PDA

View Full Version : Оффф,простотията на някои хора ме удивява



DieselBlood
10-21-2011, 11:10
Вчера с бащата захванахме спор за казармата.Понеже всичките от родата са ходили,а ние по-новото поколение(90-93та)няма да ходим.И какво стана-бащата се опитваше да ми обяснява,че видиш ли,казармата изграждала характера.Аз му казвам,че който иска да си изгради характера и да стане самостоятелен не му трябва казарма.Сега още се мъчим да решим кой е прав.Вие как мислите??

nyancat
10-21-2011, 11:13
Казармата е хубаво нещо,но да е по-сурова и от срок да кажем 1 година.

yakuza_
10-21-2011, 11:16
Кое и е хубавото, като слушам някакви олигофрени се ебават с теб, защото са били там преди теб. Аз и сега ако реша ще стана рано и ще тръгна да бягам някъде. Това, че някой е по - стар от теб не го прави и по - умен.

ledenakrasota
10-21-2011, 11:25
Кое и е хубавото, като слушам някакви олигофрени се ебават с теб, защото са били там преди теб. Аз и сега ако реша ще стана рано и ще тръгна да бягам някъде. Това, че някой е по - стар от теб не го прави и по - умен.

+1



Освен това, ако ти самият не го искаш, няма как да те накарат. Някои хора и по 12544 висши да имат просто нямат акъл. Защото образованието те учи да мислиш и те гради като личност. Същото е и с казармата. Простаците си остават простаци, но ще бъдат с по-големи мускули. :D

Oy7ofCon7roL
10-21-2011, 11:41
Не мога да се съглася, че е простотия. Когато влезнеш вътре ти се открива един цял нов свят и преживявания където никъде другаде не можеш да изпиташ.
В казармата си проличава кой какъв е като характер и психика, учиш се да почиташ йерархията, започваш да цениш повече неща които иначе дори не са ти правили впечатление. Пречупва ти се характера, учиш се да търпиш несгоди като студ, глад, недоспиване всеки божи ден. Започваш да цениш какво е мъжката дружба и какво е да си сам.
Вътре не съществуват думи като не мога и не искам, когато часовника удари 5:30 ставаш без значение дали ти се спи или не, когато в столовата ти кажат стани , ставаш без значение дали си се доял или не, когато навън е - 15 градуса и трябва да застанеш на поста на никой не му пука как се чувстваш. Започваш отначало да печелиш уважението на хората без значение с какви позиции в обществото си бил до сега, колко пари имаш, каква кола караш и т.н.

HotLife
10-21-2011, 12:35
Радвам се, че вече няма такива простотии. Не виждам с кво може да ми помогне в живота, за мен си е губене на време.

EinGutesKind
10-21-2011, 12:38
Който иска да се прави на мъжествен, и сега може да иде по желание :lol: иначе няма гаранция че ще се омъжествиш, нима като е имало казарма е нямало гейове ? :lol:

BadAss
10-21-2011, 12:46
боже аз като знам кви хора са излизали от тия казарми направо ми се реве
един познат преди години преди да иде в казармата си беше супер точен пич, вече 1-2 години от както не е в казармата и нещо преджаса.. разправят че е точно заради казармата, някой ми беше казвал че са го ебали много там и сякви такива..сеа кат се видим ми говори за някви летящи баници и хамстери скиори
и не, не взима нищо :D

Oy7ofCon7roL
10-21-2011, 12:52
^ аз точно това имах предвид, че там най-добре се тества психиката и характера, йич не вярвам някой да го е ебал просо не е издържал психически

BadAss
10-21-2011, 13:09
и аз силно се съмнявам да са го ебали, но наистина тва момче откакто излезе от казармата не е същото
развил е някво психично разстройство

Oy7ofCon7roL
10-21-2011, 13:12
тормоза му е дошъл в повечко явно

NarutoShippuuden
10-21-2011, 13:20
тормоза му е дошъл в повечко явно
Били са го с камшик :grin: :o :D

ThEKiNgG
10-21-2011, 13:23
До колкото знам казармата е хубаво нещо баща ми разправяше как са пребили целия звод с един борец :lol:

KumchoValcho
10-21-2011, 13:26
Човек ако иска да се промени към по-добро, да стане по-силен психически и физически, особено в днешно време изобилства от чудесни изнструменти, с които да се усъвършенства. Казармата е нещо примитивно и глупаво, според мен, предпочитам да прекарам 2 години в манастир, отколкото в казарма.

RacerX
10-21-2011, 13:26
До колкото знам казармата е хубаво нещо баща ми разправяше как са пребили целия звод с един борец :lol:

Пребива ги зводовете баща ти.

dontcare
10-21-2011, 13:50
Според мен не е чак такава простотия,но наистина може вместо няколко години наистина да е по-малко,до година да речем.
Пък окйто има желание за изявява-отива доброволно.


Баща ми пък ми разправяше как веднъж в казармата вместо химна пуснали "Crying in the rain" на Whitesnake и така знамето се вдигало,всички си били строени ,ама химн така и нямало.Нямало и кой да спре Снейк-а :lol: