PDA

View Full Version : Нямам приятели ;(



Gecatagb
10-20-2011, 19:08
Здравейте аз съм момче на 15 години и нямам много приятели, а много искам да си намеря. Някой може ли да ми помогне със съвет или каквото и да е???
Моля ви много!

InsertDumbNickHere
10-20-2011, 19:16
приятели.com

Horrificus
10-20-2011, 19:23
и аз имах същия проблем... след това почнах да гледам кеча и да ходя на зала - след това намерих следната сентенция - “The iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The iron will always kick you the real deal. The iron is the great reference point, the all-knowing perspective giver. Always there like a beacon in the pitch black. I have found the iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But, two hundred pounds is always two hundred pounds.” – Henry Rollins
имам много малко истински приятели, за останалите не ми пука :)

Gecatagb
10-20-2011, 20:00
Е това не ми помогна много

FuckingFreak
10-21-2011, 08:12
Започни да ходиш на спорт,нещо.... Ако ти не си помогнеш, то кой друг ?!

BrainlessROCKBABY
10-21-2011, 08:16
хей, не е важно да имаш МНОГО приятели, важното е да са истински ;д

и винаги можеш да разчиташ на нас за съвет или подкрепа :}

ledenakrasota
10-21-2011, 10:42
Най-близките са семейството. Имаш ли близки братовчеди или семейни приятели, с които се виждаш често? Ако имаш им се обади и ги покани на кино или ей, така да се видите. После се запиши на спорт или търси хора с твоите интереси. :)

xxKiFlAxx
10-21-2011, 10:55
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата

chemist9009
10-21-2011, 11:31
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата


Ф.Е.М.И.Н.И.С.Т.К.А.!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Pantheratigris
10-21-2011, 12:15
Forever alone :D

bloodymirror
10-21-2011, 13:50
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата

Oпазил Бог ти да си приятел с някого..

IlovEmyPuffYToY
10-21-2011, 14:40
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата

Oпазил Бог ти да си приятел с някого.. +1 :lol: :lol:

IlovEmyPuffYToY
10-21-2011, 14:45
От къде си, пич 8) Ако си от Плодив ще се радвам да стонем приятели :P Аз не съм кат тая кифла и харесам и двата пола като приятели (и само мъжкия като гаджета) :D
Иначе преди имах едни, за коиито определението приятели беше доооооста силно ...Затова тях не ги броя (използваха ме и постоянно се карахме), затова според мен няма значение от приятели, ако не са истински.Сега откакто съм в музикалното такъв проблем нямам... :D

IlovEmyPuffYToY
10-21-2011, 14:58
Започни да ходиш на спорт,нещо.... Ако ти не си помогнеш, то кой друг ?!

Как бе, ние сме длъжни да му търсим френдчета... :lol:

Ми, мен, излез и си потърси. В даскало отиди в съседните класове и се запознавай. Ако си седиш в мишата дупка, Вселената никога няма да ти помогне. А иначе ако си некъф зубрач, търси сред себеподобните... и не се излагай пред готините като нас.ГотЕните и скромните най-вече уе, как иначе 8)

RunningBlind
10-21-2011, 15:40
приятели.com

hus7l3r dota ?!

Трябва да спре да ти пука за общественото мнение и да се отпускаш в компания.

Gecatagb
10-21-2011, 17:13
Благодаря за съветите, вие сте истински приятели, ще започна да излизам повече и да се запознавам с нови хора :)

dPa3HuTeJl
10-22-2011, 05:25
Gecata-foreveralone.jpg

lekksy97
10-22-2011, 18:29
Бъди себе си !! : ]] Ще ти помогне!

xILoveMyselfx
10-22-2011, 19:47
Някои хора яко се забавляват, ама не е никак смешно да се чувстваш самотен. И да имаш приятели, никога няма да са истински.
Намери човек с който можеш да си контактуваш на общи теми, започни да излизаш, да се запозваваш с нови хора и така.

xxKiFlAxx
10-22-2011, 20:59
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата

Oпазил Бог ти да си приятел с някого.. +1 :lol: :lol:

Много сте зле . ако мислите че съм таква като в форума на вън сте зле. Никой не ме познава . Тоя тъп форум е да се подигравам- да дразня и да си пиша квото си искам като се ядосвам щото сте нищо за мен.. :D и може да нямам приятели но знам че някога ще имам.. и тогава и форума ще спра да посещавам :D (.айде

Beer
10-22-2011, 23:53
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата

Oпазил Бог ти да си приятел с някого.. +1 :lol: :lol:

Много сте зле . ако мислите че съм таква като в форума на вън сте зле. Никой не ме познава . Тоя тъп форум е да се подигравам- да дразня и да си пиша квото си искам като се ядосвам щото сте нищо за мен.. :D и може да нямам приятели но знам че някога ще имам.. и тогава и форума ще спра да посещавам :D (.айде

Кифло, на никого от нас не му пука какво си мислиш, че си мислим. Тоя "тъп" форум не е за да се подиграваш или дразниш. Нормално е да сме нищо за теб, точно както е нормално и ти да си нищо за всички останали на тоя свят. Това, че нямаш приятели е добре, но не бъди сигурна, че някога ще имаш. А ако единствената причина да посещаваш този форум е защото нямаш приятели, толкова по-лошо за теб. Жал ми е за теб, Кифло. Дори арогантността ти е фалшива.

По темата: Авторе просто следвай интересите си и няма начин се да не попаднеш на човек, с когото имате общи интереси. А това е и човекът, когото след това ще започнеш да наричаш "приятел".

IlovEmyPuffYToY
10-30-2011, 15:12
ако не беше момче щях да помогна с приятелство..или поне чат. колкото да съм странна мога да съм приятелка :D все пак следя ще темата

Oпазил Бог ти да си приятел с някого.. +1 :lol: :lol:

Много сте зле . ако мислите че съм таква като в форума на вън сте зле. Никой не ме познава . Тоя тъп форум е да се подигравам- да дразня и да си пиша квото си искам като се ядосвам щото сте нищо за мен.. :D и може да нямам приятели но знам че някога ще имам.. и тогава и форума ще спра да посещавам :D (.айде Kроасан, не се коси :D Просто тва "Oпазил Бог ти да си приятел с някого.." кърти :D А твоя комент цепи мрака :razz:

HolyShit
10-30-2011, 15:18
Всички тук сме виртуални приятели :D

Виж само колко десетки хиляди потребителя има само в този сайт.Само скивни колко много приятели имаш :P

cigarettekisses
10-30-2011, 15:48
По-добре малко,но истински приятели,отколкото много-фалшиви и лицемерни .Като искаш повече приятели-запознай се с повече хора. 8-)

thegreenzombie
10-30-2011, 15:53
здрасти :) аз съм ти приятел..... :D проблемът ти е разрешенн 8-)