PDA

View Full Version : пак моите истории..



bloodyF
10-21-2011, 16:59
абе много се чудих да пусна ли тема или не..ама айде, да ме нахраните малко..

бяхме в едно заведение с приятелки и един пич дойде и се запознахме..
това беше преди около 3 седмици..
пишем си почти всеки ден, като в 95% от случаите той ми пише пръв..
закачаме се..това онова..
много съм хлътнала и супер много искам да излезем
обаче той работи и учи и или е на работа, или на лекции
поговорката ''ако един човек иска да е с теб ще намери време'' май не важи, щото по думите му той е доста зает като цяло..
няколко пъти му намеквах че искам да излезнем и той всеки път ми казва ''хайде в неделя, хайде еди кога си'' обаче това еди кога си никога не идва..
иначе не е като да е асоциален, излиза си с приятели
и ми е супер тъпо..
ако не си пада по мен, защо се е запознал с мен и защо ми пише изобщо?
ако си пада, защо не иска да излезем.? ии т.н...
няма значение де..просто искам малко отговори
ии също
дали ако например бъда по-директна и му кажа ''искаш ли да излезем в събота'' примерно..ще го стресна ли?

и нека храненето да започне (бъдете малко по-нежни, моля) 8-) :-) :-)

lubovvv
10-21-2011, 17:19
Струва ми се, че човека не иска да се виждате. Наистина ако някой копнее да те види и има интерес към теб, той няма да се задоволи само с писане или говорене по скайп

SisiStrange
10-21-2011, 17:29
Понякога, когато имаш хем да ходиш на лекции, упражнения, хем да учиш, хем да си на работа, си зверски уморен. Аз съм така. И ми се случва често да не мога да насмогна и да седя по нощите да доучвам. След това съм още по-скапана. Може да иска да те види, но да няма наистина кога или да не иска да се запознавате в ден, в който е като парцал. На мен ми се е случвало да не се видя с една от най-добрите ми приятелки, въпреки че сме се разбрали и съм обещала, защото просто нямам сили. Изчакай малко, повдигай въпроса и то ще си проличи. Ако иска, рано или късно ще му попадне малко по-свободна седмица и ще се съгласи. Ако все отказва, значи наистина не иска.

Sh@d0w
10-21-2011, 17:32
^True true! 8)

bloodyF
10-21-2011, 18:37
ох Сиси, малко ме успокои..мерси :-)

аз имам чувството че съм някакъв stalker ..и всеки път когато му пиша и всеки път когато му намеквам за излизане и той се стресира от мен или нещо подобно..

Sh@d0w
10-21-2011, 18:41
ох Сиси, малко ме успокои..мерси :-)

аз имам чувството че съм някакъв stalker ..и всеки път когато му пиша и всеки път когато му намеквам за излизане и той се стресира от мен или нещо подобно..


Нелогично е да мислиш така, след като той е поел инициативата, запознал се е с теб и по думите ти винаги ти пише първи. Личи си че има интерес, че те е харесал, просто явно наистина е много натоварен.

Продължавай да повдигаш въпроса, или просто изчакай удобен момент, ако до тогава не те е поканил сам.

bloodyF
10-21-2011, 18:49
^благодаря, такива думи за такива филмирани момиченца като мен в такива моменти са много полезни, благодаря (:


сега май само ми остава да чакам, и без това е офлайн..
пък ще видим..


:smt055