PDA

View Full Version : Искаш ли да станем гаджета ??



Wwwooow
10-20-2011, 13:54
Искаш ли да станем гаджета ?
Ще се държим за ръка и ще си викаме на умалителни.
Ще си вземем някои от онези програми с много безплатни минути за да можем да си говорим, когато не се виждаме.
Ще си пращаме и много sms-и, не че минутите ще са свършили, просто има някаква необяснима романтика в това.
Ще си повтаряме колко много се обичаме макар и да незнаем какво точно стои зад тези думи, но ние ще си го повтаряме.
Ще си го пращаме и в sms-ите.
Ще си го пишем в Skype, ICQ, IRC или каквато и да е друга програма за on-line контактуваме използваме. Телефона не е достатъчен, ние се обичаме ! Аз ще те ревнувам, ти ще ме ревнуваш, ще се караме за малки неща, ще правим големи планове за бъдещето ни, общото ни бъдеще.
Ще кръстим бъдещите си деца, ще построим общото ни жилище, ще изберем тапетите в кухнята - всичко това ще го направим, докато се разхождаме из парка или се гушкаме в хола.
Ще се целуваме страстно в нас, у вас, в парка, където и да сме. Ние ще сме влюбени. Първите дни ще си правим смучки. Така ще се жигосваме като скотовъдни животни. После на теб ще ти омръзне и ще спрем. Но няма да спрем да се обичаме !
Ще правим секс ! Където, по колкото пъти си искаме. Понякога няма да искаш, но аз ще настоявам. Ти ще ме лъжеш, че те боли главата, аз ще лъжа че знам какво правя.
Ще се притесняваме, когато ти закъснява.
Ще ходим заедно до Аптеката червиви от срам. Но, ще се обичаме ! Ще се опитаме да живеем заедно.
Ще ходим до супермаркета заедно, ще спорим кой сапун за банята да вземем. Ще ядем мълчаливо пред телевизора.
Ще забравяме вратата на терасата отворена и ще се събуждаме вдървени. Ти ще ме отвиваш. Аз ще те отвивам.
Ще се обичаме ! Ще искаш да си вземем домашен любимец. Аз ще откажа. След малко сърдене и ще се съглася да си вземем котка.
Ще мине време. Секса ще стане скучен. Ще го правим със затворени очи. Ще си говорим по-малко, мислейки че се познаваме вече, но всъщност ще сме двама напълно непознати човека. Ти ще започнеш да се заглеждаш по други, както и аз. В крайна сметка някой от двамата ще бъде хванат в крачка.
Ще се разделим в името на "така е по-добре за двамата". Ти ще вземеш котката. Ще си изтрием sms-ите и ще се поздравяваме неловко в магазина до щанда със сапуни. Вече няма да се обичаме.
Е, не искаш ли да станем гаджета ?

N1ksun
10-20-2011, 14:04
Тъпо е ест ... но за това си мечтаят повечето :)

svodnika
10-20-2011, 14:27
оо тва е много яко уе как го измисли

lubovvv
10-20-2011, 14:29
ъъъъъъъъ

sunman
10-20-2011, 14:30
Излезте от тия филми!

crowberry
10-20-2011, 15:39
Излезте от тия филми!

Що филми? Когато някой говори за розови облаци - филми, когато някой говори за нещо такова - филми. Не мога нещо да разбера представата ти за реалност.

fenasf
10-20-2011, 15:41
Не.
И научи малко граматика.

xoxi
10-20-2011, 16:19
Това един ми го беше пращал преди 2-3 години. Тогава ми звучеше сладко, сега по-скоро ме избива на смях.

Wwwooow
10-20-2011, 16:24
Не.
И научи малко граматика.

копиран е текста и не съм си играла да го редактирам и проверявам за грешки !!! 8)

thegreenzombie
10-20-2011, 16:36
мне 8)

Cvetii95
10-20-2011, 16:38
да :lol: :lol:

thegreenzombie
10-20-2011, 16:48
оо тва е много яко уе как го измисли


братлеее... аватарът ти е отвратителен :shock: ...чак сега забелязах 8-)

sunman
10-20-2011, 19:31
Излезте от тия филми!

Що филми? Когато някой говори за розови облаци - филми, когато някой говори за нещо такова - филми. Не мога нещо да разбера представата ти за реалност.
Аз приемам нещата по по-различен начин!! Не ме нападай,такъв съм си!

Sh@d0w
10-20-2011, 19:34
Старо, тъпо, нереалистично.

Luidgie
10-20-2011, 19:50
:lol: хахаха е добре, ама наистина има хора, които го искат това... сад.

Lucho
10-20-2011, 19:55
Стоим със теб на кръгла маса
в едно квартално кафене -
ти член на Партията наша,
а аз на СДС.
Но не в това е днес проблема
и моят повод за развод -
аз просто вече нямам време -
остана ми половин живот.

Развод ми дай, развод ми дай
и повече не ме мъчи.
Вземи панелите, трабанта,
но въздухът ми остави.
Развод ми дай, развод ми дай
и повече не ме мъчи.
Вземи панелите, трабанта,
но въздухът ми остави.

Кокетна си сега, флиртуваш
и искаш брака да спасим,
но аз си зная колко струваш
под тази маска и без грим.
Познавам всяка твоя дума,
характера ти зъл и див
и мисля, че е цяло чудо
как в този брак останах жив

http://www.youtube.com/watch?v=ylof7hMHKnE&feature=player_embedded#!

Да се счита като "reply" към първия пост....

valdesbg
10-20-2011, 20:15
И сега се чувстваш по добре?

П.П. Това дори не е твое... За какво се бориш изобщо?

extreme16
10-21-2011, 06:23
Темата няма смисъл, а това в началото показва каква банална представа имат хората за любовта, а ако наистина това е любовта . . :lol: .. по-добре да не я изпитвам .. !


Стоим със теб на кръгла маса
в едно квартално кафене -
ти член на Партията наша,
а аз на СДС.
Но не в това е днес проблема
и моят повод за развод -
аз просто вече нямам време -
остана ми половин живот.

Развод ми дай, развод ми дай
и повече не ме мъчи.
Вземи панелите, трабанта,
но въздухът ми остави.
Развод ми дай, развод ми дай
и повече не ме мъчи.
Вземи панелите, трабанта,
но въздухът ми остави.

Кокетна си сега, флиртуваш
и искаш брака да спасим,
но аз си зная колко струваш
под тази маска и без грим.
Познавам всяка твоя дума,
характера ти зъл и див
и мисля, че е цяло чудо
как в този брак останах жив
:razz:
Това е друго нещо, много е яко! :д

tuzaro
10-21-2011, 07:39
веднага искам

BrainlessROCKBABY
10-21-2011, 08:37
има различни видове връзки 8-)

SheDevil
10-21-2011, 09:44
това най-много ми хареса - Ще си пращаме и много sms-и, не че минутите ще са свършили, просто има някаква необяснима романтика в това.-

Vladel
10-21-2011, 13:47
EPIC CLAP TO YOU!!! \:D/ \:D/ \:D/

Wwwooow
10-21-2011, 16:30
И сега се чувстваш по добре?

П.П. Това дори не е твое... За какво се бориш изобщо?

от кое да се чувствам по-добре ?
не съм казала,че е мое.За каква борба говориш,изобщо :lol: ??

Wwwooow
10-21-2011, 16:35
Темата има за цел да покаже колкоо еднообразно е всичко свързано с тъпата любов,която всички боготворим.. :? и как всичко започва и свършва еднакво,колкото и да си мислим,че сме специални..

N1ksun
10-21-2011, 16:52
^ Тии не им давай зор , поне още 1 , 2 дена докато хванат смисъла . :D

Wwwooow
10-21-2011, 17:01
^ Тии не им давай зор , поне още 1 , 2 дена докато хванат смисъла . :D
хахахаахах има да чааакккааамммм ... да се надяваме, че повечето са го схванали..

Lucho
10-21-2011, 21:40
Темата има за цел да покаже колкоо еднообразно е вичко свързано с тъпата любов,която всички боготворим.. :? и как всичко започва и свършва еднакво,колкото и да си мислим,че сме специални..

Не всички я боготворим. А от боготворенето и прекаленото филмиране се стига до втората част от мнението ти.

Wwwooow
11-06-2011, 13:37
Темата има за цел да покаже колкоо еднообразно е вичко свързано с тъпата любов,която всички боготворим.. :? и как всичко започва и свършва еднакво,колкото и да си мислим,че сме специални..

Не всички я боготворим. А от боготворенето и прекаленото филмиране се стига до втората част от мнението ти.
прав си !

DragonLady
11-06-2011, 13:52
Ква е тая простотия ....

2miss4sixty8
11-06-2011, 13:57
оф

xILoveMyselfx
11-06-2011, 13:59
:-D