PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



JustForFun
10-20-2011, 18:16
Здравейте. Предполагам , че има доста такива теми, но съм толкова отчаяна и се нуждая от съвети :(
Има едно момче,което харесвам. Той е умен,забавен,сладък.. Има огромни зелени очи .. С него сме приятели и всеки ден си говорим , смеем се .. Винаги когато говоря с него той ме гледа в очите и през часа, когато погледна към него, в повечето случаи той вече гледа към мен.. Също така винаги ме разсмива, както и аз него .. Всяко междучасие си говори с мен в училище ..
Проблемът е , че не знам дали ме има само за приятелка или нещо повече.
Също така не знам как да му покажа , че аз го харесвам. Не искам да му казвам пряко " Харесвам те ! " , а с намеци да му покажа, че не ми е безразличен!
Моля ви дайте ми съвет какви намеци да използвам, и ми кажете според вас дали той ме харесва ..

Sh@d0w
10-20-2011, 18:23
Ние откъде можем да знаем какво му е в главата?

Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.

SisiStrange
10-20-2011, 18:32
Ами гледай често да си в компанията му, закачай се, говори си с него повече... Но си знай, че момчетата рядко разбират от намеци.

JustForFun
10-20-2011, 18:47
Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.
точно питам какви намеци да му направя .. ?? някакви идеи ?

LeprikonA
10-20-2011, 18:49
искам аз, искам аз!

ама кристалната топка е на ремонт.. ех начи

SisiStrange
10-20-2011, 18:50
точно питам какви намеци да му направя .. ?? някакви идеи ?


Ами гледай често да си в компанията му, закачай се, говори си с него повече...
Повече не виждам какво можеш да направиш без да е твърде очевидно, както ти явно не искаш да бъде.

Sh@d0w
10-20-2011, 18:51
Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.
точно питам какви намеци да му направя .. ?? някакви идеи ?


http://prikachi.com/images/984/3646984X.gif

FuckedUp
10-20-2011, 21:53
Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.
точно питам какви намеци да му направя .. ?? някакви идеи ?


http://prikachi.com/images/984/3646984X.gif

И сега разбираш, че OP е на 13 :lol:

fatal4o
10-20-2011, 22:07
Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.
точно питам какви намеци да му направя .. ?? някакви идеи ?


http://prikachi.com/images/984/3646984X.gif
:razz:

Виж до някъде съм съгласен с мнението ,че момчета от намеци рядко разбират.. ама пък не пропускай да погледнеш и страната дали няма да ти е от по-голяма полза и дали няма да е по-добре да си останете приятели, все пак имай предвид ,че като си останете приятели завинаги ще е до теб (вероятно) и като такива си подхождате, обаче ако тръгнете изискванията често се менят и може да не се получи така както си си го представяла. Не казвам не тръгвай с него ,но да си помислиш за двете положения.. пей му разни цитати от песни (ако пееш убаво :D ) уж на майтап и в първия момент в който ти се бъзикне и ти изцепи "ся кво тва намек ли беше" казваш "що кво, намек ли искаш да бъде" и му се усмихваш до уши и от там нататък се оправяй сама. :D сладури хахах обаче анимацията от SN ме разцепи :razz: :razz:

shmatarok
10-20-2011, 22:12
Ами гледай често да си в компанията му, закачай се, говори си с него повече... Но си знай, че момчетата рядко разбират от намеци.

Много точно, аз един пич ей така с намеци се занимавах три месеца, то не бяха неволни срещи уж, не беше черпене, кафета, прегръдки за всякакви глупости, подмазване, закачки, бъзици.. Накрая стана така, че в крайна сметка разбра, че имам някакви по-специфични чувства към него и беше искрено изненадан. Аз пък бях искрено разочарована (въпреки че после всичко беше ок... все пак изобщо не се беше усетил :/)

ииии да, давай с намеците, ама по-упорито, че на момчетата понякога им трябва по-здраво побутване, за да се усетят за такива неща. Успех :-P

macmiller
10-20-2011, 22:39
Извинявай за глупавият въпрос, но от къде си ? :D :P
Много ми е интересно, мерси!

JustForFun
10-21-2011, 08:54
Извинявай за глупавият въпрос, но от къде си ? :D :P
Много ми е интересно, мерси!
Защо питаш ? :-D
А и мерси за отговорите и съветите ;)

macmiller
10-21-2011, 10:21
Извинявай за глупавият въпрос, но от къде си ? :D :P
Много ми е интересно, мерси!
Защо питаш ? :-D
А и мерси за отговорите и съветите ;)
Спокойно, не съм твоят човек със сигурност, питам просто от любопитност :)

SheDevil
10-21-2011, 11:24
хахах и на мен ми се случи не отдавна такова нещо (въпреки че не е в училище), но съвсем сериозно ти казвам ХАРЕСВА ТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРА ПРИЯТЕЛКА! ДЕЙСТВАЙ МОМИЧЕ! :-)

Azoria
10-21-2011, 14:40
хахах и на мен ми се случи не отдавна такова нещо (въпреки че не е в училище), но съвсем сериозно ти казвам ХАРЕСВА ТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРА ПРИЯТЕЛКА! ДЕЙСТВАЙ МОМИЧЕ! :-)

:shock: :shock: :shock:
Как го правиш? Искам и за мен! :lol:

wtf101
10-21-2011, 15:13
ще ти го кажа така понеже съм момче... излизайте на разходка тва онва като седнете някъде с оправданието че ти е студено се гушни в него и такива работи.. и да ти кажа... щом забелязваш че постоянно те гледа и т.н. значи не е безразличен към теб.. аз лично не гледам постоянно някое момиче освен ако не я харесвам...

maxVolume
11-01-2011, 13:36
фани го за уя раиаш ли и ш разбиреш ;) :razz:
не ве базик
ами дръж се малко по интмно с него и ще разбереш
пробвай се да го целунеш и така

justasmile
11-01-2011, 16:57
Ние откъде можем да знаем какво му е в главата?

Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.
+1
Усмихвай му се през часовете, когато погледите ви се засичат. Когато говорите го гледай в устните (и в очите), предложи му някой път да останете след училище.. и такаммм

kristAa
11-02-2011, 16:09
....

Ducati
11-02-2011, 18:03
Ние откъде можем да знаем какво му е в главата?

Прави му намеци, като не искаш да му кажеш директно.

Спести си коментарите. Като искаш да садваш хора, не го прави в интернет, а го прави на баща си.