PDA

View Full Version : Адски объркана...



aleks07
10-20-2011, 10:32
Здравейте, отново! За да не разяснявам отново за какво става въпрос ви давам предишната тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=438542 ... та така надявам се си припомнихте.Посъветвахте ме и съм благодарна за това..просто съм адски объркана, незная какви чувства, изпитвам към него и знам, че надали вие ще ми отговорите, знам, че човекът, които най-добре знае би трябвало да съм аз, но не се чувствам способна да реша.Проблемът е, че не мисля, че имам шанс, а аз не обичам да се боря безцелно, но въпреки всичко погледна ли го в очите усещам същата изкра както в началото.Да срещаме си погледите отвреме на време, говорим си, някои от приятелките ми ми казват, че ме гледал, както и аз пончкога виждам..според някои хора това е добър признак, но аз не мисля така.И тъкмо когато реша, че е безнадеждно, отново нещо ме връща към него...незнайно какво, но ми влиае страшно силно.В него виждам, надежда за нещо по-добро и даже си представям живота занапред.Дори когато твърдя, че съм се отказала от него изпитвам ревност..не мога да опиша в страшно положение съм и се самоунищожавам от въпроси.Всички ми казват "кажи му" но аз изпитвам изпепеляващ страх от това, че може да ме отхвърли, отдавам това на тежкото си и травмиртащо детство (баща ми постоянно оставяще мама и я нагрубяваше) Не,ч е сега съм много по-голяма от тогава и съм в тиинейджърска възраст, но още ми влае това негово държание.Страх ме е да му кажа защото мсиля, че ще ме отхвърли..а съм много чувствителна...Просто незнам моля помогнете ми!

crowberry
10-20-2011, 12:14
След като ти не знаеш какво искаш, как очакваш ние да ти кажем?

aleks07
10-20-2011, 12:21
След като ти не знаеш какво искаш, как очакваш ние да ти кажем?

Точно това се опитах да кажа, аз добре знам какво искам, но мнението ми, че нищо не би се получило ме кара да крия чувствата си, да се самозалъгвам... а аз не искам това..просто не мога да се изразя, не вярвам, че ще ме разбере и, че ще ми даде шанс..

marin4itu
10-20-2011, 12:44
Я се стегни и му покажи, че имаш чувства към него. Търси вниманието му, говорете си, но без да ставаш нахална, разбира се.. Не се измъчвай с въпроси, а му покажи, че имаш интерес. Желая ти успех!

П.п.: Пише се иСкра. :)

aleks07
10-20-2011, 12:54
мерси :)

andiexx
10-20-2011, 13:05
Говори си с него, опознaйте се .. и по държaнието му по нaтaтък ще решиш кaкво дa прaвиш. Инaче винaги ще се чудиш кaкво би било aко беше опитaлa.. Товa е ужaсно чувство и много би те объркaло. Глaвaтa горе и нaпред, животa е пред теб-прaви изборите си товa, което ти хaресвa :)

aleks07
10-20-2011, 13:17
Говори си с него, опознaйте се .. и по държaнието му по нaтaтък ще решиш кaкво дa прaвиш. Инaче винaги ще се чудиш кaкво би било aко беше опитaлa.. Товa е ужaсно чувство и много би те объркaло. Глaвaтa горе и нaпред, животa е пред теб-прaви изборите си товa, което ти хaресвa :)


Много, много благодаря за подкрепата :)

niq17
10-20-2011, 15:59
Деиствай, какво чакаш? :)