PDA

View Full Version : според вас



kozleto
10-21-2011, 09:28
така : знаеме.че любовта води до секс,а също така и че в много случаи секса води до любов.Повечето хора първо задоволяват сексуалните си нужди сами т.е. мастурбират.това дали е причината поради, която заобичваме себе си.а когато чуеме някои да каже,че бил дал живота си за любимия човек,това дали е защото прави повече секс с нея/него отколкото със себе си.това дали значи,че секса определя дали ще обичаме повече себе си или половинката си?

П .С. ако модераторите сметнат темата за фейк или лигава , и изпитат непреодолимото желание да я заключат,ако може нека да оставят поне няколко коментара по темата

Shturrrche88
10-21-2011, 09:31
Това няма нищо общо, според мен. Ти може да обичаш себе си и без да мастурбираш, а може и да си пръскаш сливата от търкане, но да се мразиш, сеш се?
Докато в една двойка, въпреки, че секса е опора на здравата им връзка, в крайна сметка, те не се обичат, само защото правят секс....

TheGuardian01
10-21-2011, 09:36
Гледай сега- на тоя смотан свят , нещата "секс" и "любов" са много различни. Най-хубаво е , когато и двете вървят ръка за ръка. Обаче това са доста рядко срещани случаи ( и искрено завиждам на късметлиите , в това отношение). Идва момент, в който можеш да правиш секс с някого, без да изпитваш нищо към него, освен привличане, разбира се. На т'ва му се вика- "секс за спорта". Има и друг момент- обичаш някого истински, влюбен си и бляблялбялял т.н. , обаче поради една или друга причина не може да спите заедно - адски кофти! Истина е , че когато правиш секс с някого, много пъти, ти се привързваш към него. ОБАЧЕ- това е чисто физическо привързване. Много може да се говори по този въпрос, млади колега и всеки ще ти каже нещо различно.
Моят съвет- без значение дали ще ти е 2ра, 3та, 10та или ти на нея 1ви, 5ти ,10ти... намери си момиче,с което да градите връзка не само върху секса, но и върху самите вас. Аз лично сгреших някога в това отношение и честно да ти кажа, ако можех да върна времето назад, нямаше да го си го давам наляво- надясно , на всяка , която поиска, а щях да си хвана момичето, с което се обичахме и много дълго време щях да съм само с нея. Но уви... живота пре*бава всички . Айде поздрави и безаварийно по пътищата :)

Bozichko
10-21-2011, 12:11
Няма как, приятел. Секса е нещо изключително важно за една връзка. В 99% от случаите, лошият секс убива голяма част от отношението един към друг. Особено при младите хора, където сега е момента да се прави секс. Пък и не всеки търси сериозна връзка, Има хора, които просто искат да чу*ат всичко дето мърда, докато могат. Има хора, които вече са преживели дълги връзки, видели са, че само се страда и са го ударили на безразборен секс. Сексът е нещо уникално, което не може да се замени. Светът не е смотан, хората са смотани!!! Истина е, че секса с чувства е далеч по-хубав от секса без, но това изобщо не значи, че всички са готови да търсят тепърва любовта, че да правят секс. Само си блъскаш главата с глупости, автора :)

lubovvv
10-21-2011, 15:22
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли

xoxi
10-21-2011, 15:28
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли

Голяма глупост каза.

Сексът както може да направи една връзка по-здрава, така може и да я развали.

Shturrrche88
10-21-2011, 16:17
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли

Голяма глупост каза.

Сексът както може да направи една връзка по-здрава, така може и да я развали.
Абсолютно.
Освен това, аз се влюбих в мъжа ми доста време, след като правихме секс за първи път...

Extremescream
10-21-2011, 17:33
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли

Привличане, харесване - да, но любов не. Тя се появява с времето, а колкото до секса- може да развали връзката.

ShtrudeL
10-21-2011, 19:27
Интересна тема.
После ще се опитам да си размърдам мислите върху нея. =О
<3

imamkrasivouho
10-21-2011, 19:39
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли
Бих те питала изобщо някога обичала ли си, че да знаеш, но знам какво ще ми отговориш, така че ще пропусна. Говориш глупости. Точка.
Също така и философщината дето авторката е отпрала - не е вярно.
А и е толкова неразбираемо написано, че не знам дали тя самата си го разбира.

SisiStrange
10-21-2011, 19:44
Ако двама души наистина си пасват и искат да се обвържат, това кога точно ще правят секс няма никакво значение.
Да, може да започне от секс. Ако след това се опознаят и наистина се харесат. Какво пречи?
Преди да правим секс с приятеля ми не бях толкова отпусната с него. И не бях толкова открита. После след като се обвързахме и по този начин, се отпуснах много и се сближихме доста по-силно.
Не гледайте на секса само като на чукане и пот. Винаги има още нещо. Дали ще се развие или не - зависи от хората.

fenkaaa
10-21-2011, 20:43
Това няма нищо общо, според мен. Ти може да обичаш себе си и без да мастурбираш, а може и да си пръскаш сливата от търкане, но да се мразиш, сеш се?
Докато в една двойка, въпреки, че секса е опора на здравата им връзка, в крайна сметка, те не се обичат, само защото правят секс....

Съгласна.

lubovvv
10-22-2011, 11:00
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли
Бих те питала изобщо някога обичала ли си, че да знаеш, но знам какво ще ми отговориш, така че ще пропусна. Говориш глупости. Точка.
Също така и философщината дето авторката е отпрала - не е вярно.
А и е толкова неразбираемо написано, че не знам дали тя самата си го разбира.
Първо те мислех за мъж! Вероятно заради простоватите ти изказвания и забележки постоянно. Второ си супер глупава, че да ми търсиш критики на мен, като си толкова красива защо ли не си слагаш снимка? И трето ако мълчиш ще си идеална!

Shturrrche88
10-22-2011, 12:17
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли
Бих те питала изобщо някога обичала ли си, че да знаеш, но знам какво ще ми отговориш, така че ще пропусна. Говориш глупости. Точка.
Също така и философщината дето авторката е отпрала - не е вярно.
А и е толкова неразбираемо написано, че не знам дали тя самата си го разбира.
Първо те мислех за мъж! Вероятно заради простоватите ти изказвания и забележки постоянно. Второ си супер глупава, че да ми търсиш критики на мен, като си толкова красива защо ли не си слагаш снимка? И трето ако мълчиш ще си идеална!
Абе ей, момиченце-я се погледни първо себе си. Не забелязах изобщо нещо смислено да си написала. Второ-на тебе кой точно ти е коментирал външния вид, че да ръсиш и ти простота тук? Беше ти зададен въпрос, беше ти коментирано мнението, а ти едно си знаеш, едно си лаеш. Ясна си като бял ден, че в малката ти чутурка няма особено набръчкано сиво вещество....

lubovvv
10-22-2011, 12:24
Не съм съгласна че секса може да доведе до любов! Любовта е от пръв поглед, ако не я почувстваш тогава, по късно едва ли
Бих те питала изобщо някога обичала ли си, че да знаеш, но знам какво ще ми отговориш, така че ще пропусна. Говориш глупости. Точка.
Също така и философщината дето авторката е отпрала - не е вярно.
А и е толкова неразбираемо написано, че не знам дали тя самата си го разбира.
Първо те мислех за мъж! Вероятно заради простоватите ти изказвания и забележки постоянно. Второ си супер глупава, че да ми търсиш критики на мен, като си толкова красива защо ли не си слагаш снимка? И трето ако мълчиш ще си идеална!
Абе ей, момиченце-я се погледни първо себе си. Не забелязах изобщо нещо смислено да си написала. Второ-на тебе кой точно ти е коментирал външния вид, че да ръсиш и ти простота тук? Беше ти зададен въпрос, беше ти коментирано мнението, а ти едно си знаеш, едно си лаеш. Ясна си като бял ден, че в малката ти чутурка няма особено набръчкано сиво вещество....
What a fuck??? Вървете по дяволите всички комплексирани идиоти!

Shturrrche88
10-22-2011, 12:28
Мда...не очаквах нищо по-различно като коментар....особено пък от теб...

lubovvv
10-22-2011, 12:32
Мда...не очаквах нищо по-различно като коментар....особено пък от теб...
Очевидно умираш от скука, нали? Затова си тръгнал/ а да ми търсиш кирливите ризи, ама ще ти кажа че всеки ги има, така че веднъж за винаги си замълчи!

Shturrrche88
10-22-2011, 12:43
Мда...не очаквах нищо по-различно като коментар....особено пък от теб...
Очевидно умираш от скука, нали? Затова си тръгнал/ а да ми търсиш кирливите ризи, ама ще ти кажа че всеки ги има, така че веднъж за винаги си замълчи!
Да, скучно ми е и за това се забавлявам с хормонално дисбалансиран пубер-забавна си, защото не казваш нищо съществено. А заповеди може да издаваш само на приятелките си, на мен не... И кви кирливи ризи, ти добре ли си?? хахахаах, дечко :lol:

lubovvv
10-22-2011, 12:49
Мда...не очаквах нищо по-различно като коментар....особено пък от теб...
Очевидно умираш от скука, нали? Затова си тръгнал/ а да ми търсиш кирливите ризи, ама ще ти кажа че всеки ги има, така че веднъж за винаги си замълчи!
Да, скучно ми е и за това се забавлявам с хормонално дисбалансиран пубер-забавна си, защото не казваш нищо съществено. А заповеди може да издаваш само на приятелките си, на мен не... И кви кирливи ризи, ти добре ли си?? хахахаах, дечко :lol:
Не знам в сравнение с теб аз дали съм "дечко", но определено отдавна не съм пубер! И ще си издавам заповеди на който си поискам. МАЙНА! Спирам до тук.

Shturrrche88
10-22-2011, 12:53
Ма ти Майна ли си? Моля те-създаваш лош образ на пловдивчани...
И не мисля, че си нещо повече от пубер...марш да си пишеш домашните, дечко :razz:

leadyflame
10-22-2011, 12:53
Любовче, стига се излага вече :razz: