PDA

View Full Version : Кофти ситуация



Tajnomomiche
10-20-2011, 19:39
Ще карам накаратко. След 10 дена ще празнувам рожденият си ден и поканих едно момче с което излизах преди 3 години , но си останахме доста добри приятели. Нека го наречем : Г :D . Та въпросният Г има един съученик с които се познаваме. Преди няколко дена с това другото момче се видяхме и както върви май ще тръгнем. Обаче тук идва проблема не знам как ще реагират съответно Г като разбере, че се виждам със съученика му и съученика му като разбере , че Г е канен на рожденият ми ден понеже знае , че сме ходили навремето (ама и аз го обясних .. sorry :d) Не мога да кажа, че са близки приятели , но все пак са били в един клас и понякога се събират в една компания... та дайте някаква идея как да подходя, така че да не се получи тъпо и за двамата ....

Sh@d0w
10-20-2011, 19:51
Аз проблем не виждам, ходили сте преди 3 години и всичко е приключило. Нормално е да сте си останали приятели и да го поканиш. Това другото момче трябва да е някакаъв хипер идиаот ако ти се нацупи за подобно нещо.

Rebirthing
10-20-2011, 19:53
Е как да подходиш ?! Дръж се естествено и приятелски и гледай с "Г" да не става въпрос за това, че сте ходили някога, особено пък пред новия ти приятел. Така ще си спестиш неудобния момент. А и явно се притесняваш така че обърни едно за успокоение ;д, нали все пак е празник... :D

Tajnomomiche
10-20-2011, 19:54
Да така е просто не искам да оплескам нещата от самото начало :)

Tajnomomiche
10-20-2011, 20:00
Е как да подходиш ?! Дръж се естествено и приятелски и гледай с "Г" да не става въпрос за това, че сте ходили някога, особено пък пред новия ти приятел. Така ще си спестиш неудобния момент. А и явно се притесняваш така че обърни едно за успокоение ;д, нали все пак е празник... :D
А то другото момче си знае , че сме ходили просто все ми се изплъзва да му кажа , че ще присъства на рожденият ми ден :д

Rebirthing
10-20-2011, 20:04
Е той може да знае, ама знаеш ли го как ще реагират като се срещнат ? За това по-добре да не става въпрос за отминали работи :).

Tajnomomiche
10-20-2011, 20:15
Е той може да знае, ама знаеш ли го как ще реагират като се срещнат ? За това по-добре да не става въпрос за отминали работи :).
именно точно тази неловка ситуация се опитвам да избегна :)

fatal4o
10-20-2011, 22:13
Моме момееее!!!!... моме...... слагаш на бързо набиране черни нинджи под наем за вечерта и да изкачат като им цъкнеш да разтървават... са.. една моя бивша... преди няколко години ходеше с най-добрия ми фр от основното даскало са не е като да е нямало моменти в които да се джафкаме лошо ма не е и като да е нямало моменти да не сме готови да скочиме да си набиеме шамарите .. за мене това е бомба със закъснител зависи на къде може да се развиват нещата... в противен случай викаш на рд-то някой по здрав .. (няма да назовавам конкретни хора - Аз ... бъзикам се :D ) и ако стане нещо поне да има кой да ги разтърве и тъй.. :)

Vladel
10-21-2011, 13:42
3 години са доста време.

Tajnomomiche
10-21-2011, 22:34
3 години са доста време.
доста време са си да , но понякога имам чуството , че още иска да сме заедно , даже преди малко ми писа да изляза сега да се видим :( оххх много ми е кофти трябва да му кажа , че излизам със съученика му , а все не намирам подходящия момент и правилните думи :( ....

ManonDilova
10-22-2011, 17:12
Аз проблем не виждам

И аз честно казано не виждам нищо за притеснение. Все пак е рожденият ти ден и каниш, когото смяташ за близък/приятел. :) Малко историята ми прилича на следната: имам две приятелки, които се мразят взаимно, но и двете са ми много близки, коя да поканя на рождения си ден.
Споко, кани ги и двамата :)