PDA

View Full Version : Въобразявам ли си .. ? !



khm6
10-21-2011, 19:33
Значи преди две години се занимавах с едно момче.Пишехме си той е с 3 години по-голям от мен ..беше много хубавоо идваше в даскалото ми ....все още не го харесвах ....както и да е .Та аз тогава го запознах с най-добрата ми приятелка те се харесаха ... и тка аз нямам нищо против даже ми беше приятно, че помогнах да се открият ....мина една година аз пораснах той порасна .... занимаваше се с приятелката ми една година но нещо не се получи само се караха ... но от както започна да се занимава с нея всеки път като ме види ме гледааа..... право в очите ... занася се с мен .... винаги когато го погледна той се хвърла на приятелката ми и започва да яя гишка и опипваа.... винаги когато го срещтна той ме гледа ...ходихме заедно на море .. той постоянно ме следеше заговаря ше ме .... лягаше при мен .... натискаше ме целуваше ме ..аз не му обръщах каквото и да е било внимание ...мина време ..не се бяхме виждали той загуби връзка с приятелката ми .. занимаваше се с други момичета винаги когато го срещах с гаджетата му той веднага ги прегръшаше и ме гледаше с периферното за да види дали го гледамм ... :XX и наскоро го срещтнах той отново започна да се занася с мен... само ме гледаше ... т.н та мисълта ми е .... въобразявам ли си или наистина го намирам за странно... съвет.. защото откачам така и само го мисляя .// :shock:
ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО ИМАМ ГРЕШКИ МНОГО БЪРЗАМ :)

SisiStrange
10-21-2011, 19:35
За какво ти е такъв нестабилен човек? Ти какво си мислиш? Че като/ако тръгнете няма да се зазяпа в някоя друга? И всеки път като те целува и гушка ще се чудиш къде са му мислите и при кого.

Sh@d0w
10-21-2011, 19:38
.... лягаше при мен .... натискаше ме целуваше ме ..аз не му обръщах каквото и да е било внимание

Аxhahxahxahxha представих си го.

khm6
10-21-2011, 19:39
Не не съм казала, че искам да тръгвамее.. просто ми иде понякога да идаи да му забия един як шамар и да го попитам .... защо ме гледаш и само ми се натягаш... колкото и странно да ви звучи... :X :D

khm6
10-21-2011, 19:41
Аxhahxahxahxha представих си го ...
Какво искаш да ми кажеш с това.. ? ..

SisiStrange
10-21-2011, 19:47
Аxhahxahxahxha представих си го ...
Какво искаш да ми кажеш с това.. ? ..
Че си представяме как ти лежиш, прозяваш се и четеш космо, а той някъв диша тежко като парен локомотив и ти лепи мазни целувки пък ти не обръщаш внимание. :lol:
Ами, ако нямаш интерес към него, просто не обръщай внимание как те гледа. Какво значение има въобще?

extreme16
10-21-2011, 19:48
Според мен си отмъщава, той преди те е харесвал, явно продължава, та ти си му пробутала твоята приятелка, нормално е да реагира така, иска да види реакцията ти от това, което прави.
Друг вариант е, че е пълен боклук, който само си търси момичета, с които да се занася.

khm6
10-21-2011, 19:54
Че си представяме как ти лежиш, прозяваш се и четеш космо, а той някъв диша тежко като парен локомотив и ти лепи мазни целувки пък ти не обръщаш внимание.
Ами, ако нямаш интерес към него, просто не обръщай внимание как те гледа. Какво значение има въобще?
_________________

Е не беше точно така ... имам предвид, че той ме налегна буквално а азз го ритнах веднъж одарих му един шамар... а той си е доста силеннн и така и така не се измъкнах ... :D чак като вече започнах яко бой... той си станааа и ме остави но не за дълго лягам .. :д

NambyPamby
10-21-2011, 21:43
Опитва се да те провокира, за да ти види реакцията. Те и петгодишните дечица така като направят беля, се хилят подмолно и гордо-гордо се оглеждат дали са ги хванали на местопрестъплението.

ledenakrasota
10-21-2011, 21:53
Това е един идиот, който не ти отговаря на нивото на интелигентност. Много момичета от заблуда по такива продължават да ги чакат и чакат... #-o

Sheily
10-21-2011, 22:42
На колко години сте? :-o

Или те харесва и по някакъв странен начин и тъпа мъжка тактика се опитва да те провери дали имаш интерес към него, и дали по някакъв начин ревнуваш и се дразниш, или просто и той не знае какво иска и какво прави. Наистина няма смисъл да му обръщащ внимание и му кажи, че не ти е приятно държанието му спрямо теб, за да престане. Плюс това, приятелката ти, ако ти е толкова добра приятелка е трябвало да й кажеш как се държи гаджето й с теб и какви ги върши.

Seattle
10-22-2011, 02:41
На колко години сте? :-o

Или те харесва и по някакъв странен начин и тъпа мъжка тактика се опитва да те провери дали имаш интерес към него, и дали по някакъв начин ревнуваш и се дразниш, или просто и той не знае какво иска и какво прави. Наистина няма смисъл да му обръщащ внимание и му кажи, че не ти е приятно държанието му спрямо теб, за да престане. Плюс това, приятелката ти, ако ти е толкова добра приятелка е трябвало да й кажеш как се държи гаджето й с теб и какви ги върши.

Хайде сега пак прочети поста :lol:

По темата, явно пича по характер си е такъв - закачлив. Само че не би се закачал ако си му безразлична. Идеята с шамара ми харесва! Ти си на ход.

fenasf
10-22-2011, 08:18
Знаеш, че го искаш :wink:

Axeria
10-22-2011, 08:29
С такива свалячи не си имай работа.. Не си заслужават нервите и времето. :?

balu4ka
10-22-2011, 09:13
Бахти играча,ако ти държеше на приятелката си още тогава щеше да и споделиш държанието му.А, ти спри да се филмираш,остави да се забива там ,не се занимавай (:

Sheily
10-22-2011, 10:51
Хайде сега пак прочети поста :lol:
Не разбирам какъв ти е проблема. Всеки си има мнение.

DiabolicalSoul
10-22-2011, 13:24
.... лягаше при мен .... натискаше ме целуваше ме ..аз не му обръщах каквото и да е било внимание

Аxhahxahxahxha представих си го.
и аз :D :D

ми иска да те наебе бе моме..... толкова ли ти е сложно да го разбереш :D