PDA

View Full Version : Главоблъсканица.



RoseDawn
10-21-2011, 11:14
Моята история не е нещо изключително, но искам да споделя какво ме терзае.. Всичко започна преди година и половина,когато бяхме на екскурзия с класа. Страшно забавление. С един от моите съученици винаги сме се харесвали(в предни години въпреки,че го харесвах,може би за да се направя на интересна го отрязах), но тази екскурзия беше върхов момент. Той се раздели с тогавашната си приятелка. Седмица по-късно вече бяхме двойка, всичко беше добре, даже си мислих,че започвам да се влюбвам, влагах прекалено много, много и от себе си.. С края на учебната година започнахме да се виждаме и чуваме все по-рядко. Докато не сложих край. Не издържах,защото се привързвам лесно и исках да съм с него, колкото се може повече. Изключително мъчителна раздяла, за мен. Сега той пак е с бившата си приятелка. Имам чувството,че са постоянно пред очите ми. А нашите отношения са ужасни само се заяждаме и обиждаме. Чувствам се изиграна. Толкова много надежди за тази връзка и всичко се сгромоляса главоломно. Опитвам се да забравя всичко и него, но винаги изникват спомени, емоции. Тормозя се вече година. Как да преживея и надживея случилото ми се и него? ;(

SheDevil
10-21-2011, 11:17
хаах ти сама си си виновна.що си се направила на интересна и си го зарязала...?имала си шанс, пропиляла си го! няма продължение...

ledenakrasota
10-21-2011, 11:22
Да, ти си го отрязала. Поеми отговорност за действията си и не повтаряй грешките си. дори, ако пожелаеш за свое спокойствие му се извини. :) Това може да те накара да спреш да се самоизяждаш от угризения.

Goddess
10-21-2011, 11:30
хаах ти сама си си виновна.що си се направила на интересна и си го зарязала...?имала си шанс, пропиляла си го! няма продължение...

Именно. Отрязала си го веднъж, за да се направиш на интересна. После пак си приключила всичко и то по подобен тъп и смешен предтекст ?! Нали затова са връзките, нали затова си влюбен ?! За да се привързваш, за да даваш от себе си...Просто и ти не знаеш какво искаш, ти си си виновна, заслужаваш си го.

againstyou
10-21-2011, 11:45
FAIL ! Заслужаваш си го.

crowberry
10-21-2011, 11:49
Хаха. Не ти си изиграната, момчето е. Ти като се омъжиш, кво... Ще се разведеш, щото се привързваш прекалено лесно? Да ти имам акъла. Сега ще си страдаш, друг път да знаеш.

Bozichko
10-21-2011, 12:05
Е... Станало малко по-трудно, малко по-рядко се виждате и айде, късаме... Пък после "главоблъсканица" ... Ти какво очакваш ? Хем и щом се привързваш бързо, още по-зле, още повече болка, изключително глупава постъпка!!! Аз лично бих ти препоръчал да продължиш напред. Търси нов приятел, излизай по-често, занимавай се с повече неща за да държиш ума си зает. Не се отказвай при първата трудност!!!

teen4e55
10-21-2011, 12:23
Е... Станало малко по-трудно, малко по-рядко се виждате и айде, късаме... Пък после "главоблъсканица" ... Ти какво очакваш ? Хем и щом се привързваш бързо, още по-зле, още повече болка, изключително глупава постъпка!!! Аз лично бих ти препоръчал да продължиш напред. Търси нов приятел, излизай по-често, занимавай се с повече неща за да държиш ума си зает. Не се отказвай при първата трудност!!!

=D> точно това което щях и аз да напиша...
Това че не сте се виждали толкова често, колкото ти си искала, не е повод за раздяла. Нито това че се привързваш бързо. За да го зарежеш ти, гарантирам ти, и той се чувства разигран. След като чувстваш угризения по-добре седни да си поговориш с него, да се изясните, да му се извиниш или каквото ще правиш там, и това е. Продължаваш напред и толкоз. Друг е въпроса ако наистина ТОЛКОВА много си хлътнала или влюбена в него, че да не можеш да продължиш напреде.

LDto
10-21-2011, 12:26
Мда сама си си виновна ... Знаеш ли поговорката "каквото си надробиш това ще сърбаш" ... За да продължиш ш надживееш това което искаш... Съжелявам няма такова нещо като да надживееш .... Просто свикни. Ам не е зле да седнете като двама големи хора и да поговорите ....Вече от там сама ще се оправяш ние не можем да ти помогнем,но можем да те посъветваме :)

mjelqzkov
10-21-2011, 12:48
Неразбирам ти какво очакваш? :)
Наскоро имах такава връзка.Давах и всичко на момичето от което се нуждае и връзката ни беше абсолютно пълноценно :).Каквото го поискаше го имаше включително това ,че се и харесвахме много.Но дойде един момент когато просто ми каза "че иска да бъдем само приятели" и аз включително бях ужасно разбит психически тъй като много си я обичах и правих всичко за нея :).Ама дето се вика недейте много бъдете добри към жените защото накрая ви се качват на главата :( .Тъй ,че то попринцип зависи от характера на човека.Ама пича съвсем ясно го разбирам :).