PDA

View Full Version : Харесвам я ?



xwizkkhaLiffax
10-21-2011, 22:16
Как мога да впечетля момиче ?

та искам съвет как мога да накарам момиче да ме хареса или нещо от тоя род :-o

Sheily
10-21-2011, 22:27
Много обобщено си задаваш въпроса, ако искаш да впечатлиш конкретно момиче трябва повече да разкажеш за нея. Иначе си е относително и при всяко момиче е строго индивидуално. Все пак не трябва да се променяш заради другите, която те хареса - ще те хареса какъвто си. :)

xwizkkhaLiffax
10-21-2011, 22:35
Ами..

Тя е на 13 години от моя клас казвам се Габи ммм просто ме е срам да се запозная с нея. Ам не е няква кифла нито е надута е по някога е малко луда :shock: но иначе ми изглежда свестна

ForzaFelipe
10-21-2011, 23:01
Тя е на 13 години от моя клас казвам се Габи ммм просто ме е срам да се запозная с нея.

Добре...вие сте в един клас и не се познавате :shock: :shock:


Just be yourself...и така ще станат нещата...и ако не отидеш да се запознаеш ти...няма да стане работата

Sheily
10-21-2011, 23:02
В пубертета е така, нормално е. Ще отмине и този период. :)
Няма нищо срамно. Щом сте от един клас, не би трябвало да е чак такъв проблем да се запознаете. Просто е, дори примерно да отидеш и да й поискаш химикалка, тетрадка, учебник и т.н., само колкото, за да завържеш разговор с нея. :)

xwizkkhaLiffax
10-21-2011, 23:15
Проблема е там че съм сигурен че ще ми откаже, защото като гледам другите момичета от нашия клас кви са кифли и за най малкото ти опяват.. Срам ме е просто като ме погледне в очите и направо краката ми треперят

fenasf
10-22-2011, 08:19
Не можеш. Най-много да те помисли за пълен смотаняк, какъвто всъщност си :lol: