08:09
^ прочети по-нагоре дали си има мъж :Д

като си завърша... мога да съм по-спокоен.

@номномном
пишем си по мейла от дъжд на вятър, повече сързано с химията, ама понякога сме се заговаряли.

иначе възраст >30

имам усещането, че просто не трябва да има причина да ми откаже :Д

peeinthesinkful
10-20-2011, 09:20
Oh boy, не знам какво да те посъветвам изобщо... Мога да ти кажа само, че ти се е случил по-добрият вариант от двата - ти харесваш нея, а не тя теб.

Иначе ако не играе УоУ не е за тебе.

Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=LlpOUdHjvMo

...И ако ти се получи, сто на сто точно въпроса "Жива да не бях, защо му дадох?" би я терзал.

Josefinne
10-20-2011, 09:25
Аз мисля, че ти може да й се кефиш, но тя на теб - едва ли. По-добре си трай и толкова.

Limitless
10-20-2011, 10:28
тролче и спяма за коментарче хихи 8)

bloodyF
10-20-2011, 11:23
питай я нещо да излезете ала-бала..
ама да е по-непринудено...
примерно ''госпожо, 12 клас станахме вече пък още и 1 ракия не сме пили заедно, искате ли в -- да отидем на кръчма''
и ако се навие=>гууд лък
ако не..шанс 8-)


а иначе напоследък много такива хипотетични ситуациики представям, така че ако някой се дразни, извинете ме.. 8-)

TehClintEastwood
10-20-2011, 19:59
за демотиваторите - ако всички ще пишете едно и също, по-добре да пише само един.

колкото повече мисля, толкоз по-добре ми се струва, че ще е по-добре да завърша, преди да правя някакви по-големи опити.

crowberry
10-20-2011, 20:04
Все едно сериала Физика или Химия. :lol: Нямаш шанс, преодолей го..

Luidgie
10-20-2011, 20:07
Все едно сериала Физика или Химия. :lol: Нямаш шанс, преодолей го.. Що па да няма? :д

crowberry
10-20-2011, 20:09
Еми, ако тя не е толкова отчаяна, няма да се хване с момче, което нито и е на акъла, нито на възможностите. Ако е отчаяна и загоряла, евентуално глупава, може да се завърти някоя кратка авантюра. Съмнява ме за нещо повече.

Luidgie
10-20-2011, 20:12
Еми, ако тя не е толкова отчаяна, няма да се хване с момче, което нито и е на акъла, нито на възможностите. Ако е отчаяна и загоряла, евентуално глупава, може да се завърти някоя кратка авантюра. Съмнява ме за нещо повече. Е то зависи от умствения му багаж, не от годините. Пък и е тенденция възрастен мъж/жена да ходят с ученици. :д Все пак по-млади са...

crowberry
10-20-2011, 20:15
Ако има умствен багаж и е достатъчно ориентиран, сам ще се сети какво да прави..

Luidgie
10-20-2011, 20:17
Ако има умствен багаж и е достатъчно ориентиран, сам ще се сети какво да прави.. ми аз намеквам, че той няма умствен багаж и, че не знае какво да прави. Пък и е тъпо да се цепи такива неща.

crowberry
10-20-2011, 20:19
Извинявай, не разбрах.. :D Така по писаници е малко трудно да се различи сърказъм...

П.Т. - Пак казвам.. нямаш шанс.. :lol:

TehClintEastwood
10-20-2011, 20:22
Ако има умствен багаж и е достатъчно ориентиран, сам ще се сети какво да прави.. ми аз намеквам, че той няма умствен багаж и, че не знае какво да прави. Пък и е тъпо да се цепи такива неща.
дори и да си права, мнението ти си остава съвършено безполезно.

Luidgie
10-20-2011, 20:23
Извинявай, не разбрах.. :D Така по писаници е малко трудно да се различи сърказъм...

П.Т. - Пак казвам.. нямаш шанс.. :lol:
Да много е кофти. Но виж друг човек в друга ситуация, може и да има. Но специално в този случай - забрави брат. :д А и за к'во ти е ХИМИЧКА?!

Luidgie
10-20-2011, 20:24
Ако има умствен багаж и е достатъчно ориентиран, сам ще се сети какво да прави.. ми аз намеквам, че той няма умствен багаж и, че не знае какво да прави. Пък и е тъпо да се цепи такива неща.
дори и да си права, мнението ти си остава съвършено безполезно. А ти какво мнение искаш?