PDA

View Full Version : главичката



vanio123
10-20-2011, 21:49
Имам следния "проблем" след като се изпразня отвора на главичката (канала) ми се подува. Това го забелязвам след като се изпразня и след това веднага влизам да се изкъпя. Не ме сърби нито ме боли. Прави ми впечатление че след като уринирам подуването (отока) спада. Това не е винаги и нз за какво става на въпрос. Може ли някой да ми каже дали му се случва и на него и дали е опасно?
Мерси предварително
Аз съм на 21 г.

batkodoki
10-21-2011, 02:04
Имам следния "проблем" след като се изпразня отвора на главичката (канала) ми се подува. Това го забелязвам след като се изпразня и след това веднага влизам да се изкъпя. Не ме сърби нито ме боли. Прави ми впечатление че след като уринирам подуването (отока) спада. Това не е винаги и нз за какво става на въпрос. Може ли някой да ми каже дали му се случва и на него и дали е опасно?
Мерси предварително

ВЪЗРАСТ?!

ако не е ново явление, се приема за нормовариант, като по принцип е характерно за пишоци с по-дълъг препуциум, както и за по-големите от средностатистическата норма пениси, следователно си кандидат за слава :)

в последната си третина каналчето е "усукано" по специфичен начин, както нарезите в цевта на нарезното оръжие. в него нарезите служат за да придадат въртеливо движение на проектила, респективно стабилно движение след изхода от цевта.
при пениса е същото. точно тези "нарези" или усуквания ти позволяват да уринираш прав и на далече без да се измокриш от урината.
спермата минава по същият път, но е със значително по-голям вискозитет, гъстота, а и се изстрелва на порции, на тласъци.
част от последните порции сперма изтласквани с намаляващо налягане просто остават в най-силно изразената част на "усукване" в последната част на пътя.

лесно е сам да провериш дали се касае за това: след еякулация просто не бягай веднага в банята, полежи няколко минути докато пенис омекне и тогава просто опитай да го "изстискаш" в посока от основата към отворчето. отделянето на голямо количество остатъчен еякулат потвърждава тази хипотеза.