PDA

View Full Version : Странен проблем или може би внушение ?



Hesinka
10-20-2011, 17:01
Здравейте,тази седмица доста боледувах и си изкарах настинката с доста болки в бъбреците и яйчниците,като продължава да ме боли долу вляво.Казах на личния лекар,той каза,че съм настинала яко и било от тва,да не се панирам излишно.Обаче забелязвам по гащичките си някакъв гъст бял секрет и на всичкото отгоре,когато свърших преди малко от клитора,не се бях овлажнила нито преди да започна,нито след като свърших .. доста ми е странно.На всичкото отгоре ми закъснява и цикъла,но изключвам варианта да съм бременна.Възможно ли е всичко това да се е получило от болестта и купа хапчета които пия,или имам някакъв проблем ??

Rebirthing
10-20-2011, 19:47
Гъстия бял секрет най-вероятно е бяло течение.

sapphire5
10-20-2011, 19:54
на мнението на Rebirthing съм 8-)

imamkrasivouho
10-20-2011, 20:59
Та.. Да разбирам ли, че очакваш да те.."овлажним"?! :-o
Нещо не схванах какво има общо клиторния ти оргазъм с купа хапчета ама айде...
Ако си си вяла голия гъз на снега, който се изсипа преди няколко дена досещай се от какво е.

Mi6inka
10-21-2011, 07:52
Да, да нормално е всичко това да е от настинката.

iibizaa
10-21-2011, 13:02
Този бял секрет както казаха е , влагалищен секрет т.н бяло течение .Щом до сега не си имала такова течение, се е появило в резултат на някой лекарства които приемаш докато си болна (особено хомеопатични).Не е болест , но е инфекция! Не се панирай , защото почти всяка жена има такъв секрет . Той се появява седмица или дни преди и след мезструация , но ако този секрет има лоша миризма и си променя цвета на бледожълто тогава говорим за заболяване трихономаза :)

Hesinka
10-21-2011, 17:15
Сериозно ли е това заболяване ?

imamkrasivouho
10-21-2011, 19:13
Този бял секрет както казаха е , влагалищен секрет т.н бяло течение .Щом до сега не си имала такова течение, се е появило в резултат на някой лекарства които приемаш докато си болна (особено хомеопатични).Не е болест , но е инфекция! Не се панирай , защото почти всяка жена има такъв секрет . Той се появява седмица или дни преди и след мезструация , но ако този секрет има лоша миризма и си променя цвета на бледожълто тогава говорим за заболяване трихономаза :)
Айде, айде, изказа се ти с лекарските диагнози. Ако цвета се измени може да е всякакъв вид хормонален дисбаланс.

ImmortalSportFreak
10-22-2011, 14:03
Споко,окей си.Всичко това е от настинката. ;)

fibichkaa
10-23-2011, 15:47
Гъстия бял секрет най-вероятно е бяло течение.

Rebirthing
10-23-2011, 19:37
Сериозно ли е това заболяване ?

Ако продължава така по-добре се консултирай с гинеколог.

LoveSick95
10-23-2011, 19:44
И аз бях така миналата година мисля... бях настинала яко, възпалени яйчници, ужасни болки, ходих на лекар, той ме прегледа с това, дето гледа бременните (пф, забравих му името извинете) и ми предписа силни болкоуспокояващи, витамини и антибиотик... аз обаче не го пих тоя антибиотик ами се разбрах с нашите ако се влоша тогава да го пия... е, влоших се (39 температура и адски болки), пих го и се оправих. И оттогава започнах да си нося бодита. :D