PDA

View Full Version : Моля за съвет



petq10
10-20-2011, 14:32
Имам проблем. Имам чувството, че се побърквам .. просто трябва да го споделя с някой .. аз съм на 15 и съм се отпуснала ацки .. имам слаби оценки в училище, а всички ми казват, че имам много добра памет с едно прочитане го запомням или от слушане в час. Искам по някакъв начин да се мотивирам и съм се опитвала. Много ме е яд, защото някакви хора на които им отнема цял ден писане и учене пак не го разбират, а се мислят за много умни, като го научат на изуст и изкарат 6. Проблема е, че много ме мързи и все намирам какво да правя, но само не и да уча ! Моля помогнете ;(

xxKiFlAxx
10-20-2011, 14:48
мен най много ме мързи да чета и история :D
иначе аз давам най хубави съвети ако искаш може да пишеш :P

mjelqzkov
10-20-2011, 16:10
ъъъ :-o
Еми незнам освен да пиеш гинко билоба за друго не се сещам :).Не ти се подигравам ,а това наистина е добър вариант.Ама дето се вика насила нищо не става тъй,че това си е лично до твоя мотивация :).Какво да ти кажа освен ,че със слаби оценки може да останеш на изпит..след време няма да можеш да си намериш работа...ще разочароваш твоите родители и т.н.Друга по-голяма мотивация не мога да ти направя :).

awerw
10-20-2011, 16:52
И аз бях така, но се замисли за бъдещето, ако не учиш после кво ше работиш ? Трябва ти да имаш желание да учиш, даже и да не ти се учи, трябва да се мотивираш и да учиш, има доста ползи от това да бъдеш отличник, остави, че някой път може някой да те нарече зубър, ти си умна за да си отличник, зубарите са малко.