PDA

View Full Version : Къде изчезнаха жените, които си падат по партитата без дрога



petio
10-19-2011, 21:43
Здравейте приятели и приятелки. Искам да ви попитам, какво мислите за това къде изчезнаха дамите, които си падат по веселбите без дрога и без тежки алкохолни делириуми? Като чета форума оставам с едно впечатление, че това отминава във времето като `ретро`, парти без натравяне от алкохол и `бонбонки` или разни други боклуци не било парти, и реално `готините` мацки не идват на такова парти.

Happiness1
10-20-2011, 05:52
готини готини.. т'ва че пушат, дрогират се и пият като свине не ги прави такива.. Това са жалки хора, трябва да се осъзнаят.. да пийнат малко за настроение- 1-2 чаши,, но те се наливат за да се правят на интересни и за да ги харесват момчетата.. Въпреки че от днешните младежи 75 на 100 са такива.. Аз правя, каквото ми е интересно, не за да изпъквам пред някого, а защото така искам.. А малките лигли нека се напиват- след като няма с какво друго да се похвалят и да привлекат вниманието- нека го правят с простащината си : ))))
Просто вече съм отчаян от днешната младеж.. Животинските им инстинкти са на първо място..

П.С. Може да ви се стори тръде старомоген моя отговор, но не ми пука.. Живея с мотото : "Хорското мнение- след моето погребение!"

За тези, които мислят като мен- радвам се, че не съм единствен! ЧАОО

Mi6inka
10-20-2011, 07:04
Авторе, ако съдиш по форума за реалния живот... много лошо. Има си хора и хора...винаги ще има наркомани и такива, които се забавляват без доти капка алкохол. Не важи само за момичетата...Просто си намери подходящата за теб компания и ще си окей.

NomNomNom
10-20-2011, 07:41
Наркотиците са за това, за да се забавляваме.
По-яко е с наркотици от колкото без .
Да, без е тъпо и ретро.
Мъжете , които нямат пари за дрога , са загубеняци.

Happiness1
10-20-2011, 08:21
Наркотиците са за това, за да се забавляваме.
По-яко е с наркотици от колкото без .
Да, без е тъпо и ретро.
Мъжете , които нямат пари за дрога , са загубеняци.


Страхотно умозаключение.. по-добре загубеняк от колкото някъф напушен наркоман.. Падааам с тия изцепкиии :razz: :razz:

Само комплексарите си дават парите за дрога, щото не могат да ги уползотворят в нещо полезно.. Това поне е моето мнение ;Д и къф е смисъла от дрогата?? Аз си права кефа и без такива раоти ; )) Подкрепя ли ме някой?

Mi6inka
10-20-2011, 09:16
Туй че ти си правиш кефа по Еди-си-какъв начин, не означава, че трябва да съдиш другите, как те се забавляват. Както на теб, техния начин не ти допада, така и ти за тях си келеш. Остави хората да си живеят както си искат и гледай себе си. Все пак никой не идва насила да ти вре марихуаната в устата, кокаина в носа или херцата във вените, нали?
Сам си избираш с какви хора да се събираш и как да се държиш...

sh3_1s_7h3_0n3
10-27-2011, 22:13
Не знам к'ва трябва да ти е средата, че да се чудиш "къде са дамите, които си падат по веселбите без дрога и без тежки алкохолни делириуми".
Нещо... не ходиш на правилните купони с правилните хора явно.

NomNomNom
10-28-2011, 08:24
ИСКАМ ЦИЦИ И НАРКОТИЦИЦИЦИЦИЦ

Mi6inka
10-28-2011, 09:29
ИСКАМ ЦИЦИ И НАРКОТИЦИЦИЦИЦИЦ

Идвай 8-)

Shturrrche88
10-28-2011, 11:45
Аз съм тук ;) Не ходя по партита, където се отварят бели пакети ;) Нито имам за самоцел да се унищожа от алкохол.

zarzamora
10-29-2011, 15:08
Аз съм тук ;) Не ходя по партита, където се отварят бели пакети ;) Нито имам за самоцел да се унищожа от алкохол.
Определено и аз съм така. 8)

SaSHoLoZeN
10-29-2011, 17:23
Здравейте приятели и приятелки. Искам да ви попитам, какво мислите за това къде изчезнаха дамите, които си падат по веселбите без дрога и без тежки алкохолни делириуми? Като чета форума оставам с едно впечатление, че това отминава във времето като `ретро`, парти без натравяне от алкохол и `бонбонки` или разни други боклуци не било парти, и реално `готините` мацки не идват на такова парти.


за парти без дрога може но без алкохол и цигари не

3oPuTy
10-30-2011, 00:03
Ами тук сме си ... От време на време де,защото през останалото време се забавляваме с приятели на по бира-две :)

Glorybox
10-30-2011, 05:49
Искам само наркотици и дрога.

YvesStLaurent
10-30-2011, 08:33
Аз съм тук ;) Не ходя по партита, където се отварят бели пакети ;) Нито имам за самоцел да се унищожа от алкохол.
Определено и аз съм така. 8)
+1 ... :grin:

elisten
11-01-2011, 20:09
Всеки сам си избира начина на забавление.
+1 към тези, които са против дрогата. :)

psychopath
11-02-2011, 23:41
Аз като момче мога да кажа колко ужасно противни са ми неадекватните момичета. (нямам предвид на 2-3 черти, ами "тотал щета"...)

BikerGirl
11-04-2011, 07:32
Ето една представителка - старомодна съм и не обичам такива партита, нито дискотеки, предпочитам спокойно кафе с приятели, нещо забавно и скалъпено от самата мен в домашни условия с привкус на семейност като ужасно много обичам да готвя или да правя сладкиши :)
Има си момичета за всичко. Едни харесват шум и глъч, а други по - спокойните обстановки. А и в повечето случаи всичко е до време.
Може би и затова успявам да изградя добра връзка.

NomNomNom
11-04-2011, 08:10
И това мнение е подкрепено с аватара ти, който е на момиче с гол задник, хъхъ^^

BikerGirl
11-04-2011, 08:51
Не знам к'ва трябва да ти е средата, че да се чудиш "къде са дамите, които си падат по веселбите без дрога и без тежки алкохолни делириуми".
Нещо... не ходиш на правилните купони с правилните хора явно.

+1, точно това щях да кажа - това не са места, на които се намират нормални момичета. :smt018 :smt003

LadyDaisy
11-14-2011, 07:35
Хм... Мразя наркотиците - не защото съм задръстена и консервативна, а защото видях как двама приятели си заминаха по нелеп начин, заради наркотици!
Имам си порок - пуша цигари, пия алкохол на парти само колкото да си казвам Наздраве с хората, не да се напивам като свиня и т.н.
Енергия имам достатъчно и без наркотици, случвало ми се е цяла нощ да танцувам, а да съм *взела* само две бири примерно :)
Жал ми е за хората, които твърдят, че без наркотици купоните не струват....

DoubleDMG1
11-14-2011, 11:02
Ето една представителка - старомодна съм и не обичам такива партита, нито дискотеки, предпочитам спокойно кафе с приятели, нещо забавно и скалъпено от самата мен в домашни условия с привкус на семейностсамо-че кат почна да пия няям спирка , дрога не юзвам ама пуша козец рядко даже съм го спрял (уж)