PDA

View Full Version : И на мен ми се наложи ..



stefinkaa7
10-20-2011, 10:55
Здравейте .. :) Не съм вярвала, че и на мене ще ми се наложи да пиша такава тема .. :( Таа .. Трябваше да ми дойде на 15-ти понеже предния месец ми дойде на 20 а по предния на 25 и, ако следя логиката с всеки месец ми идва с 5 дена по-рано, но не и този. Още не ми е дошло и се притеснявам .. не съм имала рисков полов акт, но пък знае ли човек .. :-o Мисля си, че може времето да е оказало влияние, да ми закъснява .. Предната седмица даже пъпки ми излязоха, а когато това стане значи, че ще ми дойде, но .. :? Опитвам се да не мисля за това, защото колкото повече го мисля, толкова повече ще ми закъснее .. Таа .. дайте мнения и без обиди моля !! :)

Extremescream
10-20-2011, 10:58
Не, не се е наложило да пускаш тема, но както и да е. Щом си нямала рисков полов акт, няма как да си бременна. Всякакви други причини няма как да ги знаем, можем само да предположим, ти вече си изказа предположенията.

DragonLady
10-20-2011, 10:59
Щом не си имала рисков полов акт няма то какво да се безпокоиш.
Причини да ти закъснее много: времето, стрес, притеснение, здравословни проблеми, пътуване и тн и тн. Дишай, до няколко дни сигурно ще ти дойде :)

Extremescream
10-20-2011, 11:02
Щом не си имала рисков полов акт няма то какво да се безпокоиш.
Причини да ти закъснее много: времето, стрес, притеснение, здравословни проблеми, пътуване и тн и тн. Дишай, до няколко дни сигурно ще ти дойде :)

И с това темата се изчерпа.