PDA

View Full Version : Ах, това бъдеще..



Happiness1
10-20-2011, 09:17
Значи, 12 клас съм.. и съм добър по всички предмети, досега дипломата ми по всичко е била 6.00 ..Аз съм отличникът на класа. Но проблемът е,че не мога да си избера какво да уча.. Това бъдеще ме плаши.. всички от класа ходят на уроци, щото вече всичко са решили, само аз всяка вечер заспивам с мисълта какво ще правя след като завърша.. Та въпросът ми е да ми предложите професия, къде мога да уча за нея, но да са спазени следните изисквания:
- да не е медицина
- да не е право
- да не е архитектура
- да не е нещо с физическо възпитание

Моля ви, не подминавайте темата, дайте си мнението, щото до неделя трябва да реша :)

patence92
10-20-2011, 16:44
Ами виж аз ще ти предложа да пробваш да учиш нещо от следните неща:

- журналистика
- компютърни науки
- педагогика
- икономика и стопанско управление

П.П. И аз сега завърших и не съм сигурна какво искам да уча .. и понеже изпуснах сроковете, заради септемврийската матура, но имам 1 година :) да реша какво искам и къде да кандидатствам :). Пожелавам ти успех и дано си избереш нещо което наистина да те влече да учиш :).

Violenza
10-21-2011, 15:47
Ако ти върви математиката - икономика.

Shturrrche88
10-21-2011, 16:24
Икономически науки-май почти няма специалност в УНСС, която да не можеш да запишеш, психология, философия, педагогика, филология-българска, руска, английска, немска, френска, испанска, гръцка-не знам какъв език учиш де, компютърни системи, информационни системи...журналистика, публицистика, социология ;)
Има ужасно много специалности, които можеш да учиш.

sh3_1s_7h3_0n3
10-27-2011, 22:10
Пфф, всички са все икономисти. Тия университети толкова икономисти избълваха последните години, пък то няма толкова работа за тях.
А инженерите са яко малцинство... има глад за определени специалисти.. защо не се огледаш първо в тази посока?