PDA

View Full Version : RIP Кадафи



macromicro
10-20-2011, 15:46
На много хора ще липсваш :( .Беше велик човек.Никога няма да те забравя :( :( :(

yakuza_
10-20-2011, 15:48
Ходжа да ти пее на гроба.

macromicro
10-20-2011, 15:50
Темата между другото не е ебавка.Много се разстройвам когато хора умират :( ,и за Осама ми беше мъчно,а целия свят се радваше :(

LadyDi
10-20-2011, 15:51
Седни си поплачи тогава и за всички хора, които са мъртви заради режима му.
Какво има да се разстройваш, да не ти е приятел?

Phonique
10-20-2011, 15:51
Ти добрее ли сииииииииииииииии? #-o

starburst
10-20-2011, 15:51
фул ретард

EinGutesKind
10-20-2011, 15:51
Ама то на ден умират стотици хиляди хора, значи че не трябва да спираме да ревем 8-) специално за Кадафи дано поне сега света си отдъхне

BladeDancer
10-20-2011, 15:52
За такива хора смъртта е малко. Жалко че са го убили.

yakuza_
10-20-2011, 15:52
ясно е, че тролва, прокажен еврейн

macromicro
10-20-2011, 16:04
Просто ми се струва гадно едва ли не да се празнува смъртта на някой.Докато някой се радват винаги ще се намерят хора които много страдат заради загубата на своя баща,дядо,брат или съпруг :( .И никой не се ражда зъл гений,всеки преживява някакъв фрапантен момент в живота си който може да преобърне всичко.Rip на всички жертви на Кадафи,Rip и на него.Дано душата му намери опрощение.

BladeDancer
10-20-2011, 16:07
Определено не е хубаво да се празнува на някой смъртта.. ама хората празнуват, че най-накрая са се оттървали от един тиранин. Пука им дали е мъртав или жив.

EinGutesKind
10-20-2011, 16:08
Някои култури и религиозни общности празнуват смъртта, а плачат на раждането на човек :-D

BladeDancer
10-20-2011, 16:08
Някои култури и религиозни общности празнуват смъртта, а плачат на раждането на човек :-D
Имало е такива. Мисля че траките са такива. В момента няма такива култури мисля.

EinGutesKind
10-20-2011, 16:10
Някои култури и религиозни общности празнуват смъртта, а плачат на раждането на човек :-D
Имало е такива. Мисля че траките са такива. В момента няма такива култури мисля.Има, някви африкански племена май бяха, миналата година ги учихме :-D

BladeDancer
10-20-2011, 16:11
Е... да са живи и здрави тогава :lol:

Joc
10-20-2011, 16:16
смърт за всички бе

Nithael
10-20-2011, 16:19
имам някво чувство, че сега ше пропаднат като държава още повече :Д

macromicro
10-20-2011, 16:38
имам някво чувство, че сега ше пропаднат като държава още повече :ДТе сега се радват,ама ми се струва,че скоро ще плачат за него.Гадната Хилари вчера се закани,че го иска мъртъв и той вече е.Страх ме е от тази жена :( .

Nithael
10-20-2011, 16:41
дае, че и е грозна на всичкото отгоре

macromicro
10-20-2011, 16:45
дае, че и е грозна на всичкото отгореНали.Понякога си мисля,че няма вагина,не ми изглежда като жена.

Nithael
10-20-2011, 16:45
тя ше има, ама на бас че мирише.трябва да си я чисти с пароструйката :С

LovEsIckk
10-20-2011, 16:47
ал
наистина ли са убили камиларя?

psychopath
10-20-2011, 16:47
пф напълни се с пишман-тролчета хаха

xJawz
10-20-2011, 16:47
РИП

Ай ся дано руснаците прегазят бунтовниците и върнат пак тоталитаризма в Либия, който те са основали.

BladeDancer
10-20-2011, 16:49
А те че ще пропаднат ще пропаднат.
Има два три варианта
1: Да се избият помежду си кой да е във властта
2: Америка ще се намеси и ще ги остави без пари ще избива и ще се възползва от ресурсите и тея ще мрът от глад.
3: Ако случайно станат демократична държава ще стане като при нас.. ще се заселят цигани които да гласуват.

Тва третото е баси умното чакайте чакайте. Помагаме на Либия да стане демократична държава и пращаме си циганите там да гласуват за пари и да ги издържат от помощи. Hell yeah!

ADMIRALKA14
10-20-2011, 16:55
http://images.memegenerator.net/instances/280x280/7528792.jpg

Concussion
10-20-2011, 16:55
Политически ход, не можем да сме сигурни че Кадафи е мъртъв, както и за Осама на можем да сме. И какво сте се раз"РИП"кали и вие, д***.

BladeDancer
10-20-2011, 16:57
Адмиралка ти пък къде се обаждаш. По-зле си от него :lol:

macromicro
10-20-2011, 17:09
А те че ще пропаднат ще пропаднат.
Има два три варианта
1: Да се избият помежду си кой да е във властта
2: Америка ще се намеси и ще ги остави без пари ще избива и ще се възползва от ресурсите и тея ще мрът от глад.
3: Ако случайно станат демократична държава ще стане като при нас.. ще се заселят цигани които да гласуват.

Тва третото е баси умното чакайте чакайте. Помагаме на Либия да стане демократична държава и пращаме си циганите там да гласуват за пари и да ги издържат от помощи. Hell yeah!Залагам на номер 2.Завиждам им на американците.Какъв кеф щеше да е,ако България беше толкова могъща,но не би :( .

PainMonopoly
10-20-2011, 17:13
Честито. ;-)

BladeDancer
10-20-2011, 17:17
А те че ще пропаднат ще пропаднат.
Има два три варианта
1: Да се избият помежду си кой да е във властта
2: Америка ще се намеси и ще ги остави без пари ще избива и ще се възползва от ресурсите и тея ще мрът от глад.
3: Ако случайно станат демократична държава ще стане като при нас.. ще се заселят цигани които да гласуват.

Тва третото е баси умното чакайте чакайте. Помагаме на Либия да стане демократична държава и пращаме си циганите там да гласуват за пари и да ги издържат от помощи. Hell yeah!Залагам на номер 2.Завиждам им на американците.Какъв кеф щеше да е,ако България беше толкова могъща,но не би :( .
За какво им завиждаш? Че ги лъжат всеки ден и че ги контролират както си искат ли?

Wax
10-20-2011, 17:19
сам на мен ли ми се струва, че тва е трол фейк акаунт на някои кофаджия...

BladeDancer
10-20-2011, 17:19
Ама без съмнение е. Истината е, че не ми пука :D.

Nithael
10-20-2011, 17:22
А те че ще пропаднат ще пропаднат.
Има два три варианта
1: Да се избият помежду си кой да е във властта
2: Америка ще се намеси и ще ги остави без пари ще избива и ще се възползва от ресурсите и тея ще мрът от глад.
3: Ако случайно станат демократична държава ще стане като при нас.. ще се заселят цигани които да гласуват.

Тва третото е баси умното чакайте чакайте. Помагаме на Либия да стане демократична държава и пращаме си циганите там да гласуват за пари и да ги издържат от помощи. Hell yeah!Залагам на номер 2.Завиждам им на американците.Какъв кеф щеше да е,ако България беше толкова могъща,но не би :( .
За какво им завиждаш? Че ги лъжат всеки ден и че ги контролират както си искат ли?Нас щото не ни контролират лол.

macromicro
10-20-2011, 17:23
А те че ще пропаднат ще пропаднат.
Има два три варианта
1: Да се избият помежду си кой да е във властта
2: Америка ще се намеси и ще ги остави без пари ще избива и ще се възползва от ресурсите и тея ще мрът от глад.
3: Ако случайно станат демократична държава ще стане като при нас.. ще се заселят цигани които да гласуват.

Тва третото е баси умното чакайте чакайте. Помагаме на Либия да стане демократична държава и пращаме си циганите там да гласуват за пари и да ги издържат от помощи. Hell yeah!Залагам на номер 2.Завиждам им на американците.Какъв кеф щеше да е,ако България беше толкова могъща,но не би :( .
За какво им завиждаш? Че ги лъжат всеки ден и че ги контролират както си искат ли?Може и да ги контролират,но средният американец живее по добре от средния българин.И сигурно е яко примерно където и да отидеш да има макдоналдс и да знаеш,че идва от твоята държава.

Greennight
10-20-2011, 17:25
Крайно време му беше да пукясва.И е умрял мъчително от рана-супер.

RedArmy
10-20-2011, 19:49
Доказателство? Или вярвате на поредната американско-бунтовническа пропаганда? Това е най-нелепо измислената история, дори по-смешна от тази за смъртта на Осама, но като гледам какво е нивото на хората в България (а и по света) май няма нужда да измислят по-достоверни "новини", защото вие и без това се връзвате и на най-нелепите глупости. Докато не се научите да преценявате истинността на всяка подобна новина и да отсявате евтината и скалъпена пропаганда от наистина случилите се събития, всеки ще ви лъже както си иска, ще ви манипулират чрез телевизия, вестници, интернет и всички други начини. Забелязвам, че едно 90% от хората, най-вече младежите, не могат да анализират и да разбират кога ги лъжат и кога им казват истината, а приемат всичко казано/написано за чиста монета.
Без Кадафи Либия ще пропадне, давам им максимум 5 години преди да обявят фалит.

macromicro
10-20-2011, 19:59
Доказателство? Или вярвате на поредната американско-бунтовническа пропаганда? Това е най-нелепо измислената история, дори по-смешна от тази за смъртта на Осама, но като гледам какво е нивото на хората в България (а и по света) май няма нужда да измислят по-достоверни "новини", защото вие и без това се връзвате и на най-нелепите глупости. Докато не се научите да преценявате истинността на всяка подобна новина и да отсявате евтината и скалъпена пропаганда от наистина случилите се събития, всеки ще ви лъже както си иска, ще ви манипулират чрез телевизия, вестници, интернет и всички други начини. Забелязвам, че едно 90% от хората, най-вече младежите, не могат да анализират и да разбират кога ги лъжат и кога им казват истината, а приемат всичко казано/написано за чиста монета.
Без Кадафи Либия ще пропадне, давам им максимум 5 години преди да обявят фалит.Кадафи е 100% dead,все пак самата Хилари му се закани.Моника Люински ти си следващата.Лейди Клинтън бави,но не забравя.

EinGutesKind
10-20-2011, 20:01
А коя е тая Хилари :-D

BladeDancer
10-20-2011, 20:03
А те че ще пропаднат ще пропаднат.
Има два три варианта
1: Да се избият помежду си кой да е във властта
2: Америка ще се намеси и ще ги остави без пари ще избива и ще се възползва от ресурсите и тея ще мрът от глад.
3: Ако случайно станат демократична държава ще стане като при нас.. ще се заселят цигани които да гласуват.

Тва третото е баси умното чакайте чакайте. Помагаме на Либия да стане демократична държава и пращаме си циганите там да гласуват за пари и да ги издържат от помощи. Hell yeah!Залагам на номер 2.Завиждам им на американците.Какъв кеф щеше да е,ако България беше толкова могъща,но не би :( .
За какво им завиждаш? Че ги лъжат всеки ден и че ги контролират както си искат ли?Може и да ги контролират,но средният американец живее по добре от средния българин.И сигурно е яко примерно където и да отидеш да има макдоналдс и да знаеш,че идва от твоята държава.
Има нещо наречено дойстойнство, което е много по-важно от парите. Аз като се обърна назад колкото и идиот и глупак и нищо да не съм направил има за какво да се гордея че съм българин. Американеца няма с кво да се гордее и за това си мисли някви ейтакива простотии..

LadyDi
10-20-2011, 20:03
Доказателство? Или вярвате на поредната американско-бунтовническа пропаганда? Това е най-нелепо измислената история, дори по-смешна от тази за смъртта на Осама, но като гледам какво е нивото на хората в България (а и по света) май няма нужда да измислят по-достоверни "новини", защото вие и без това се връзвате и на най-нелепите глупости. Докато не се научите да преценявате истинността на всяка подобна новина и да отсявате евтината и скалъпена пропаганда от наистина случилите се събития, всеки ще ви лъже както си иска, ще ви манипулират чрез телевизия, вестници, интернет и всички други начини. Забелязвам, че едно 90% от хората, най-вече младежите, не могат да анализират и да разбират кога ги лъжат и кога им казват истината, а приемат всичко казано/написано за чиста монета.
Без Кадафи Либия ще пропадне, давам им максимум 5 години преди да обявят фалит.
Не виждам на основание на какво се изказваш, че новината за смъртта на Кадафи или Осама е "недостоверна", "смешна". "американско-бунтовническа пропагадна" и "неистинска", като нито си бил там, нито си дръпнал спусъка, дет се вика.

Да, идеята за смъртта му е много удобна. Но пък кой знае, може наистина да са го убили.

Много обичам някои особено подготвен политически и конспиративно да се изказва така радикално.

RedArmy
10-20-2011, 20:04
Глупости, какво от това, че се е заканила, американците се заканват ежедневно на десетки многократно по-малки от тях държави и в същото време се насират, че не могат да пипнат с пръст Русия, Китай и Северна Корея. А Хилари първо да види мъжа си, да не би пак да му прави свирка някоя секретарка, ахахахаха.

macromicro
10-20-2011, 20:10
А коя е тая Хилари :-DХилари Клинтън.Страшен дзвер е.Страх ме е от нея :(
http://2.bp.blogspot.com/_drUMJ9HF-tQ/R4a-ozMuYMI/AAAAAAAABK8/zvtUX_efIoc/s400/hillary-clinton.jpg

RedArmy
10-20-2011, 20:11
Не виждам на основание на какво се изказваш, че новината за смъртта на Кадафи или Осама е "недостоверна", "смешна". "американско-бунтовническа пропагадна" и "неистинска", като нито си бил там, нито си дръпнал спусъка, дет се вика.

Да, идеята за смъртта му е много удобна. Но пък кой знае, може наистина да са го убили.

Много обичам някои особено подготвен политически и конспиративно да се изказва така радикално.
Ще ти отговоря с въпрос - а ти беше ли там, натисна ли спусъка и уби ли го, та си толкова сигурна?
Аз пък много обичам хора, които не могат да мислят и са лесно манипулируеми, като малките деца (не говоря за теб). Както беше казал някой: "Революционно е да казваш истината във времена на универсална измама". Да, знам, че е по-лесно да се приема всичко за чиста монета, но не пречи и да се замисли човек.

Concussion
10-20-2011, 20:12
А коя е тая Хилари :-DХилари Клинтън.Страшен дзвер е.Страх ме е от нея :(
http://2.bp.blogspot.com/_drUMJ9HF-tQ/R4a-ozMuYMI/AAAAAAAABK8/zvtUX_efIoc/s400/hillary-clinton.jpg

:razz: :razz: :razz:

EinGutesKind
10-20-2011, 20:15
А коя е тая Хилари :-DХилари Клинтън.Страшен дзвер е.Страх ме е от нея :(
http://2.bp.blogspot.com/_drUMJ9HF-tQ/R4a-ozMuYMI/AAAAAAAABK8/zvtUX_efIoc/s400/hillary-clinton.jpg Аз помислих че е Хилари Дъф :D

macromicro
10-20-2011, 20:21
Не виждам на основание на какво се изказваш, че новината за смъртта на Кадафи или Осама е "недостоверна", "смешна". "американско-бунтовническа пропагадна" и "неистинска", като нито си бил там, нито си дръпнал спусъка, дет се вика.

Да, идеята за смъртта му е много удобна. Но пък кой знае, може наистина да са го убили.

Много обичам някои особено подготвен политически и конспиративно да се изказва така радикално.
Ще ти отговоря с въпрос - а ти беше ли там, натисна ли спусъка и уби ли го, та си толкова сигурна?Значи по твоята логика и Елвис Пресли и Мерилин Монро и Джеймс Дийн и Джон Ленън са живи защото не сме били там да видим 8-) .Истина е,че в този живот няма нищо 100% сигурно,но чак да почваме да търсим световни конспираций във всяко нещо :? .

RedArmy
10-20-2011, 20:24
Конспирация във всяко нещо не търся, но имам един принцип - ако някой лъжедемократ от Евр(оп)ейския съюз или особено американец, ми каже, че ще е слънчево си взимам чадъра. Американците казват истината само ако им отърва и имат изгода от това.

Wax
10-20-2011, 20:26
Конспирация във всяко нещо не търся, но имам един принцип - ако някой лъжедемократ от Евр(оп)ейския съюз или особено американец, ми каже, че ще е слънчево си взимам чадъра. Американците казват истината само ако им отърва и имат изгода от това.
Ти си нещо отчаян от живота. Направи си изводите.

Hicho
10-20-2011, 20:29
Кадафи е убит. Добре ! Кадафи беше диктатор. Беше самозабравил се диктатор.
Въпросът е какво идва след Кадафи?
Като ги гледам тези главорези наричани от платените медии на илюминати "бунтовници" си мисля, че нищо добро не чака Либия и либийския народ. :(

Диктаторите си отиват един след друг. След тях идват илюминати и техните верни, жестоки и плиткоумни слуги ...
Дали ще живеем в по-добър свят? :-o

LadyDi
10-20-2011, 20:29
Не виждам на основание на какво се изказваш, че новината за смъртта на Кадафи или Осама е "недостоверна", "смешна". "американско-бунтовническа пропагадна" и "неистинска", като нито си бил там, нито си дръпнал спусъка, дет се вика.

Да, идеята за смъртта му е много удобна. Но пък кой знае, може наистина да са го убили.

Много обичам някои особено подготвен политически и конспиративно да се изказва така радикално.
Ще ти отговоря с въпрос - а ти беше ли там, натисна ли спусъка и уби ли го, та си толкова сигурна?Значи по твоята логика и Елвис Пресли и Мерилин Монро и Джеймс Дийн и Джон Ленън са живи защото не сме били там да видим 8-) .Истина е,че в този живот няма нищо 100% сигурно,но чак да почваме да търсим световни конспираций във всяко нещо :? .
А защо не? Колкото е вероятно да са мъртви, толкова и да са живи.
Защо да вярваме, че Кадафи е жив, а Елвис е мъртъв, примерно?

Greennight
10-20-2011, 20:30
RedArmy,къде сравняваш САЩ със Северна Корея :lol: ? Те вмомента са с най-добрите оръжия и най-богатите,въпреки че и аз си падам русофил(все пак уча в руско даскало)Апък Китай може да мобилизират 200 милиона души,апък и след 10на години ще са най-развитата страна.

Hicho
10-20-2011, 20:31
RedArmy,къде сравняваш САЩ със Северна Корея :lol: ? Те вмомента са с най-добрите оръжия и най-богатите,въпреки че и аз си падам русофил(все пак уча в руско даскало)Апък Китай може да мобилизират 200 милиона души,апък и след 10на години ще са най-развитата страна.
лол :lol:

Greennight
10-20-2011, 20:33
RedArmy,къде сравняваш САЩ със Северна Корея :lol: ? Те вмомента са с най-добрите оръжия и най-богатите,въпреки че и аз си падам русофил(все пак уча в руско даскало)Апък Китай може да мобилизират 200 милиона души,апък и след 10на години ще са най-развитата страна.
лол :lol:САЩ са най-богатата страна в света вмомента,мислех,че всеки средноинтелигентен човек го знае :-o

RedArmy
10-20-2011, 20:36
RedArmy,къде сравняваш САЩ със Северна Корея :lol: ? Те вмомента са с най-добрите оръжия и най-богатите,въпреки че и аз си падам русофил(все пак уча в руско даскало)Апък Китай може да мобилизират 200 милиона души,апък и след 10на години ще са най-развитата страна.
"Най-добрите оръжия" - доста пресилено, факт е че са по-добри и модерни от тези на Северна Корея, но корейците имат волята и духа, ако не да победят, то поне да нанесат страшни поражения на сащ, не всичко е само оръжие и пари, духът не е за подценяване, примери много - войната във Виетнам, когато въпреки че американците превъзхождат виетнамците по численост, оръжия и пари, знаем какво стана накрая, ако не знаем - има интернет. За какъв боен дух можем да говорим при американците изобщо?

Сащ в момента са най-богатата държава единствено по техни статистики. Всички други независими статистики показват, че Китай е на първо място по БВП.

Hicho
10-20-2011, 20:41
Даааааааааааааалеч си от истината дуде,лесно лесно се манипулирате и вярвате на всичко.
В определен момент САЩ ще обявят фалит.
По принцип Америка трябваше да обяви фалит преди много време -сега вече просто разпространява агонията си и в други континенти и държави които са стабилни. Сега САЩ може да поддържа монопола си върху емисията на долара като световна валута, само с военна сила. Затова, “ТЕЗИ”, които държат властта там - доларовият емисионен център - ще трябва да прибягват до резки агресивни мерки, може би и до разпалване на ядрен конфликт. Ще наблюдаваме милитаризиране на ситуацията в света - разпалване на регионални конфликти - заради "борбата с тероризма в полза на човечеството и демокрацията" и др. подобни глупости. Разбира се, дълговете на правителството на САЩ са надминали всякакви разумни предели и сривът на долара е въпрос на време. Печатането на долари върви с колосални темпове. По правилата на монетарната либерална икономика, той вече не би трябвало да съществува. Допреди 2-3 години реалното покритие (стойност) на 1 долар беше ... 4 цента, според независими анализи. Днес покритието му е още по-малко. Инфлацията в САЩ се е натрупала толкова, че може да изгърми всеки момент Свръхвисокото равнище на дълга е най-големият проблем за американската икономика, като рано или късно, манипулациите с курса на долара, ще завършат с “чудовищна катастрофа”. Именно в такъв момент, за да се прикрие сривът на долара, може да станат “нови събития", подобни на атаката на Световния търговски център в Ню Йорк. Те ще станат повод за отказ от "стария долар", в когото държат капиталите си всички "световни терористи и прочие злодеи" и за въвеждане на новата валута, например "амеро". Не е трудно да се предвиди, че в такава ситуация САЩ няма да признават чуждестранната доларова наличност под предлога, че е от наркотрафик, тероризъм или че е фалшива. Достатъчна е само малка паника и ще започне масивно освобождаване от държавните облигации на САЩ. Изхождайки от тези съображения американската финансова върхушка се нуждае от нулиране на дълговете. Доста аналитици твърдят, че в съвременния свят е възможно всичко. Причина за “замразяване на външния дълг на САЩ” може да стане терористична атака с “мръсна ядрена бомба” в американски град, разпространение на пандемията от "свински грип",”птичи грип” или нещо подобно. Все нещо ще измислят.

Greennight
10-20-2011, 20:50
САЩ с парите няма да имат проблем в скоро време.Ако им притрябват просто ще си направят нова война...Северна Корея нямат никви реални шансове,въпреки че имат ядрено оръжие.Китай пък са пряко зависими,заради износа си към Европа и САЩ,така че също си мълчат.Общо взето на тоя етап само Русия си им казва всичко в очите.Иначе РедАрми е прав за това с духа на една нация.Затова и уважавам много руснаците,щото имат много силна воля и несломим дух.Но в случая със Северна Корея войната най-вероятно ще се води основно по въздух,където американците биха доминирали.

machoka
10-20-2011, 20:51
Тука откровено има сектанти.

macromicro
10-20-2011, 20:51
Даааааааааааааалеч си от истината дуде,лесно лесно се манипулирате и вярвате на всичко.
В определен момент САЩ ще обявят фалит.
По принцип Америка трябваше да обяви фалит преди много време -сега вече просто разпространява агонията си и в други континенти и държави които са стабилни. Сега САЩ може да поддържа монопола си върху емисията на долара като световна валута, само с военна сила. Затова, “ТЕЗИ”, които държат властта там - доларовият емисионен център - ще трябва да прибягват до резки агресивни мерки, може би и до разпалване на ядрен конфликт. Ще наблюдаваме милитаризиране на ситуацията в света - разпалване на регионални конфликти - заради "борбата с тероризма в полза на човечеството и демокрацията" и др. подобни глупости. Разбира се, дълговете на правителството на САЩ са надминали всякакви разумни предели и сривът на долара е въпрос на време. Печатането на долари върви с колосални темпове. По правилата на монетарната либерална икономика, той вече не би трябвало да съществува. Допреди 2-3 години реалното покритие (стойност) на 1 долар беше ... 4 цента, според независими анализи. Днес покритието му е още по-малко. Инфлацията в САЩ се е натрупала толкова, че може да изгърми всеки момент Свръхвисокото равнище на дълга е най-големият проблем за американската икономика, като рано или късно, манипулациите с курса на долара, ще завършат с “чудовищна катастрофа”. Именно в такъв момент, за да се прикрие сривът на долара, може да станат “нови събития", подобни на атаката на Световния търговски център в Ню Йорк. Те ще станат повод за отказ от "стария долар", в когото държат капиталите си всички "световни терористи и прочие злодеи" и за въвеждане на новата валута, например "амеро". Не е трудно да се предвиди, че в такава ситуация САЩ няма да признават чуждестранната доларова наличност под предлога, че е от наркотрафик, тероризъм или че е фалшива. Достатъчна е само малка паника и ще започне масивно освобождаване от държавните облигации на САЩ. Изхождайки от тези съображения американската финансова върхушка се нуждае от нулиране на дълговете. Доста аналитици твърдят, че в съвременния свят е възможно всичко. Причина за “замразяване на външния дълг на САЩ” може да стане терористична атака с “мръсна ядрена бомба” в американски град, разпространение на пандемията от "свински грип",”птичи грип” или нещо подобно. Все нещо ще измислят.Не искам Америка да фалира.Само си помислете колко неща ни е дала тази държава.Макдоналдс,Бъргър Кинг,пица хът.Без тях нямаше да имаме прекрасните Лейди Гага и Бритнито.Ако САЩ фалира няма да гледаме и свестни филми вече.Ще гледаме само скучните европейски ленти.Не искам такъв живот :( .

Perchem
10-20-2011, 20:53
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра

Hicho
10-20-2011, 20:54
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра
http://www.youtube.com/watch?v=sghKbM24LXI
Всъщност не се вижда почти нищо. :-o

RedArmy
10-20-2011, 20:56
САЩ с парите няма да имат проблем в скоро време.Ако им притрябват просто ще си направят нова война...
Точно това и аз съм го казвал преди известно време в някоя тема. Е, това нормално ли е, редно ли е, човешко ли е? :)
http://pixdaus.com/pics/1208124026ZIgtw2q.jpg

Perchem
10-20-2011, 20:57
забавно

сигурно заедно с осама и джобс са се забутали във фиджи и играят белот

Greennight
10-20-2011, 20:59
САЩ с парите няма да имат проблем в скоро време.Ако им притрябват просто ще си направят нова война...
Точно това и аз съм го казвал преди известно време в някоя тема. Е, това нормално ли е, редно ли е, човешко ли е? :)
http://pixdaus.com/pics/1208124026ZIgtw2q.jpgНе е нормално,но кой може да им каже какво да правят на тоя етап ?

FeelMyPain
10-20-2011, 21:00
забавно

сигурно заедно с осама и джобс са се забутали във фиджи и играят белот
тупак им пише резултата

macromicro
10-20-2011, 21:07
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра
http://www.youtube.com/watch?v=sghKbM24LXI
Всъщност не се вижда почти нищо. :-oКак ще се невижда нищо,голия му задник ли искаш да видиш.RIP :(

LadyDi
10-20-2011, 21:09
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра
http://www.youtube.com/watch?v=sghKbM24LXI
Всъщност не се вижда почти нищо. :-oКак ще се невижда нищо,голия му задник ли искаш да видиш.RIP :(
Ти верно си неква странна птица...
Даже да се правиш на тъп не ти се отдава.

Greennight
10-20-2011, 21:11
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра
http://www.youtube.com/watch?v=sghKbM24LXI
Всъщност не се вижда почти нищо. :-oКак ще се невижда нищо,голия му задник ли искаш да видиш.RIP :(
Ти верно си неква странна птица...
Даже да се правиш на тъп не ти се отдава.Човека на клипа изглежда на не повече от 45.Дори косите не са му побеляли...Кадафи е на 70~

needle
10-20-2011, 21:15
Не че подкрепям режима на Кадафи, но той беше един от противниците на ислямистите проповядващи джихад, сега след като в близкия изток повечето диктаторски режими са свалени и цялото управление е разтурено, ще има много гладуващи хора, те ще бъдат лесни за манипулиране и цялата негативна енергия ще бъде насочена към страните които подкрепяха свалянето на режимите. Ще бъде много кофти.

yakuza_
10-20-2011, 21:17
Трябва да свалят президента на Сирия :x

Hicho
10-20-2011, 21:18
САЩ с парите няма да имат проблем в скоро време.Ако им притрябват просто ще си направят нова война...
Точно това и аз съм го казвал преди известно време в някоя тема. Е, това нормално ли е, редно ли е, човешко ли е? :)
http://pixdaus.com/pics/1208124026ZIgtw2q.jpgНе е нормално,но кой може да им каже какво да правят на тоя етап ?
Охо,и питаш.. :)
Автомагистрала "Тракия" е по-стара от тази измислена държавица сащ!
Интересно как една държава си стои на едно място, не напада съседите си, не прави никому нищо и се появява друга държава от другата страна на земното кълбо и като вълка казва, че и мъти водата? Разхождат се по света и само войни си измислят!

vankovvv
10-20-2011, 21:20
Въх леле майко оправете проблемите в собственната ни държава после гледайте рязаните

LadyDi
10-20-2011, 21:20
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра
http://www.youtube.com/watch?v=sghKbM24LXI
Всъщност не се вижда почти нищо. :-oКак ще се невижда нищо,голия му задник ли искаш да видиш.RIP :(
Ти верно си неква странна птица...
Даже да се правиш на тъп не ти се отдава.Човека на клипа изглежда на не повече от 45.Дори косите не са му побеляли...Кадафи е на 70~
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/36/Muammar_al-Gaddafi_at_the_AU_summit.jpg
Снимката е от преди 2 години. Човекът си боядисва косата. Да ти изглежда на 67?

+ това, от тоя грозен запис, как успя да разбереш, че човекът е на не повече от 45 години?

Greennight
10-20-2011, 21:23
отдавна е качен клип с трупа му от ал джазийра
http://www.youtube.com/watch?v=sghKbM24LXI
Всъщност не се вижда почти нищо. :-oКак ще се невижда нищо,голия му задник ли искаш да видиш.RIP :(
Ти верно си неква странна птица...
Даже да се правиш на тъп не ти се отдава.Човека на клипа изглежда на не повече от 45.Дори косите не са му побеляли...Кадафи е на 70~
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/36/Muammar_al-Gaddafi_at_the_AU_summit.jpg
Снимката е от преди 2 години. Човекът си боядисва косата. Да ти изглежда на 67?

+ това, от тоя грозен запис, как успя да разбереш, че човекът е на не повече от 45 години?Ами това за косата беше основната причина да мисля така.А и кожата изглежда някак по-стегната ии не знам,определено човекът на записа не изглежда на 67!

machoka
10-20-2011, 21:23
Верно ли сте толкова зле да спорите дали е мъртъв, при положение че половината световни лидери излязоха с тая декларация.. тия да не са лукови глАви и утре Кадафи да цъфне на някой репортаж..

абе вас главите ви наистина не ви слушат от толкова кила лайняна конспирация.

Perchem
10-20-2011, 21:25
http://i.imgur.com/sJREO.png

LadyDi
10-20-2011, 21:25
Не знам.
На мен ми прилича на него. Но не твърдя, че е той.
Твърдя, че достатъчно официални лица го потвърдиха.

yakuza_
10-20-2011, 21:27
Докато не видя ДНК направено от независим екип не вярвам 8-)

10-20-2011, 22:14
Изминаха 40 дни, откакто ни напусна и Фекалис Дирникус

RIP фекалиса

http://www.youtube.com/watch?v=DArC4iIxrEo

hipodilec
10-20-2011, 22:26
Да живее полковник Кадафи !

PainMonopoly
10-20-2011, 22:26
http://www.youtube.com/watch?v=NYN0zTQ242w&skipcontrinter=1

Мисълта за смъртта на тази свиня ми носи душевен оргазъм. Конспирации-монспирации, свинята умря. Не мога да спра да го гледам.

Да заколим прасето.

hipodilec
10-20-2011, 22:41
Да живее полковник Кадафи !

FuckedUp
10-20-2011, 23:25
holy shit

macromicro
10-21-2011, 00:17
http://www.youtube.com/watch?v=NYN0zTQ242w&skipcontrinter=1

Мисълта за смъртта на тази свиня ми носи душевен оргазъм. Конспирации-монспирации, свинята умря. Не мога да спра да го гледам.

Да заколим прасето.Мъчно ми е за теб :( .RIP Муамар :(

LovEsIckk
10-21-2011, 10:14
Преди малко гледах клип как го влачат и блъскат гол ,целия в кръв.. все още жив.
Супер брутално са го убили..

NqmamName
10-21-2011, 10:17
либийския цар киро :D :D

sanderoTheSecond
10-21-2011, 10:55
Не трябваше да го убиват, малко му е - съда в Хафа го очакваше

Oldschool
10-21-2011, 11:37
Четох коментари. Смях се...

Продължавайте, моля, особено към феновете на консмиративната икономика се обръщам. :)

TheManTheLegend
10-21-2011, 11:49
Неска некви лапетии тичаха из коридора на даскало и крещяха "убиха Кадафи, убиха Кадафи" :razz:

macromicro
10-25-2011, 14:11
Днес Муамар е бил погребан :cry: