PDA

View Full Version : Самотник



Bonjour
10-20-2011, 21:08
Да се изповядам и аз както всички хора.На 21 години съм досега никога през живота си не съм имал приятелка(гадже) наи-много съм стигал до приятелство с момиче.Изобщо грам подход нямам към жените.Незнам как да се държа за да спечеля момиче и как да се държа като ми е гадже.Взех да си мисля че съм някакъв грозник и не превличам жените :( .Взех да се депресирам и да мисля че вече ми е време и закаснявам с момичетата.Кажете мнението си по темата и какво да направя да се измъкна от тази ситуация :( .

thegreenzombie
10-20-2011, 21:15
мъъничко минаваш срока а тези неща, амм кво пък... къде пише, че има точно определена възраст за това :) може би ти си от хората, които чакат да срещнат голяяяямата си любов :lol: няма лошо.... и на това ще му дойде времето ;-)

Bonjour
10-20-2011, 21:23
Всичките мои приятели си имат приятелки или са имали поне приятелки само аз си останах самотния в компанията и всички като са с тях аз се чувствам някакси излишен да съм там всеки с приятелка само аз самотен :( .Наи-гадното е обаче като те питат да не си геи кво ти има и разни подобни.Може би си прав/а да търся любовта ама накрая да не си остана с чакането :( .

thegreenzombie
10-20-2011, 21:30
хах... спокойно... не си сам :lol: аз съм на принципа "сингъл докато можеш", тоестт изобщо не съм хукнала да мисля за такива неща... ако някой ме търси ще ме намери, нали така 8-) какъв е смисъла да имаш някой до себе си само защото "така трябва" :? ...... а и някои хора казват "очаквай неочакваното" 8)

Bonjour
10-20-2011, 21:39
Права си нема смисъл да си тровиш нервите и времето със връзки за по 1-2 месеца или да гониш като луд всичко живо :D .Обаче и като чакаш може да си останеш с чакането :(

Goddess
10-20-2011, 21:50
Права си нема смисъл да си тровиш нервите и времето със връзки за по 1-2 месеца или да гониш като луд всичко живо :D .Обаче и като чакаш може да си останеш с чакането :(

Много ми е смешно като някой почне да говори така и то този някой, винаги е от тези, които никога не са го преживявали и гроздето им е кисело. Защо пък да няма смисъл ? Всеки човек расте, израства, минава през всякакви етапи в живота си. Връзките са опит, рутина, независимо дали са с продължителност 1, 2 или 3 месеца...по-добре от нищо мисля. Малко или много се научаваш на отношение, научаваш какво искаш и не искаш, какво търсиш във взаимоотношенията си с един човек, научаваш се на интимност и т.н. Докато повечето хора без такъв опит, се хващат за първата си връзка като "удавник за сламка".

Sh@d0w
10-21-2011, 05:04
^Напълно съм съгласен с горния пост.

Ще намериш момиче което е за теб, не се притеснявай.В момента искаш връзка, за да не си капо като гледаш че всички около теб са с гаджета, не за друго.

Не насилвай нещата.

SisiStrange
10-21-2011, 05:17
Просто се запознавай с повече хора и общувай повече. Не го възприемай като цел да си хванеш гадже, защото момичетата лесно надушваме кога някой е отчаян. То само си става в определен момент.

Cvetii95
10-21-2011, 07:14
Не се отчайвай ! Всичко идва с времето си , за всеки влак си има пътници.Аз съм на 16 и повечето ми приятелки и познати са имали по 5-6 , а аз нито едно и това понякога ме депресира , но гледам да не се отчайвам. Спокойно не си закъснял за нищо , понякога трябва да почакаш повече , за да отриеш наистина нещо хубаво и истинско :)

tuzaro
10-21-2011, 07:36
може да си грозен, пък ако нямаш и пари тва е смъртоносна комбинация

lubovvv
10-21-2011, 07:47
Tрябва да имаш подход към жените, да ги сваляш или поне да им се закачаш, защото някои жени не обичат те да правят първата крачка.

Hilary_
10-21-2011, 08:01
Смени подхода си към момичетата ..

Mi6inka
10-21-2011, 08:08
Самоувереност !!!! Основно качество за един мъж. Дори да ти липсва - не го показвай! Почти никое момиче не харесва несамоуверените момчета/мъже. Вярвай си повече, действай повече, прави повече намеци, флиртувай...

cigarettekisses
10-21-2011, 09:14
Сигурно имаш прекалено големи изисквания..
Все пак за всеки влак си има пътници.
Започни да се виждаш с повече момичета и все някоя ще те хареса. 8-)
Може би това като за начало,за да добиеш малко увереност и т.н.

Bozichko
10-21-2011, 11:54
Има 2 изключително важни неща, които отблъскват много жените (това го наблюдавам при един приятел, който преди около 2 години загуби "любовта на живота си" и до ден днешен не може да я преживее). А именно - отчаянието/самосъжалението и ниското самочувствие/самоувереност. Ако притежаваш тези 2 неща, не очаквай някоя мацка да ти пусне от съжаление (може и да има такива, ама не си заслужава чакането). Смело напред и подред. Това, че една/две/три момичета ще ти откажат или повече, не значи, че трябва да се откажеш. В живота нещата са такива, че ако ти сам нямаш желанието и нагласата да ги имаш - няма да ги имаш!!! Дори и да имаш възможност за забивка за една нощ, пак е нещо. :)

Vladel
10-21-2011, 13:40
Това много се повтаря в тоя форум,но май не си го прочел-за всеки влак си има пътници.

Azoria
10-21-2011, 14:50
Хвани си някоя "ниска топка" . После ще имаш увереност,опит и подход и ще може да не намериш и нещо по-добро. :)

N1ksun
10-21-2011, 17:08
Да се изповядам и аз както всички хора.На 21 години съм досега никога през живота си не съм имал приятелка(гадже) наи-много съм стигал до приятелство с момиче.Изобщо грам подход нямам към жените.Незнам как да се държа за да спечеля момиче и как да се държа като ми е гадже.Взех да си мисля че съм някакъв грозник и не превличам жените :( .Взех да се депресирам и да мисля че вече ми е време и закаснявам с момичетата.Кажете мнението си по темата и какво да направя да се измъкна от тази ситуация :( .

Не се депресирай човече , ще ти дойде и твоето време след няколко години или след повече . Аз съм в твоето положение с 1 година под твоите, но хич не ми пука . Занимавай се с нещо , хоби , учение , работа просто да не си свободен да мислиш за глупости . И не ги поставяй тези жени на пиадестал , не са толкова велики , че да им се кланяш и да се разтапяш в краката им , покажи им кой командва .

NomNomNom
10-22-2011, 11:27
На теб винаги ти е личало ^^

Иначе, сподели на приятелите ти , ако са ти наистина близки - няма да те гаврят и ще ти помагат със съвети .
Около мен имам същата ситуация, момче около твоите години, ама намери приятелка, вярно - много тъпа , ама поне се отрака около нея, сега си има и работа, и занимания , и се справя по-добре с жените.

balu4ka
10-22-2011, 14:10
Дори самият факт ,че си започнал да се отчайваш е изнервящ.Момичетата около теб са започнали да го усещат,аз не бих се занимала с човек,който би се хванал за първото момиче като "удавник за сламка".Трябва да имаш хъс,самоувереност ,чар (:

N1ksun
10-22-2011, 17:51
На теб винаги ти е личало ^^

Иначе, сподели на приятелите ти , ако са ти наистина близки - няма да те гаврят и ще ти помагат със съвети .
Около мен имам същата ситуация, момче около твоите години, ама намери приятелка, вярно - много тъпа , ама поне се отрака около нея, сега си има и работа, и занимания , и се справя по-добре с жените.

Да и не виждам къде е проблема ??

umri
10-22-2011, 18:38
За да си намериш момиче трябва да правиш опити. Направи си равносметка досега с колко момичета си се опитвал и не е ставало. Със сигурност не са много.

Провалите носят най-много опит. Правиш равносметка и оценка на грешките си и другият път не ги повтаряш. При мен като не се получи с някоя още повече се мотивирам, вместо да се отчайвам. Приемам отказите с усмивка и лек яд, след което се мотивирам и се подобрявам като съм се научил от грешките си.

Дори и най-големият красавец и играч да си, ако има опити, ще има и откази. Това трябва да те надъхва, вместо да те отчайва. Успей да калибрираш себе си по тоя начин и грешка няма да имаш. И не се впускай много в чувства преди да си сигурен в тези на момичето, щото няма да ти е много веселко за известно време.

Всичко тва ти го казвам от моя опит.

GLaDOS
10-22-2011, 20:37
(...)

Дори и най-големият красавец и играч да си, ако има опити, ще има и откази. Това трябва да те надъхва, вместо да те отчайва. Успей да калибрираш себе си по тоя начин и грешка няма да имаш. И не се впускай много в чувства преди да си сигурен в тези на момичето, щото няма да ти е много веселко за известно време.

Всичко тва ти го казвам от моя опит.

След този коментар ,доста се издигна в моите очи . Изключително точно мнение . \:D/ \:D/ \:D/

Shines
10-22-2011, 20:50
За да си намериш момиче трябва да правиш опити. Направи си равносметка досега с колко момичета си се опитвал и не е ставало. Със сигурност не са много.

Провалите носят най-много опит. Правиш равносметка и оценка на грешките си и другият път не ги повтаряш. При мен като не се получи с някоя още повече се мотивирам, вместо да се отчайвам. Приемам отказите с усмивка и лек яд, след което се мотивирам и се подобрявам като съм се научил от грешките си.

Дори и най-големият красавец и играч да си, ако има опити, ще има и откази. Това трябва да те надъхва, вместо да те отчайва. Успей да калибрираш себе си по тоя начин и грешка няма да имаш. И не се впускай много в чувства преди да си сигурен в тези на момичето, щото няма да ти е много веселко за известно време.

Всичко тва ти го казвам от моя опит.

Подкрепям с всички крайници :)!

tuzaro
10-22-2011, 20:59
(...)

Дори и най-големият красавец и играч да си, ако има опити, ще има и откази. Това трябва да те надъхва, вместо да те отчайва. Успей да калибрираш себе си по тоя начин и грешка няма да имаш. И не се впускай много в чувства преди да си сигурен в тези на момичето, щото няма да ти е много веселко за известно време.

Всичко тва ти го казвам от моя опит.

След този коментар ,доста се издигна в моите очи . Изключително точно мнение . \:D/ \:D/ \:D/абсолютно майна, мен снощи 2 ме отрязаха ама не съм тръгнал да умирам. Морето е пълно с риби

Shines
10-22-2011, 21:01
Точно така градски, майна :lol: .

tuzaro
10-22-2011, 21:04
Да се изповядам и аз както всички хора.На 21 години съм досега никога през живота си не съм имал приятелка(гадже) наи-много съм стигал до приятелство с момиче.Изобщо грам подход нямам към жените.Незнам как да се държа за да спечеля момиче и как да се държа като ми е гадже.Взех да си мисля че съм някакъв грозник и не превличам жените :( .Взех да се депресирам и да мисля че вече ми е време и закаснявам с момичетата.Кажете мнението си по темата и какво да направя да се измъкна от тази ситуация :( .

Не се депресирай човече , ще ти дойде и твоето време след няколко години или след повече . Аз съм в твоето положение с 1 година под твоите, но хич не ми пука . Занимавай се с нещо , хоби , учение , работа просто да не си свободен да мислиш за глупости . И не ги поставяй тези жени на пиадестал , не са толкова велики , че да им се кланяш и да се разтапяш в краката им , покажи им кой командва .ти гола жена само по филмите си виждал нали...

ForzaFelipe
10-22-2011, 21:30
Права си нема смисъл да си тровиш нервите и времето със връзки за по 1-2 месеца или да гониш като луд всичко живо :D .Обаче и като чакаш може да си останеш с чакането :(

Много ми е смешно като някой почне да говори така и то този някой, винаги е от тези, които никога не са го преживявали и гроздето им е кисело. Защо пък да няма смисъл ? Всеки човек расте, израства, минава през всякакви етапи в живота си. Връзките са опит, рутина, независимо дали са с продължителност 1, 2 или 3 месеца...по-добре от нищо мисля. Малко или много се научаваш на отношение, научаваш какво искаш и не искаш, какво търсиш във взаимоотношенията си с един човек, научаваш се на интимност и т.н. Докато повечето хора без такъв опит, се хващат за първата си връзка като "удавник за сламка".

So true \:D/

Gr0zDan0v
10-23-2011, 09:25
Да се изповядам и аз както всички хора.На 21 години съм досега никога през живота си не съм имал приятелка(гадже) наи-много съм стигал до приятелство с момиче.Изобщо грам подход нямам към жените.Незнам как да се държа за да спечеля момиче и как да се държа като ми е гадже.Взех да си мисля че съм някакъв грозник и не превличам жените :( .Взех да се депресирам и да мисля че вече ми е време и закаснявам с момичетата.Кажете мнението си по темата и какво да направя да се измъкна от тази ситуация :( .

отпусни се... и аз чаках почти 17 години за да срещна ''точното'' момиче .. при теб просто може би закъснява .. както и да е -яж,пий и си носи новите дрехи .. най-хубавите неща стават тогава когато най-малко ги очакваш !

N1ksun
10-23-2011, 14:29
ти гола жена само по филмите си виждал нали...[/b]

Не аз гола жена не съм виждал никога ...

Bonjour
10-23-2011, 16:58
Прави сте всички може би не съм опитвал да свалям много момичета може би досега съм се пробвал към 5/6 пъти и от всичките пъти бях жестоко отхвърлян и веднага след това тези момичета тръгваха с други момчета :).Попринцип не съм се замислял за проблема ми с момичетата обаче откакто навърших 20 години почнах сериозно да се депресирам и да си мисля че съм някакъв грозник,смотаняк или нещо подобно и заради това не ги превличам а като гледам и моите приятели как ги сменят и на мен ми става гадно :).Най-гадно е като приятели,познати и роднини почнат да те разпитват и като разберат това че си нямал приятелка почват да те бъзикат да те гледат странно и да те питат да не си геи какво ти има :) и разни подобни неща това наистина удря жестоко по самочустието наи-близките хора да те бъзикат,да те разпитват и да те гледат странно :(.

BrainlessROCKBABY
10-23-2011, 17:53
старай се да излъчваш самоувереност и всичко ще си дойде на мястото

PotniqGuz
10-23-2011, 23:35
Да се изповядам и аз както всички хора.На 21 години съм досега никога през живота си не съм имал приятелка(гадже) наи-много съм стигал до приятелство с момиче.Изобщо грам подход нямам към жените.Незнам как да се държа за да спечеля момиче и как да се държа като ми е гадже.




Взех да си мисля че съм някакъв грозник и не превличам жените :(

И аз си мисля, че е това. Дори без да те познавам... Хубав мъж... винаги ще има успехи с жените, само грозните имат затруднения. Като, под грозен... момичетата разбират... не-красив. Да не вземеш да си кажеш "ми аз не съм грозен - нямам крив нос и малоумна физиономия, нормално си изглеждам"... За едно момиче... всеки, който не изглежда като класически красавец, е грозен.



Взех да се депресирам и да мисля че вече ми е време и закаснявам с момичетата. :( .
Ти отдавна си закъснял... Хората тая работа са я свършили, още когато са били на по 15-17, ти си много закъснял...



Кажете мнението си по темата и какво да направя да се измъкна от тази ситуация

Нищо не можеш да направиш.

Bonjour
10-25-2011, 20:04
Може би и заради този проблем съм станал голям нервак и агресивен с кои ли не се скарах за суматии глупости.Може би истината е една света ми е крив че чеп от зеле нестава от мен :( .Вече почвам да си мисля че ще остана самотник завинаги :( .От година и полувина съм влязал в адската дупка и незнам как ще изляза :(

DogShit
10-25-2011, 20:19
http://ih2.redbubble.net/image.9718447.7913/sticker,375x360.png

Bonjour
10-25-2011, 20:28
Работата е сериозна при мен и не е за базик :( .Ама като гледам и нема изход от ситуациата с ниското самочувствие и депресията от 1 година и поовина съм така :( .

Goddess
10-25-2011, 20:33
Работата е сериозна при мен и не е за базик :( .Ама като гледам и нема изход от ситуациата с ниското самочувствие и депресията от 1 година и поовина съм така :( .

Спри да мрънкаш като момиче. Ти мъж ли ще ставаш или... ?! Няма да казвам, че няма невъзможни неща...защото има хаха. Обаче това да си намериш приятелка не е едно от тях. Като гледам какви момчета си имат връзки...ти трябва да си най-най-най-най-най-най (х1000) - залухавия тип. А едва ли. Хвани си ако ще първата смотла, която ти върже. Не си в позиция да подбираш, но ей така, да се отракаш, да придобиеш опит и самочувствие.

gabsit000
10-26-2011, 06:10
нещата просто ще се случат..

ohluv
10-26-2011, 13:51
пиши писмо на Дядо Коледа

Limitless
10-26-2011, 14:19
ЕЙ тва ви е грешката .. знам гадно е като другите си имат гаджета и тнт. и ги гледаш как се натискат и а-у приисква ти се ама ... :) брат не знаеш колко проблеми .. има всяка 1 връзка гледаш ги 5 мин се натискат а след това 2 часа караници :) за това ,че не си мисли разни работи .. няма да отрека, че любовта е най- хубавото нещо което може да ти се случи надявам се да я срещнеш ... и да не те приебават като мен и др. хора бъди внимателен .. с партнъорката си .. ако търсиш любов де ако ли не ....... (карай наред) ;х както и да е. Успех от мен!

Niakoitam
10-26-2011, 14:43
Има 2 изключително важни неща, които отблъскват много жените (това го наблюдавам при един приятел, който преди около 2 години загуби "любовта на живота си" и до ден днешен не може да я преживее). А именно - отчаянието/самосъжалението и ниското самочувствие/самоувереност. Ако притежаваш тези 2 неща, не очаквай някоя мацка да ти пусне от съжаление (може и да има такива, ама не си заслужава чакането). Смело напред и подред. Това, че една/две/три момичета ще ти откажат или повече, не значи, че трябва да се откажеш. В живота нещата са такива, че ако ти сам нямаш желанието и нагласата да ги имаш - няма да ги имаш!!! Дори и да имаш възможност за забивка за една нощ, пак е нещо. :)

Има го тоя момент. Замислял съм се над това и съм се поставял на мястото на една жена. Наистина е гадно някой постоянно да се самосъжалява пред теб и да му се превръщаш в отдушник,а понякога и да търпиш негативите от комплексите му.
А самоувереността...правя си някои път експерименти. Ето например вчера във Facebook спорех с едно момиче, с което сме малко на различни мнения по един въпрос. Тя ми каза нещо леко обидна обаче аз вместо да се сдухам както съм го правел преди и отвърнах подобащо къде сериозно къде с бъзици. Оттам реакцията си зависи според това какъв е човек и доколко те уважава или му допадаш. В единият случай можеше и директно да ме изтрие за това какато направи преди време една непозната жена, можеше да не ми отговори или пък както тя направи да осъзнае къде е объркала нещо и да ме приеме малко по насериозно. Е, разбрахме се по живо по здраво само че ако ме беше сдухала първо нямаше да ме приеме толкова насериозно както се случи и второ на мен самочувствието ми щеше да падне както се е случвало преди много пъти.Само защото не съм имал самоувереността да го предотвратя.А сега даже съм доволен и имам признанието че ме уважава като човек,защото си имам мнение.

N1ksun мисля си че за да е една връзка максимално добра и балансирана никой никой не трябва да комадва. И мъжът и жената са хора и трябва да има равнопоставеност за да върви всичко добре. В любовта трябва да се правят компромиси и винаги единият може да пусне другият малко на пред и съответно да го приземи ако твърде много започне да му се катери по главата.

NomNomNom такива присмехулки тип на теб винаги ти е личало са малко неуместни особено когато човека си признава. А на мен какво ми личи като толкова ги познаваш нещата?
Освен това определението тъпа е много относително нещо и всеки може да каже според своите разбирание е много тъп, а друг да го смята за много умен и обратното.

umri може би си прав за това че колкото на повече врати чукаш толкова по-голям шанс имаш. Замислял съм се и над това. Може би и на мен това ми е един от най-големите проблеми в любовта

tuzaro това кой е виждал гола жена по филмите и кой на живо си мисля че най-малко е твои проблем. Ти нали си виждал много голи жени на живо. Това прави ли го с нещо по малко от теб?

anonymous708973
10-26-2011, 18:56
ЕЙ тва ви е грешката .. знам гадно е като другите си имат гаджета и тнт. и ги гледаш как се натискат и а-у приисква ти се ама ... :) брат не знаеш колко проблеми .. има всяка 1 връзка гледаш ги 5 мин се натискат а след това 2 часа караници :) за това ,че не си мисли разни работи .. няма да отрека, че любовта е най- хубавото нещо което може да ти се случи надявам се да я срещнеш ... и да не те приебават като мен и др. хора бъди внимателен .. с партнъорката си .. ако търсиш любов де ако ли не ....... (карай наред) ;х както и да е. Успех от мен!

Не е съвсем така. В една сериозна връзка винаги има караници, но с желание и компромиси от ДВЕТЕ страни те се преодоляват. Освен това е прекрасно да можеш да разчиташ на някого дори и в кофтите си дни. За останалото си прав - струва си всяка караница, всяка накриво казано дума и всеки злобен поглед :Д
Пък и е супер практично да имаш най-добра приятелка и мацка, с която си правиш супер як секс, на едно място, не мислиш ли :Д

Това с чукането на врати, както интерпретираш казаното от umri, e вярно. Има обаче една малка подробност - не налитай на всяка, а само на тия, дето те кефят. Идеята не е да си меееега влюбеният в тях, а да ти харесват на външен вид и да не са направили нещо, което те дразни (примерно да говори на най-добрата си приятелка на к**ва, просто ей-така като обръщение). Характера им ще опознаеш в процеса на общуване :)

fenasf
10-26-2011, 20:01
Може би си наистина грозен и отблъскващ или пък пълен загубеняк ? :-o


Престани да бъдеш !!!

Star1ight
10-27-2011, 03:03
Винаги можеш да научиш как да съблазняваш жените правилно. :)
Засега почети статийки тук http://progresiray.me, ако те интересува нещо конкретно - питай.

gabsit000
10-27-2011, 06:09
Винаги можеш да научиш как да съблазняваш жените правилно. :)
Засега почети статийки тук http://progresiray.me, ако те интересува нещо конкретно - питай.


тебе май тоя сайт тотално те е зарибил :D :D :D

Niakoitam
10-27-2011, 08:04
Това с чукането на врати, както интерпретираш казаното от umri, e вярно. Има обаче една малка подробност - не налитай на всяка, а само на тия, дето те кефят. Идеята не е да си меееега влюбеният в тях, а да ти харесват на външен вид и да не са направили нещо, което те дразни (примерно да говори на най-добрата си приятелка на к**ва, просто ей-така като обръщение). Характера им ще опознаеш в процеса на общуване :)

Предполагам това на мен го написа.Нямах предвид на абсолютно всяка врата, на която можеш. Така гаранцията че ще си намериш момиче е много много по-голяма, но друг е въпроса дали ще си особено удовлетворен от това. Не ми допада особено идеята да ходиш с някой просто за да не си сам. Аз лично съм от доста пасивните, което за мъж не е много добре и доста експерти без да познават живота ми отвътре биха се изказали че съм голям залупеняк, но това си е лично техен проблем. Забелязал съм че дори и най-перфектно изглеждащите хора като ги опознаеш разбираш че все пак и те не са толкова перфектни.Иначе в днешно време има и Facebook, а той си е направо каталог за "чукане на врати" ако си от по активните.Аз лично сега чукам все по активно на вратата на едно момиче, с което се сприятелихме преди около година и половина, но си има и пречки, които малко ме разколебават. Най-малкото че сме от различни градове.Оттогава гаджето и я беше скъсал за трети път,после тръгнаха за около година,после пак скъсаха,пак тръгнаха за около 2 седмици, пак скъсаха и сега от около два месеца си е необвързана и поне по думите и този път наистина значи край.Знае че я имам за приятелка, а също и че я харесвам.Тя не ми е дала точно еднозначен отговор дали ме харесва, но пък с нищо и не показва че и е неприятно.Напротив държи си се по същият начин както преди че понякога дори и по мило. :) [/i]

GossipGirl89
10-27-2011, 08:28
Това е най-неправилното и грешното нещо, което можеш да направиш - да си мислиш че понеже повечето хора на твоита възраст си имат гаджета, а ти не и вече край... някакъв дефектен си идва ли не. Спокойно, за всеки влак си има пътници. Просто още не ти е дошло времето да срещнеш подходящо момиче. Недей да си тровиш живота с безсмислени неща, а му се наслаждавай. И изобщо не мисли за това че си сам - колкото повече го мислиш и си го навиваш на пръста, толкова по-сам ще се чувстваш, защото тези неща стават точно, когато най-малко ги очакваш! Просто спри да мислиш за това, отдай се на нещо друго и ще видиш как без да се усетиш мацката сама ще си дойде и ще се влюбиш :)

Star1ight
10-27-2011, 14:48
Винаги можеш да научиш как да съблазняваш жените правилно. :)
Засега почети статийки тук http://progresiray.me, ако те интересува нещо конкретно - питай.


тебе май тоя сайт тотално те е зарибил :D :D :D
Че как))) Знаеш ли колко време съм вложил в негo :grin:

NambyPamby
10-27-2011, 17:25
^ и по кво тоя сайт се различава от останалите за пик-ъп? :-o

someonerandom
10-27-2011, 17:51
^ и по кво тоя сайт се различава от останалите за пик-ъп? :-o
Че завършва на .me
8-)

N1ksun
10-27-2011, 18:00
ХАХАХАХАХА сайт с уроци по сваляне, :lol: :lol: :lol: не уби ме мейн, няма такава глупост ....
Star1ight прости ми не сдържах 8-) .

Star1ight
10-27-2011, 23:12
ХАХАХАХАХА сайт с уроци по сваляне, :lol: :lol: :lol: не уби ме мейн, няма такава глупост ....
Star1ight прости ми не сдържах 8-) .
Няма проблем. Всеки си има своето мнение. :)
Но имай напредвид, че той наистина помага. И не става въпрос само за свалките, те са само 1 от многото неща, които има и ще има там.
Ти сам прочети статиите - ще видиш.
Например за женските сигнали е полезна статийка.
http://progresiray.me/osnova/statii/signalite-na-jenskata-zainteresovanost.html

Star1ight
10-27-2011, 23:15
^ и по кво тоя сайт се различава от останалите за пик-ъп? :-o
Че завършва на .me
8-)
Този сайт има съвсем друга концепция от пикъп.
Той набляга на вътрешното развитие и подобряването на своите качества, стил, държание, оригиналност и обноски.
А НЕ върху шаблоните и заговаряне на 1000 момичета, докато някоя не ти пусне, като при пикъп.

PotniqGuz
10-28-2011, 09:29
Това е най-неправилното и грешното нещо, което можеш да направиш - да си мислиш че понеже повечето хора на твоита възраст си имат гаджета, а ти не и вече край... някакъв дефектен си идва ли не. Спокойно, за всеки влак си има пътници. Просто още не ти е дошло времето да срещнеш подходящо момиче. Недей да си тровиш живота с безсмислени неща, а му се наслаждавай. И изобщо не мисли за това че си сам - колкото повече го мислиш и си го навиваш на пръста, толкова по-сам ще се чувстваш, защото тези неща стават точно, когато най-малко ги очакваш! Просто спри да мислиш за това, отдай се на нещо друго и ще видиш как без да се усетиш мацката сама ще си дойде и ще се влюбиш :)
Каква пълна глупост...

Кой е казал, че за всеки влак си имало пътници? Има мъже, които на по 25-30-35-40... все още не са имали приятелка... Има хора, които си умират сами. Изобщо не е казано, че на всеки "ще се случи"...

Не му разправяйте глупости, как не трябвало да мисли за това, че е сам - че той до сега точно това е правил - не се е замислял изобщо, не е правил нищо по въпроса... Това е най-дебилният съвет - "не се тормози, не го мисли - те тези неща сами се случват"... Верно ли :razz: Кога - преди да навършиш 39, или малко, след като навършиш 29...?

PotniqGuz
10-28-2011, 09:39
^ и по кво тоя сайт се различава от останалите за пик-ъп? :-o

По това, че автора му... се е регистрирал в 15 форума, и го пробутва във всеки един от тях. Иначе е същото - прилъгва дърти и отчаяни девственици, за да им вземе парите, с обещания за това как ще се научат да свалят момичета.

Hukuu
10-28-2011, 10:14
Наблюдавай как приятелите ти се държат с гаджетата си, и прави като тях

Дааааааааа точно той ако е някой скапаняк дето е пропуснал 1вите си 7 години и се държи ужасно с момичетата давай и ти след него щото си нямаш свое мнение... :razz: :razz: :razz:

Star1ight
10-28-2011, 16:31
^ и по кво тоя сайт се различава от останалите за пик-ъп? :-o

По това, че автора му... се е регистрирал в 15 форума, и го пробутва във всеки един от тях. Иначе е същото - прилъгва дърти и отчаяни девственици, за да им вземе парите, с обещания за това как ще се научат да свалят момичета.
Всеки има право на мнението. Жалко, че твоето е неадекватно.
Преди да казваш каквото и да е било, поне да беше прочел малко статийки в сайта ми.
Мъжете, които далеч не са девственни, го намират за полезен и харесват идеята.
Успех!