PDA

View Full Version : За кеча!



Horrificus
10-20-2011, 18:59
Здравейте всички!

Преди около 8-9месеца започнах да гледам кеча сериозно. В момента чакам постоянно само и само да излезе някое ново предаване и да си го изтегля. В момента съм 12клас и повечето ми съученици ми се подиграват. "Това го гледах като бех у 2ри клас ве, нещастник", "омг наистина ли си мислиш, че се бият сериозно о.О?" , "вземи се в ръце и спри да гледаш тези глупости" са едни много често срещани изречения по мой адрес. Искам вашето мнение - нормално ли е да гледам кеча(след като съм 12клас). Защо останалите така ме нападат?

Amazin
10-20-2011, 19:03
Познавам няколко човека, които го гледат и разбират напълно, че кечистите не се бият, ама викат, че го гледат като сапунка. :D И все пак не ги възприемам тия хора :D :D

Spoke
10-20-2011, 19:07
Еми кеча си е шоу, както Шоуто на Слави и други подобни. И да, нормално е като те кефи да си го гледаш, не намирам нищо срамно в това.

Horrificus
10-20-2011, 19:10
Еми кеча си е шоу, както Шоуто на Слави и други подобни. И да, нормално е като те кефи да си го гледаш, не намирам нищо срамно в това.

Мерси! :) :) :) :)

Няма как обаче да се отрече, че много от паданията не са реални по простата причина, че не могат да се инсценират...

Spoke
10-20-2011, 19:11
Така е, на пичовете не им е лесно, и от това се получават доста лоши травми.

xoxi
10-20-2011, 19:37
Нищо странно не виждам.
Познавам момчета на възраст от 21 до 25-6, които още играят игри на компютъра. Това вече ми е странно.

Lucho
10-20-2011, 20:01
Нищо странно не виждам.
Познавам момчета на възраст от 21 до 25-6, които още играят игри на компютъра. Това вече ми е странно.

Аз познавам хора на по 47 години, които продължават да играят компютърни игри и изобщо не го намирам за странно.

Кечът също не е странен. Всеки има право на собствен избор - щом това ти харесва, прави го.