PDA

View Full Version : Проблем



flix6
10-21-2011, 20:40
Нарцисист съм и смятам повечето от темите за които говорят момичетата на моята възраст за малоумни. Трудно ми е да си намеря обща тема с тях и често просто не ми се занимава да се правя на идиот. Дайте съвет какво да направя за да мога спокойно да дрънкам "простотии" без да ми пука и следователно на обкръжението да им харесва. Благодаря предварително!

fenkaaa
10-21-2011, 20:41
А ти на колко си години ?! 8-)

granger
10-21-2011, 20:43
Грешен раздел! +това има милиард теми за това в любов, училище и приятели и тем подобни! Не му е тука мястото,амиго ;)

flix6
10-21-2011, 20:46
На 15 години съм , не знам дали това е мястото според теб ,но всичко в крайна сметка се опира до секса. Аз пиша темата си специално за моя случай и това колко теми има в раздел "Любов / училище и тн." някак си не ме задоволява.

granger
10-21-2011, 20:48
Еми ,срока ,ама мислиш ли ,че някой ще седне да ти се обяснява пък прави тва,пък прави онова! Действай както ти идва отвътре и толкова.Като си нарцисист това си е твой дерт! По някакъв начин ще намериш общ език,щом имаш желание за връзка и секс!

TheGuardian01
10-21-2011, 20:56
Е, най-много като мен да станеш някой ден- голям циничен гъз, на който да не му пука за почти нищо . И т'ва е вариант... само да допълня , обаче, че така голяма любов няма да видиш. Особено като ги знам момиченцата на твоята възраст в к'ви филми живеят за "принца на бял кон" ; "голямата любов" ; "романтиката" и така нататък. Ще си переш какички/курвички докато станеш мъж за женене и т'ва е. Не че е лошо, но бъди наясно със себе си- чукане ли искаш от една жена, чувства ли искаш от нея, любов и прочие. Ти си преценяваш 8)

hamilcar
10-21-2011, 20:59
грешен раздел