PDA

View Full Version : Моля дайте съвет :)



somegirl95
10-21-2011, 15:29
Здравейте на всички :) ,
Уча извън България и съм на 16. Преди две седмици започнах първа година в колеж.
Имам счетоводство с едно местно момче което ми допада. Общо взето само си обменяме погледи. Преди два дни разбрах че си има приятелка и са заедно от четири месеца. Никога не сме си говорили но когато говоря с някого, от периферното ми зрение изглежда все-едно ме гледа. Много съм объркана. Някой изпадал ли е в подобно положение? Какво да правя?

svodnika
10-21-2011, 15:31
той склонява търси работнички за пистата

somegirl95
10-21-2011, 15:37
:D :D :D :D
Не мисля, че търси работнички ... :D :D :D :D

xoxi
10-21-2011, 15:53
Нищо.

fatal4o
10-21-2011, 15:56
По-добре не се занимавай докато имаш информация ,че е зает... отделно че си на чуждо място.. бъди повече предпазлива и не се поддавай толкова на привличането което имаш към него.. предполагам и не го познаваш.. ако много искаш да си с него поизчакай така да видиш как ще действа, после го хвани на приятелска приказка нещо бъзици и действай ако усетиш ,че можеш.. :)

blaaablaaablaaa
10-21-2011, 20:42
Има приятелка, остави го.

DragonLady
10-21-2011, 20:59
Не ти трябват обвързани! Най-много да иска секс от теб и нищо повече, щом си има приятелка.

fenasf
10-22-2011, 08:20
Не ти трябват обвързани! Най-много да иска секс от теб и нищо повече, щом си има приятелка.

Че лошо ли е ? Човека търси малко разнообразие :)

LeprikonA
10-22-2011, 10:52
Има приятелка, остави го.

не се ли научихте, мамка му. човекът си има приятелка, какво се случва между тях не ти влиза в работата. а и това с гледането си е чист филм, защото на теб ти се иска да е така, а като засечеш погледа му си мислиш, че точно на теб се е застоял. ами може да е случайност. дори не го познаваш лично по това, което прочетох...

NomNomNom
10-22-2011, 11:23
Може пък да не върви с приятелката и да иска ново.

lubovvv
10-22-2011, 11:46
Според мен ако наистина усещаш че има някакво привличане между вас по добре си опитай късмета, но неде да правиш първата крачка

SisiStrange
10-22-2011, 12:54
Не се бутай при обвързани. Ако нещо не му върви с приятелката, ще я скъса и ще ти даде знак. Ако всичко им върви, мястото ти просто не е там.
И съм много съгласна с:

а и това с гледането си е чист филм, защото на теб ти се иска да е така, а като засечеш погледа му си мислиш, че точно на теб се е застоял.
Ама на вас буквално ви трябва да ви кажат "Здрасти", за да решите, че човека е луд по вас и си търси с коя да изневерява на приятелката си. :-o

somegirl95
11-02-2011, 19:25
Благодаря за мненията. :)
Но ако някой иска да прибави нещо е добре дошъл :)

SHPAIdURmeN
11-02-2011, 20:18
А здрасти казах те ли си? Ако не си действай така ще го опознаеш по добре и така ще си сигурна че погледите не са били случаини и шанса да се обвържеш с него ще се покачи (но се замисли върху коментарите на другите ) HAVE NICE DAY

elysunny
11-02-2011, 20:27
Нищо.

peace94
11-02-2011, 21:42
Щом си има приятелка, недей :). Дори и да не вървят нещата между тях, не е твоя работа. Нали се сещаш, че дори и да я остави и тръгне с теб, един ден ти може да си на нейното място - т.е. той да заглежда друга, докато е с теб... Другото, което е, вие дори не се познавате и да, тва с погледите си е абсолютен ФИЛМ. Дори и да са насочени към теб, едни погледи не са кой знае какво. Изчакай да видиш в малко време дали/как ще се развият нещата и тогава реши дали да действаш. Засега по-добре не прави нищо кой знае какво. Отвръщай му на погледите, заглеждай го, усмихвай се - до там. По-нататък ще си покаже. Успех! :)

gabsit000
11-03-2011, 05:33
и аз мисля така не се замесвай,ако е обвързан .. няма смисъл да се буташ между шамарите...

somegirl95
11-03-2011, 16:10
Никога не бих се месила във връзката на други хора и то не за да не ям шамари (както ви казах не съм в България :-D ) а защото не бих искала някой да го прави на мен.Виждам го с приятелката му да си говорят и когато ме забележи веднага я целува или прегръща. Случва се няколко пъти вече. Когато си говоря с някой преди час, той седи на близо за да слуша.
Ако наистина не си въобразявам (дано да сте прави че е филм) съжалявам
приятелката му защото не бих искала някой да е с мен и да гледа чужди момичета. Няма да правя никакви стъпки освен ако не е свободен. не искам някой друг да страда на мой гръб след като дори не знам характера на момчето. знам само че е тих, не се фука и не закъснява за часове. Само времето ще покаже какво ще стане. :)

vikenceto555
11-03-2011, 16:28
Не се меси по-добре щом си има приятелка не заставай между тях ;]] На теб не би ти било приятно някоя да се натиска на гаджето ти ;]]