PDA

View Full Version : готин момент



vqra
10-21-2011, 16:35
здравейте на всички
ами надявам се темичката да несе повтора но не открих такава
значи искаше ми се да има еднс темичка за да споделяте най-яката си целувка или нещо такова или най-якото място или начин за целуване нещо по интересно
надявам се ме разбрахте :oops:
та айде да запояваме давайте ;)

fenkaaa
10-21-2011, 16:35
Най-яката ми целувка беше първата със сегашния ми приятел.. незабравим момент :)

lubovvv
10-21-2011, 16:39
Най яката ми целувка беше в колата му и продължи...около 40 мин. :roll:

badsector
10-21-2011, 16:47
Първата със сегашната половинка - готвих спагети, а тя трошеше сиренето. После тръгна да си мие ръцете и аз й казах да не хаби материала, ами да ги оближе. Тя на майтап ме покани да го направя аз, съответно аз ги облизах и съвсем неочаквано и за двамата, ме целуна бързо по устните. Направо изтръпнах :)

Azoria
10-21-2011, 18:32
Ами... де да знам. Първото момче,в което се влюбих. Ужасно много го харесвах,но не бяхме заедно,само се закачахме. Една вечер бяхме на кафе и той ми "сви" ключовете с цел да се позакачаме малко. И аз съм се обърнала на другата страна ,а той зад мен и ми прошепва на ухото "ще ти ги върна,ако ми дадеш една целувка по бузата". Аз цяла вечер се чудех как да го целуна и като го чух това ,обърнах се и го целунах направо. Той ми отвърна,прегърнахме се и това продължи 5 мин. Когато се пуснахме ми извади ключовете и "ето ти ги,сега и моите ще ти дам,ако искаш!". :oops: :oops: :grin:

SheDevil
10-21-2011, 18:46
не знам за место, но най- невероятната целувка или по-скоро целувка са били с бившия ми ....може би защото се целуваше по начин, който аз обичах и .... ме побъркваше с целувките си..., разтапях се... :-) :?

Salom
10-21-2011, 18:54
Ами... де да знам. Първото момче,в което се влюбих. Ужасно много го харесвах,но не бяхме заедно,само се закачахме. Една вечер бяхме на кафе и той ми "сви" ключовете с цел да се позакачаме малко. И аз съм се обърнала на другата страна ,а той зад мен и ми прошепва на ухото "ще ти ги върна,ако ми дадеш една целувка по бузата". Аз цяла вечер се чудех как да го целуна и като го чух това ,обърнах се и го целунах направо. Той ми отвърна,прегърнахме се и това продължи 5 мин. Когато се пуснахме ми извади ключовете и "ето ти ги,сега и моите ще ти дам,ако искаш!". :oops: :oops: :grin:

аааааааааааааааааааадски сладко :grin: лелеееееее... направо се разтопих...

SisiStrange
10-21-2011, 19:00
Най-прекрасната ми целувка е със сегашния ми приятел. :) На бала ми, когато тръгнахме. Когато се целунахме все едно си загубих почвата под краката и даже спрях да чувам музиката... :) Беше уникално.
Като се замисля и досега всеки път като ме целуне все едно всичко останало заглъхва.

LeprikonA
10-21-2011, 19:08
Като се замисля и досега всеки път като ме целуне все едно всичко останало заглъхва.

да, познато. :)

иначе изключително готино беше по сравнително празна улица с широк тротоар, само уличното осветление свети и той ме завърта и ме придърпва към себе си и ме целува. след което ме задържа в ръцете си. :)

Gwendoline
10-21-2011, 19:12
много яка тема :) давайте още

dream1707
10-21-2011, 19:15
Целувката, която последва след като сегашния ми приятел ми каза, че ме обича за 1ви път ... Защото като ми го каза и направо потръпнах, винаги ми действат така тези думи от него ... И после целувката и направо ми омекнаха краката ;д

vqra
10-24-2011, 16:01
хайде де рзказвайте чакам давайте смело :D