PDA

View Full Version : Първата ми целувка



EMBAZA
10-21-2011, 21:43
Имам си приятелка от доста време, но досега никога ама никога не сме се целували по устните с език.. Само по бузките чат пат ;д... Таа не знам как да постъпя. Не мога просто да й кажа, че искам да се целуваме.. Та това си е нормално, но незнам как да започна. До сега никога не съм се целувал с език и това ми е първата сериозна връзка. Помогнете

ledenakrasota
10-21-2011, 21:47
Просто я целуваш. Уцелваш момента. Трябва да стане спонтанно. :)

EMBAZA
10-21-2011, 22:00
Просто я целуваш. Уцелваш момента. Трябва да стане спонтанно. :)

Благодаря. :) А има ли някакъв определен начин на целуване (незнам как да се изразя) с език щот да не се изложа ;д

ledenakrasota
10-21-2011, 22:03
Просто я целуваш. Уцелваш момента. Трябва да стане спонтанно. :)

Благодаря. :) А има ли някакъв определен начин на целуване (незнам как да се изразя) с език щот да не се изложа ;д

Просто се отпускаш. Не да си завреш целия език в устата й и да се задави. :lol:

Бавно и постепенно. В нета има достатъчно инфо и клипчета. Виж в ютюб(how to kiss).
Примерно : http://www.videojug.com/film/how-to-kiss-for-the-first-time

Sheily
10-21-2011, 22:21
Като се замисля, че преди време и мен това ме е притеснявало, срамувала съм се, мислила съм го и не знам си още какво, чак ми става смешно. :D
Спокойно, няма смисъл да се притесняваш, а пък и не е кой знае какво. Ще се случи, когато трябва и от самосебе си, инстинктивно е. :)

NarutoShippuuden
10-22-2011, 06:15
Въхх боже първия път почти винаги е излагация така, че дерзай :grin:

kyon
10-22-2011, 07:48
Няма нищо страшно.
http://www.youtube.com/watch?v=MXBitjpGzbE

gabsit000
10-22-2011, 07:50
просто действаш няма готови рецепти ...

Limitless
10-22-2011, 08:27
просто действаш няма готови рецепти ...

Axeria
10-22-2011, 08:30
http://2.bp.blogspot.com/_CZ6DtE8Ne9g/TT7CURa8zuI/AAAAAAAAB4o/MOlgjGi_NGk/s1600/Just%2Bdo%2Bit.jpg

balu4ka
10-22-2011, 09:26
Никой не се е родил научен,просто бъди нежен и внимателен.Другото ще дойде от самосебе си ^^^

SuperBadSuperFresh
10-22-2011, 10:13
Наистина ли има клипчета как да се целуваш?!?

Излез,просто излез от форума,YouTube,Facebook и така нататък и иди и я целуни!По инстинкт,изпълнено с твоята лична страст,а не по уроци от някакво малоумно клипче...
Имам чувството,че има уроци как да си завържеш връзките или да си облечеш якето...Нереална малоумност...

lubovvv
10-22-2011, 11:08
Заведи я на някое романтично и спокойно място където да сте само двамата и природният пейзаж, поговорете си тихичко, постепенно се приближавай към нея, замълчете за секунда и самото привличане ще се появи изведнъж. Целуни я, не е страшно!

lorry26
10-22-2011, 14:34
Моята първа целувка с език беше .. трагична :D той можеше да се целува, но аз не :д но след известно време пак опитахме и сега нямаме проблеми ;д помня как и аз къде ли не търсех как става. Просто седнете някъде примерно, говорете си, приближете се и ще стане ;д първо с обикновена целувка и след това предлагам ти да поемеш инициативата ( след като си момчето ) разтвори леко устните си и след като и тя го направи прокарай езика си в нейната уста и оттам нататък каквото ти идва отвътре :)

blaaablaaablaaa
10-22-2011, 15:27
Моят опит е по-малко и от този на автора (ако има накъде по-малко :D ), но мисля, че не му е чак толкова мисленето.