PDA

View Full Version : Токчета



kitti123
10-19-2011, 21:56
Момиче на 16 съм и до сега не съм носила токчета :-D Но един ден в даскало обух едни боти на една съученичка и не ми беше кой знае колко трудна да ходя.... и да не бяха високи де ама все пак съм решила да си вземам някакви
http://prikachi.com/images.php?images/281/3946281p.jpg
e на такова нещо искам да се науча да ходя... ама препоръчайте нещо за начинаещи :D на платформа ли да са ... колко см ?

fenkaaa
10-19-2011, 22:00
За мен тези са много неудобни ! Започни сега зимата с някои боти с по-ниско токче :)

vavi13
10-20-2011, 06:25
Вземи си на първо четене такива токчета: по ниски и по дебели http://www.picvalley.net/u/290/72359_410_m.JPG или платформи по ниски обаче.

Rebirthing
10-20-2011, 06:59
Започваш от ниско токче към високо и от дебел ток към по тънък, докато се научиш.

mey_si
10-20-2011, 07:12
А тези от снимката някой,да е срещал подобни по магазините в София ?

cigarettekisses
10-20-2011, 07:54
Започваш от ниско токче към високо и от дебел ток към по тънък, докато се научиш.

malka_sladkka
10-20-2011, 08:26
Започваш от ниско токче към високо и от дебел ток към по тънък, докато се научиш.

Така е най-добре, иначе ще ти е доста по-трудно, а и наистина с боти/ботуши се ходи по-лесно, отколкото с такива като на снимката :) Вземи си с неповече от 7-8 см :)

BreakingDawn
10-20-2011, 12:10
като за начинаещ аз препоръчвам платформа по-удобни са и след като се научиш перфектно да ходиш с тях може да си вземеш ботички с маалко по-тънък ток от този на снимката на кафявите боти и така ще стигнеш и до тези който ти си постнала :D аз започнах с едни платформички после се разхождах с едни токове из вкъщи и си взех сега едни боти на платформа.Платформата определено е по-удобна отколкото токовете според мен..

malka_sladkka
10-20-2011, 14:13
като за начинаещ аз препоръчвам платформа по-удобни са и след като се научиш перфектно да ходиш с тях може да си вземеш ботички с маалко по-тънък ток от този на снимката на кафявите боти и така ще стигнеш и до тези който ти си постнала :D аз започнах с едни платформички после се разхождах с едни токове из вкъщи и си взех сега едни боти на платформа.Платформата определено е по-удобна отколкото токовете според мен..

Никога не съм носила обувки на платформа, наистина ли са толкова удобни, щото на мен изобщо не ми изгледат удобни :shock:

rosencetooo
10-20-2011, 14:19
като за начинаещ аз препоръчвам платформа по-удобни са и след като се научиш перфектно да ходиш с тях може да си вземеш ботички с маалко по-тънък ток от този на снимката на кафявите боти и така ще стигнеш и до тези който ти си постнала :D аз започнах с едни платформички после се разхождах с едни токове из вкъщи и си взех сега едни боти на платформа.Платформата определено е по-удобна отколкото токовете според мен..

Никога не съм носила обувки на платформа, наистина ли са толкова удобни, щото на мен изобщо не ми изгледат удобни :shock:Зависи от платформата , не всички обувки на платформа са удобни. Трябва да се пробват няколко различни модела и да си прецениш , кое ще ти заспи на крака и ще ти е удобно

Tiin
10-20-2011, 15:19
Мале на много високо се хвърляш... Започни от по-ниски към по-високи...

yana0404
10-20-2011, 16:51
Пробвай на 3-4 сантиметра.Това е като за начинаеща.Гледай ако може да е мека от вътре за да не ти се натъртят пръстите на краката.

vampire_girl_
10-20-2011, 17:04
Имам същите,като тези от снимката с червена подметка.Много,ама много ме болят краката.Наистина много.Ама се свиква...А и не е трудно да се научиш да ходиш на тях..Ноо гледай да имаш за изминаване възможно най-малко път :D

mey_si
10-20-2011, 20:05
Това на снимката колко см са-15 ? :D

Rebirthing
10-20-2011, 20:20
Това са не повече от 13 см.

PullMeCloser
10-20-2011, 21:46
Мда, 13 най-много да са. Много са готини, аз много харесвам такива. А иначе аз почнах от 8см. За мен това са доста ниски обувки, но всъщност удобството хич не зависи от височината. Най-удобните ми обувки на ток до сега са едни 12-сантиметрови.

mey_si
10-21-2011, 17:30
Някой знае ли каде продават такива като от снимката ?

rosencetooo
10-21-2011, 17:53
mey_si в почти всеки магазин за обувки има подобен на този модел обувки :) виж се разходи малко , няма как да не намериш такива.. а може да провериш и в някой сайт и да си поръчаш за по-лесно , ако не ти се обикаля :)

BreakingDawn
10-22-2011, 09:43
като за начинаещ аз препоръчвам платформа по-удобни са и след като се научиш перфектно да ходиш с тях може да си вземеш ботички с маалко по-тънък ток от този на снимката на кафявите боти и така ще стигнеш и до тези който ти си постнала :D аз започнах с едни платформички после се разхождах с едни токове из вкъщи и си взех сега едни боти на платформа.Платформата определено е по-удобна отколкото токовете според мен..

Никога не съм носила обувки на платформа, наистина ли са толкова удобни, щото на мен изобщо не ми изгледат удобни :shock:Зависи от платформата , не всички обувки на платформа са удобни. Трябва да се пробват няколко различни модела и да си прецениш , кое ще ти заспи на крака и ще ти е удобно
да така е ,ти трябва да пробваш в магазина няколко модела който ти харесват и да се разходиш малко повече с тях..обувките на равна платформа имам предвид да не се стеснява в края,са най-удобни : )

dream1707
10-22-2011, 10:10
По принцип като за начинаеща е по-добре да се пробваш с платфорими или по-ниски токове ... Въпреки че примерно на мен ми е много по-неудобно да ходя на по-нисък ток, от колкото на много висок ... Ей такива каквито си дала ти на мен поне са ми много удобно, защото имат платформа отпред ...

swidinka93
10-22-2011, 10:19
Някой знае ли каде продават такива като от снимката ?
Аз си купих подобни 10см с платформа,които са супер удобни от LATIARA,магазина се намира на до площад Славейков,срещу едно магазинче за чанти и такива работи,но не се сещам в момента името му.И има намаления от 72 на 36 лв.!

mey_si
10-29-2011, 09:05
Някой знае ли каде продават такива като от снимката ?
Аз си купих подобни 10см с платформа,които са супер удобни от LATIARA,магазина се намира на до площад Славейков,срещу едно магазинче за чанти и такива работи,но не се сещам в момента името му.И има намаления от 72 на 36 лв.!
Аз знам,че в повечето магазини има такива класически изчистени черни обувки...но модела им е различен.Аз питам за точно такъв модел като от снимката,случайно ако някой е виждал :)

slunchoy
10-30-2011, 15:55
Ти поне си на 16 има момичета които си вземат такива ,че и по висок като са 11.Иначе токчетата не са лоши,малко са вискочки обаче ще се научиш да вървиш на тях.