PDA

View Full Version : Бокс или джудо



Claymore
10-21-2011, 17:05
Чудя се какво да тренирам. Преди време съм тренирала бокс, но за много кратко. Страшно много ми симпатизира, но пък и джудото ми харесва. Принципно други алтернативи не приемам. Трябва да избивам агресия някъде, а те ми се струват най-удачни.

StringTheoryPracticist
10-21-2011, 17:06
Ако тренираш, мускулите ще ти станат по-големи и от това циците ти ще станат по-твърди. :(

yakuza_
10-21-2011, 17:06
въпреки, че не ме харесваш и не ти пука за мнението ми - бокс, има повече бягане=> ще отслабнеш

Claymore
10-21-2011, 17:09
въпреки, че не ме харесваш и не ти пука за мнението ми - бокс, има повече бягане=> ще отслабнеш

Грешно възприемаш нещата. Не бих се поинтересувала за моралното ти мнение. А ефекта с отслабването хич не е желателен, всъщност главната цел е да запазя килограми и да си избивам агресията.

Yankee
10-21-2011, 17:10
Чудя се какво да тренирам. Преди време съм тренирала бокс, но за много кратко. Страшно много ми симпатизира, но пък и джудото ми харесва. Принципно други алтернативи не приемам. Трябва да избивам агресия някъде, а те ми се струват най-удачни.

и аз много искам да почвам джудо <333 но и таекуон-до не отказвам,ама няма кинти 8-)

awerw
10-21-2011, 17:11
За да "избиваш агресията" искаш да тренираш боен спорт ??? :-o

NightGuardian
10-21-2011, 17:11
Бокс , определено за агресия. Пък и смятам , че е по практичен при уличен бой. :lol:

ledenakrasota
10-21-2011, 17:13
За агресия- бокс или стрелба. :oops:

Аз съм записала джудо за добър тонус и заради сърцето. Учи те на издръжливост и т.н.

WaterLilly
10-21-2011, 17:14
За да "избиваш агресията" искаш да тренираш боен спорт ??? :-o
Това никога не е правено преди, какво откритие!

awerw
10-21-2011, 17:15
За да "избиваш агресията" искаш да тренираш боен спорт ??? :-o
Това никога не е правено преди, какво откритие!
:О Чудно ми е, спорта не е за агресия, ако ще правиш спаринги за да си "избиваш агресията" само ще те бият като куче !

Miichelle
10-21-2011, 17:17
Кик бокс.

TheManTheLegend
10-21-2011, 17:23
Запиши се на бокс, джудото иска доста груба сила. Но пък от друга страна с удоволствие някое момче би ти показало позициите във джудото които може да са ти малко неудобно, особено ако е бориш с момче.....

http://www.grapplearts.com/Images/Article-Images/Defendu/Mount.jpg
това му се вика маунт и е перфектната позиция която всеки търси


http://www.grapplearts.com/Images/Article-Images/Defendu/LEO_closed_guard_2_blocking_punch.jpg
това му се вика гард :D



http://iamnam.com/photo_gallery/SprawlMMA/slides/Ron%20applying%20the%20triangle%20choke.jpg
тази (хватка триъгълник) често срещано следствие от гард позицията, може да ти хареса, ти ближат катеричката или да душиш нечий потен уй :oops:

ohluv
10-21-2011, 17:24
Не знам къф ще го дървиш на джудо 8-) ти сиг си по-лека от торба с цимент

StringTheoryPracticist
10-21-2011, 17:28
Не бях забелязал внимателно част, но и аз не виждам как агресията може да се избива от боен спорт. През повечето време учиш техники или тренираш неща, спаринга е малка част, а по време на спаринг гледаш да използваш правилните техники, да държиш гард и т.н. - ако нападаш като говедо си долу в рамките на няколко секунди, след един удар в брадичката.

TheManTheLegend
10-21-2011, 17:29
Не бях забелязал внимателно част, но и аз не виждам как агресията може да се избива от боен спорт. През повечето време учиш техники или тренираш неща, спаринга е малка част, а по време на спаринг гледаш да използваш правилните техники, да държиш гард и т.н. - ако нападаш като говедо си долу в рамките на няколко секунди, след един удар в брадичката.
специалистите почнаха да се изказват :D


зависи къде тренира, в някои клубове 80-90% от тренировката е спаринг, понякога е само това. Енд ми лайк ит 8)

ohluv
10-21-2011, 17:30
Не бях забелязал внимателно част, но и аз не виждам как агресията може да се избива от боен спорт. През повечето време учиш техники или тренираш неща, спаринга е малка част, а по време на спаринг гледаш да използваш правилните техники, да държиш гард и т.н. - ако нападаш като говедо си долу в рамките на няколко секунди, след един удар в брадичката.
а как учиш техниките ? Агресията се избива като те ступат и като се измориш 8-)

BadAss
10-21-2011, 17:34
ти ако мислиш че като отидеш на тренировка по бокс и те пуснат на спаригнг и почнеш да мяташ балтии по партньора си, по-добре не почвай изобщо

идеята на спаринга е учебна, с цел правилно прилагане на различни техники на защита, атака, контра-атака, като двамата участващи си помагат, а не се дебнат кой да нокаутира другия

TheManTheLegend
10-21-2011, 17:40
ти ако мислиш че като отидеш на тренировка по бокс и те пуснат на спаригнг и почнеш да мяташ балтии по партньора си, по-добре не почвай изобщо

идеята на спаринга е учебна, с цел правилно прилагане на различни техники на защита, атака, контра-атака, като двамата участващи си помагат, а не се дебнат кой да нокаутира другия
казвал съм го преди, мене на 2та тренировка ми разбиха вече носа и то хора които тренират 4-5 години така че зависи къде попаднеш :D

В някои клубове първите 3-4 месеца даже не ги пускат на спаринг 8-)

BadAss
10-21-2011, 17:42
е случва се
и на мен са ми посинявали окото

yakuza_
10-21-2011, 17:43
Един авер на 2рия месец го пуснаха на турнир и стана 1ви.

nyancat
10-21-2011, 17:46
Ако,ще се захващаш с бойни изкуства,ти предлагам да разгледаш и други видове.Самбо,Бразилско Джу-Джитсу,МУАЙ ТАЙ,таекуондо(доста момичета го предпочитат :>),ВингЧун и др..Може и да си харесаш някой друг.Аз,лично нямаше да захвана с Муай Тайа,ако имаше Самбо школа в Пловдив,но уви.

TheManTheLegend
10-21-2011, 17:49
е то джудо, класическо самбо, жуе жицу са кажи речи едно и също нещо 8-)

yakuza_
10-21-2011, 17:51
Ако,ще се захващаш с бойни изкуства,ти предлагам да разгледаш и други видове.Самбо,Бразилско Джу-Джитсу,МУАЙ ТАЙ,таекуондо(доста момичета го предпочитат :>),ВингЧун и др..Може и да си харесаш някой друг.Аз,лично нямаше да захвана с Муай Тайа,ако имаше Самбо школа в Пловдив,но уви.
забрави и крав мага :lol:

TheManTheLegend
10-21-2011, 17:51
ами шотокан киокушин кикбокс къде ги забравяте :D

ohluv
10-21-2011, 17:52
Е то джю джуцуто не е ли с някви летящи хора пак кво общо има с джудото или ? 8-)

TheManTheLegend
10-21-2011, 17:55
Е то джю джуцуто не е ли с някви летящи хора пак кво общо има с джудото или ? 8-) :shock: :shock: :shock:
ето пример http://www.youtube.com/watch?v=Guk3fuzZ5aA

whiteterror
10-21-2011, 17:59
Надявам се да не прозвучи като един вид хвалба, но съм се бил и с боксьор и с джудист. Резултата - боксьора за малко не ми изби зъбите, общо взето си ме натупа, докато джудиста успя само да ме събори лошо, но това не му помогна особено, и в последствие си изяде стабилни тупалки. Така че нещо не ги уважавам джудистите (нищо лично), за уличен бой е много по добре бокс. Пък и като цяло като се замисля. Иначе ММА > all.

ohluv
10-21-2011, 18:00
аха

Claymore
10-21-2011, 18:32
Реших, че ще запиша бокс. Самата тренировка е изморителна. Малко или много влияе на агресията.

ohluv
10-21-2011, 18:33
Що просто не правиш повече секс или не ходиш да тичаш 8-)

Claymore
10-21-2011, 18:35
Ходя да тичам, но по никакъв начин не ме удовлетворява. Пък и искам да науча нещо.

TheManTheLegend
10-21-2011, 18:42
Ходя да тичам, но по никакъв начин не ме удовлетворява. Пък и искам да науча нещо.
баси как пропусна да каже нещо за секса 8-)

xPafx
10-21-2011, 18:42
окинава карате ftw.

nyancat
10-21-2011, 18:44
Ходя да тичам, но по никакъв начин не ме удовлетворява. Пък и искам да науча нещо.
баси как пропусна да каже нещо за секса 8-)чака гей приятелят си да я задоволи :oops:

TheManTheLegend
10-21-2011, 18:46
Ходя да тичам, но по никакъв начин не ме удовлетворява. Пък и искам да науча нещо.
баси как пропусна да каже нещо за секса 8-)чака гей приятелят си да я задоволи :oops:
със свръх доза шопинг :lol:

needle
10-21-2011, 20:02
Жена в боен спорт е едно доста кофти явление, първо преебаваш тренировката на другите, защото по-всяка вероятност около тебе ще има само момчета в диапазона 60-90 кг и ти едвали тежиш повече от 50 (става дума за джудото) бокс не съм тренирал и не знам как стоят там нещата, дали са сборни групи или само мъже и само жени, но ако ще тренираш нещо с бой гледай да има повече от твоята категория за да научиш нещо, защото момчетата обикновенно щадят и това може да те прецака в реална ситуация. Най-добре някакво карате, таекундо или семи-контакт, има си доста движение и от малко се изкарва доста сила.

TheManTheLegend
10-21-2011, 20:09
като цяло жена и боен спорт=нот секси :D

Claymore
10-21-2011, 20:13
http://www.boxingscene.com/forums/picture.php?albumid=1025&pictureid=8822

ledenakrasota
10-21-2011, 20:19
като цяло жена и боен спорт=нот секси :D


Всъщност те доста секси като те набие някоя кака, нали? :P

nyancat
10-21-2011, 20:24
като цяло жена и боен спорт=нот секси :D
DUNNO IF HOMOSEXUAL



























OR GAY

StringTheoryPracticist
10-21-2011, 20:26
като цяло жена и боен спорт=нот секси :D
/agree

колкото по-малки мускули има една жена, толкова повече ме кефи

ledenakrasota
10-21-2011, 20:27
като цяло жена и боен спорт=нот секси :D
/agree

колкото по-малки мускули има една жена, толкова повече ме кефи


Много бъркаш. Един боен спорт може да направи едно тяло прелестно. А не да си като културистка.

DespicableMe
10-21-2011, 20:28
бокс разбира се

StringTheoryPracticist
10-21-2011, 20:29
Не знам дали осъзнаваш това, но това, което прави тялото на спортистките по-красиво, са мускулите - заради това са стегнати. Както и липсата на мазнини, разбира се, но мазнини се изгарят с диети и бягане, а не с лицеви опори и коремни преси.

Все пак, спортистките не са лоши, но аз лично предпочитам много слаби, защото така са по-нежни и по-меки на допир. И имат по-меки цици :oops:

Claymore
10-21-2011, 20:32
Зарко, аз тичам навън по мое желание и не съм чула да се оплакваш от твърди цици. 8)

iNNERFIRE
10-21-2011, 20:33
ами шотокан киокушин кикбокс къде ги забравяте :D
Искаш да кажеш карате :lol:

ledenakrasota
10-21-2011, 20:33
Не знам дали осъзнаваш това, но това, което прави тялото на спортистките по-красиво, са мускулите - заради това са стегнати. Както и липсата на мазнини, разбира се, но мазнини се изгарят с диети и бягане, а не с лицеви опори и коремни преси.

Все пак, спортистките не са лоши, но аз лично предпочитам много слаби, защото така са по-нежни и по-меки на допир. И имат по-меки цици :oops:

Естествено, че са мускулите! #-o
Искам да ти кажа, че зависи от спорта. Леката атлетика помпа, например. Аеробиката, според това какво правиш. :D
Като момиче занимавало се със спорт мога да ти отговоря. Не за всеки, обаче. :D

TheManTheLegend
10-21-2011, 20:42
мога само да кажа че каратистките не са хич секси, въпреки че имат хубави тела, като видиш какви простотии правят, ходят с кимона, викат а-у и е доста груб спорт, а мъжете харесваме нежни момичета 8)

(тренирах 3 години не ми казвайте че не съм влизал в зала и за това нещата които правят ми изглеждат малоумни :lol: )


иначе снимката на клеймор е яка, ама нали се сещате че на всяка манекенка могат й дадат едни боксови ръкавици по-големи от главата и да я снимат :D

иначе има и яки де, бокса е по-хубав спорт ;д

леденакрасота-какичките няма как да ме набият :D

ledenakrasota
10-21-2011, 20:46
мога само да кажа че каратистките не са хич секси, въпреки че имат хубави тела, като видиш какви простотии правят, ходят с кимона, викат а-у и е доста груб спорт, а мъжете харесваме нежни момичета 8)

(тренирах 3 години не ми казвайте че не съм влизал в зала и за това нещата които правят ми изглеждат малоумни :lol: )


иначе снимката на клеймор е яка, ама нали се сещате че на всяка манекенка могат й дадат едни боксови ръкавици по-големи от главата и да я снимат :D

иначе има и яки де, бокса е по-хубав спорт ;д

леденакрасота-какичките няма как да ме набият :D


Някоя на ширина ще успее! 8-)

Greennight
10-21-2011, 20:49
Ще ме биеш ли :oops:

ledenakrasota
10-21-2011, 20:53
Ще ме биеш ли :oops:


Искаш да се драскаме ли? :(

TheManTheLegend
10-21-2011, 20:58
айде и мене ше ти се оставя :oops: 8-)

TheManTheLegend
10-21-2011, 21:00
креватно джудо до 3 предавания :oops: :lol:

ledenakrasota
10-21-2011, 21:01
креватно джудо до 3 предавания :oops: :lol:



Не ме бъркай с този/тази. :?

TheManTheLegend
10-21-2011, 21:02
искам да хвана краста от тебе и да ми поникнат брадавички на ташаците :oops:

TheManTheLegend
10-21-2011, 21:02
креватно джудо до 3 предавания :oops: :lol:



Не ме бъркай с този/тази. :?
не те бъркам, представям си че ти ми говориш :oops: :lol:

ledenakrasota
10-21-2011, 21:06
креватно джудо до 3 предавания :oops: :lol:



Не ме бъркай с този/тази. :?
не те бъркам, представям си че ти ми говориш :oops: :lol:


Виж как бързо се изпари онуй нещо! :oops:

Това само на ушенце го казвам. :oops:

Claymore
10-21-2011, 21:08
Аре направете си някаква отделна тема за лигавщини, моля. Мерси.