PDA

View Full Version : Волен Сидеров вафлички и храсти



nyancat
10-21-2011, 08:40
Тъй като видях,че в темата ми за Яне Янев се появиха и хора,които искат да обсъждат Воленчо,реших да му направя отделна тема^^

A ето го и моето мнение:
Волен Сидеров е посмешище и може само да ни излага.Ако бъде избран и направи това,за което говори от години,България ще бъде глобена от 21321 международни организации и всички ще ни сочат с пръст, присмивайки ни се,как лидерът ни е с болен манталитет и амбиции от преди 70-80години.Волен Сидеров не е Хитлер и никога няма да бъде,той никога няма да успее да направи това,което Фюрерът е успял,не се заблуждавайте млади шовинисти.Адолф е бил гении,а Волен-прост овчар,това е факт и няма нужда да се заблуждаваме.

machoka
10-21-2011, 08:47
Простотията ти е придобила чутовищни размери.

nyancat
10-21-2011, 08:49
Простотията ти е придобила чутовищни размери.би ли се обосновал?

machoka
10-21-2011, 09:32
не бих

nyancat
10-21-2011, 09:37
не бихwise words.

sanderoTheSecond
10-21-2011, 11:30
воленчо е бита карта отдавна

starburst
10-21-2011, 11:57
то е ясно че всички само обещават някви работи и евентуално ако ги изберат никога няма да ги изпълнят

то въобще кой от кандидатите може да се похвали?

zarzamora
10-22-2011, 10:49
Ха ха.... Няма да коментирам.
Обаче се почувствах длъжна да напиша нещо.
:-o

yakuza_
10-22-2011, 10:51
Ха ха.... Няма да коментирам.
Обаче се почувствах длъжна да напиша нещо.
:-o
изруси се, мерси

Joc
10-22-2011, 10:54
овчар се пише

http://cdn.soaps.sheknows.com/images/news/1599_1_49367.jpg

PainMonopoly
10-22-2011, 10:57
Волен не е толкова див и бесен колкото преди години. Научи се на политика, да говори празни приказки и да си дава дупето на когото трябва.

Не звучи като особено достойно поведение, но само така може човек да се задържи в политическия живот, за съжаление.

Едно обаче трябва да е ясно - България се нуждае да бъде управлявана от националисти и то спешно.
1. Икономическата ситуация е пряко свързана с кризата на националната идентичност
2. По проблемите с малцинствата има нужда да започне да се работи веднага.

Ясно е, че почти никой български политик не си изпълнява обещанията и вероятно ако някаква власт попадне в ръцете на Атака, националистическите политики ще са вяли и нерешителни, колкото БСП практикуваха социализъм.

Обаче ако те не могат да практикуват национализъм, другите партии няма дори и да опитат да го правят.

TheShoah
10-22-2011, 11:00
Не бих казала, че Хитлер е бил гений. А и да е бил, е избил достатъчно хора и е имал достатъчно болни идеали, че геният му да бъде изместен на заден план от психологичните му проблеми.
Волен Сидеров няма шанс не само защото е расист и ксенофоб и прилича на Хитлер по болните си амбиции, а и защото българите, колкото и да им е писнало от циганите и турците и т.н., няма да изберат такъв човек. Ние не сме расисти по природа, иначе досега да сме ги избили всичките крадливи псета. Дори през световната война сме укривали евреи, а някакъв си Воленчо ще проповядва нов ред и ще иска от нас да му дадем властта да "прочисти" държавата. Изобщо не знам защо го обсъждам, това че се мъчи толкова време да пробие не означава, че ще пробие. Ми звинявайте ама партията му се казва "АТАКА"!! Аз ще си направя партия и ще я кръстя "ОТБОЙ"...

yakuza_
10-22-2011, 11:03
Значи ако убиваш мн хора, това автоматично те изкл, че си гений ? Успял е да вкара цяла Европа и не само, във война, изчистил е държавата си, определено е глупав.

TheShoah
10-22-2011, 11:10
Значи ако убиваш мн хора, това автоматично те изкл, че си гений ? Успял е да вкара цяла Европа и не само, във война, изчистил е държавата си, определено е глупав.

Странно защо аз никъде не виждам да съм написала, че това да избиеш много хора автоматично те изключва, че си гений? :-o
Ще си позволя да се самоцитирам:

А и да е бил, е избил достатъчно хора и е имал достатъчно болни идеали, че геният му да бъде изместен на заден план от психологичните му проблеми.

И все пак аз смятам, че не е бил гений, а просто е имал страхотни ораторски умения и някакъв завладяващ.... чар, може би. Неслучайно когато говори всички изглеждат като хипнотизирани, успявал е да омае масата, да ги манипулира и убеждава.

Hicho
10-22-2011, 11:18
Тъй като видях,че в темата ми за Яне Янев се появиха и хора,които искат да обсъждат Воленчо,реших да му направя отделна тема^^

A ето го и моето мнение:
Волен Сидеров е посмешище и може само да ни излага.Ако бъде избран и направи това,за което говори от години,България ще бъде глобена от 21321 международни организации и всички ще ни сочат с пръст, присмивайки ни се,как лидерът ни е с болен манталитет и амбиции от преди 70-80години.Волен Сидеров не е Хитлер и никога няма да бъде,той никога няма да успее да направи това,което Фюрерът е успял,не се заблуждавайте млади шовинисти.Адолф е бил гении,а Волен-прост офчар,това е факт и няма нужда да се заблуждаваме.
По твоята логика Светльо Витков е пет пъти по-прост от Волен и не може да свърже едно изречение.Той няма ли да ни излага?

PainMonopoly
10-22-2011, 11:21
Защо всъщност изобщо Хитлер е замесен в тази тема?

Мислите, че Сидеров ще тръгне да нахлува в Полша и да прави цигани на сапун?

1. Няма да посмее.
2. Очевидно е, че има хиляда други начина, кои насилствени, кои подмолни, кои доброволни, държавата да се справи с малцинство, което само се цепи от обществото, и тези методи и в наши дни се практикуват в държави, наричащи себе си демократични.

TheShoah
10-22-2011, 11:27
Хитлер е замесен, защото авторът го е замесил, а и го е нарекъл "гений" и някак си издига в култ делото, което е извършил. :?
Кои са тия начини? Питам, защото ми е любопитно. И защо трябва да са подмолни и недемократични начините? Щом сме демократична държава не трябва ли да измислим демократичен начин? :-o

Joc
10-22-2011, 11:27
да си изчистиш държавата от всяка гняс и да прегазиш почти цяла Европа си е голяма работа

nyancat
10-22-2011, 11:28
@Hitch:Не знам за какви логики ми говориш,но тука ясно си личи как Волен свързва изреченията и колко правилно говори. http://vbox7.com/play:9a709901b7

@пейн:Хитлер е замесен само като малко сравнение,не съм искал да го замесвам пряко.

PainMonopoly
10-22-2011, 11:41
Хитлер е замесен, защото авторът го е замесил, а и го е нарекъл "гений" и някак си издига в култ делото, което е извършил. :?
Кои са тия начини? Питам, защото ми е любопитно. И защо трябва да са подмолни и недемократични начините? Щом сме демократична държава не трябва ли да измислим демократичен начин? :-oНакратко:

Франция: върховенство на френския език, дори и на цената на изчезването на езиците на малцинствата, като окситански или бретонски. Франция от около 200 години води асимилационни политики спрямо малцинствата и имигрантите си, а съпротивата срещу това е минимална.

Холандия: тест по холандски език и култура след 3,5 години престой в страната за имигранти от страни извън ЕС и бившите холандски колонии. Неуспешното взимане на теста се санкционира с глоба.

Агресивното налагане на доминиращия език и култура не е недемократично, нито е расистко, а е просто здрав разум. Всичко, което са тези държави идва от езика и културата на хората, които са ги създали и изградили. Дори и демократичните ценности зависят от това. Затова съществуването на общности, които подкопават цялостта на обществото и на ценностите му, не трябва да се допуска.

macy_day_parade
10-22-2011, 13:53
Волен Сидеров има потенциал да успее да ни поведе към нещо по-добро.И ме радва че прочетох доста хубави мнения за Хитлер тук.И все пак-двата образа нямат нищо общо и не знам защо има хора които ги свързват.Както и да е.Привърженичка на Атака като цяло съм още от самото им начало през 2006.Волен Сидеров го виждах като спасението на нашата държава.И мааалко по малко започна да угасва и да се променя.И все пак-вярвам че не се е пречупил а просто се е огънал заради натиска.И все още вярвам,че сред цялата тази сган той е човекът,който може да промени нещата.Твърдо ЗА Волен Сидеров съм.