PDA

View Full Version : Хубав ... идиот!



puhcheeee
10-20-2011, 12:42
Какво може да се случи на едно 23 годишно момче че да го откаже от любов, връзки, дори секс? Не ми го побира главата..
Запознахме се преди няколко месеца и от тогава насам се опитвам да му привлека вниманието, уви неуспешно.Снощи го хванах да говорим сериозно и като го питах защо се държи толкова детски ми отговори " като бях малък нашите ме караха да се държа като възрастен, сега като съм възрастен ми е забавно да се държа като дете." Аз му казах че не може да живее цял живот без любов а той ми отговори "Мога да опитам."
От 5 години не е имал приятелка и аз се отказвам да се занимавам с него.Не само че си преглътнах гордостта и направих първата крачка а той дори не си направи труда да ми обясни защо.
Някое друго момиче да се е срещало с подобен род темерути?

Limitless
10-20-2011, 12:53
Ами .. може той да не иска .. като не иска го остави :) не значи, че като си момиче и си направила първата крачка всички да падат в краката ти! :>

N1ksun
10-20-2011, 13:07
Остави пича на спокойствие ! Немога да разбера защо хората си мислят
, че човек задължително трябва да се стреми към любовта , връзките , семейство ... Има други неща в тоя живот ,който си заслужават и всеки сам си избира пътя по който да върви . Според мен човека си има хобита и занимания, които му допадат и няма нужда от друго поне за момента .

marin4itu
10-20-2011, 13:07
Човек не иска връзка, докато не срещне човекът, с когото би искал да има такава.

Wwwooow
10-20-2011, 13:14
Остави пича на спокойствие ! Немога да разбера защо хората си мислят
, че човек задължително трябва да се стреми към любовта , връзките , семейство ... Има други неща в тоя живот ,който си заслужават и всеки сам си избира пътя по който да върви . Според мен човека си има хобита и занимания, които му допадат и няма нужда от друго поне за момента .

ТОЧНО ..

може и да му е писнало да се занимава с глупости (Започващи и свършващи еднакво)

lubovvv
10-20-2011, 14:31
Голям глупак, а ти какво толкова му харесваш?

robles
10-20-2011, 14:38
Тука някои 15 годишни дрисли тря да разберат, че тва, че някой не иска същото, което и те, не значи, че са идиоти/глупаци и т.н...

crowberry
10-20-2011, 15:35
Като не ти го побира главата... спираш да се занимаваш. Не се опитвай да променяш разбиранията му, или начина му на живот. Той, ако е готов, сам ще си предприеме действия..

Hilary_
10-20-2011, 15:55
За мен такива оправдания са малко глупави, защото всеки се нуждае от любов, но явно някои просто са решили да е в по - късен период.
По - добре се откажи от него .. иначе само още нерви ще си докараш!

kyon
10-20-2011, 16:22
Има хора, който поставят стени за да видят на кой му пука. Да се потруди та да разбие тези стени. Усещам, че той е точно този тип...
Всеки иска да обича и да бъде обичан.

ohluv
10-20-2011, 16:44
Кажи ми адреса му да му пратя каса бира на братлето 8-)

N1ksun
10-20-2011, 16:49
Има хора, който поставят стени за да видят на кой му пука. Да се потруди та да разбие тези стени. Усещам, че той е точно този тип...
Всеки иска да обича и да бъде обичан.

Wrong ...

Wwwooow
10-20-2011, 16:59
Има хора, който поставят стени за да видят на кой му пука. Да се потруди та да разбие тези стени. Усещам, че той е точно този тип...
Всеки иска да обича и да бъде обичан.
На някой хора до толкова им е писнало от любов, лигавщини, и еднакво започващи и свършващи историйки.Толкова са свикнали да ги разочароват и нараняват,че наистина не им се занимава и предпочитат да си живеят живота вместо да се затормозяват отново.

NomNomNom
10-20-2011, 17:06
Говори така за да се прави на интересен .
Истината е , че му трябва една мацка една идея по-умна, хитра и манипулативна, с добър външен вид и е вътре.

N1ksun
10-20-2011, 17:18
Говори така за да се прави на интересен .
Истината е , че му трябва една мацка една идея по-умна, хитра и манипулативна, с добър външен вид и е вътре.

Не си мисли , че всички мъже могат да бъдат манипулирани от жените ..

SisiStrange
10-20-2011, 17:25
Има хора, който поставят стени за да видят на кой му пука. Да се потруди та да разбие тези стени. Усещам, че той е точно този тип...
Всеки иска да обича и да бъде обичан.
На някой хора до толкова им е писнало от любов, лигавщини, и еднакво започващи и свършващи историйки.Толкова са свикнали да ги разочароват и нараняват,че наистина не им се занимава и предпочитат да си живеят живота вместо да се затормозяват отново.
Глупости. Така си мислите. То не може всеки път да се получава идеално, точно този факт ни помага истински да оценяваме, че сме открили някой, с когото се разбираме и обичаме. Освен, ако не си на 60 години и все да си била разочарована, няма откъде да знаеш кога, как и с кого ще видиш, че с любов всичко е много по-красиво. :)
И е глупаво да давате като аргумент по-другите занимания. Имам бая хобита, малко си падам кариеристка и се занимавам нон стоп с какви ли не интересни неща и в университета, и на работа и все пак точно моето момче ме кара да се чувствам максимално цяла.
Това дали си затворен към хората и искаш да ги обичаш не зависи от това какво ти се е случвало и кой какво е направил, а от това как гледаш на света и от вътрешната настройка.

badsector
10-21-2011, 17:41
Или е гей, или те чака да отидеш при него и да го изнасилиш.

abvd
10-21-2011, 18:02
Лелелелелеле... по глупаВ човек НЯМА :?

fenkaaa
10-21-2011, 20:09
Ами .. може той да не иска .. като не иска го остави :) не значи, че като си момиче и си направила първата крачка всички да падат в краката ти! :>

extreme16
10-21-2011, 20:26
Защо очакваш да ти обърне внимание!? Трябва ли да даваш определение на човек, който не ти е обърнал внимание, еми не всички имат представа за любовта като твоята. Явно е тръгнал по друг път, далеч от любовта, разбрал е, че това не е най-важното. Казваш, че е идиот, защото не ти е обърнал внимание, хах ти си изключително "умна".

Luidgie
10-21-2011, 21:20
Има хора, които просто не искат да имат такъв тип връзка. Сега като е нямал 5 години приятелка, да плачкаме ли за него? Сам си е решил да е така, сам да се оправя. Примири се, че няма да стане. Има хора, които търсят други неща в живота. Някои се оповават на сексуалното влечение, други търсят по-висша форма - като общуване и опознаване на обекта на тяхната любов, а има и такива на които просто им е писнало и са установили, колко е тъпо, безсмислено и каква загуба на време и нерви е това да харесваш някой, да се мъчиш да се докараш пред него, пък никога да не знаеш какво ще излезе и дали няма да излезеш наранен от цялата тая лиготия. Да не говориме какво поколение сме... само за разстрел сме.

NambyPamby
10-21-2011, 21:30
Явно още не е преодолял раздялата на родителите си и води някаква борба вътре в себе си. Може да не иска връзка, защото си мисли, че тя няма да бъде пълноценна, защото той самият не се чувства пълноценен, достатъчно израстнал емоционално, че да има връзка, която да не се разпадне след първия месец и той отново да се почувства зарязан.

Предполагам, че е т'ва, инак няма никаква логика да дава подобен отговор пред почти напълно непозната, освен ако не обича да се прави на мъченик и се е надявал, че с тоя отговор ще те накара да му съчувстваш и да преспиш с него.