PDA

View Full Version : Майка ми ?



xwizkkhaLiffax
10-21-2011, 22:24
Здравейте. Значи миналата година много исках да ми вземат телефон тоя ][ Samsung S5230 ] и нали майка ми го взе и общо това ми беше подарака за Имения ден, рожденият ден и нова година. Тая година казах на майка ми че искам една обикновена китака дето е 50 лв и тя каза че не може да ми вземе [ не че проблем са парите ] а просто не знам брат ми каквото си пойска му копува а да не говорим че той е на 18 години.. Помогнете ми какво да правя ?

NarutoShippuuden
10-22-2011, 06:17
Ми кажи `и това което каза във форума, дано те разбере :o

xoxi
10-22-2011, 06:30
А ти на колко си?
И не си ли събираш пари? Отделяй си по някой лев всеки ден от джобни примерно и ще събереш достатъчно, за да си купуваш каквото ти се иска.

xwizkkhaLiffax
10-22-2011, 07:37
казах и го, и без това не ми дава пари за дск или джобни

Runaway11
10-22-2011, 19:02
Добре не мога да разбера проблема? Карай си с този дето имаш и това е... :-o :-o :-o

vqra
10-22-2011, 19:12
може да говориш с брат си да говори с нея предполагам че ако той е по глезения тя ще го послуша и как така не ти дават джобни? късмет

teen4e55
10-22-2011, 19:22
Е не... отказвам се вече... скоро ще пусна тема че нямам 18, но искам кола, но нашите не ми дават... Какво да правя????
Аре осъзнайте се бе, така ли не пораснахте, не може да имате всичко каквото си пожелаете на момента с парите на мама и тати :?
Направете едните скапани 18 години, намерете си нормална работа, взимайте заплата и правете и сторете каквото си решите с тея пари...

edit: сори, ама най-малкото което беше логично да се сетиш (тва е към авторката) е че трябваше да обсъдиш това с майка ти, не със съфорумниците си, дето си нямат и идея какво е у вас за да ти помагат в семейните проблеми

xILoveMyselfx
10-22-2011, 20:43
Не всеки ден е Великден!

Не можеш ей така през една година да си искаш нови неща!Замисли се за хората които и това нямат, но се радват на най-малкото.Доста егоистично е да гледаш какво купуват на брат ти!

Reignfire
10-22-2011, 20:53
Здравейте. Значи миналата година много исках да ми вземат телефон тоя ][ Samsung S5230 ] и нали майка ми го взе и общо това ми беше подарака за Имения ден, рожденият ден и нова година. Тая година казах на майка ми че искам една обикновена китака дето е 50 лв и тя каза че не може да ми вземе [ не че проблем са парите ] а просто не знам брат ми каквото си пойска му копува а да не говорим че той е на 18 години.. Помогнете ми какво да правя ?

Спри да бъдеш разглезено леке.

ccdesigns
10-22-2011, 21:59
Айде, айде, пак го нападнахте. Бил разглезен, а у. На вас ако един ден не ви дадат джобни или ако мама и тате не ви вземат поредния подарък - веднага трябва да научат всички колко са лоши ваште, ама като някой се оплаче, че не му дават джобни и че са му купили един телефон за 10 поредни празника, айдее, разглезен бил. Много ме нервят такива путки като вас, които като си имат всичко и някой се оплаче, че няма нещо, веднага бил разглезен. :-)

Verminaard
10-22-2011, 22:02
кенеф

Добре че ти си капацитет ясновидец и знаеш за всеки как и с колко живее.ОП е разглезен.За него 50 лева като не са пари - майната му.Като почне сам да си троши седалището за пари да видим дали сам няма да се псува какво леке е бил.

ccdesigns
10-22-2011, 22:09
Убеден съм, че поне половината от тия, дето го плюят, получават почти всичко, което искат, не може той да обяснява как не му дават джобни и как са му взели едно нещо за 1 година, а в същото време брат му да получава всичко и тия да казват на НЕГО разглезен...

Verminaard
10-22-2011, 22:15
Aбе че тука е бъкано със неграмотни лицемерчета и сополиви готованци не ме съмнява.Просто имам почти физическата нужда да ги псувам,щом ги срещна.

extreme16
10-23-2011, 16:01
Убеден съм, че поне половината от тия, дето го плюят, получават почти всичко, което искат, не може той да обяснява как не му дават джобни и как са му взели едно нещо за 1 година, а в същото време брат му да получава всичко и тия да казват на НЕГО разглезен...

+1

Разглезените май са тези, които така старателно обвиняват момчето, че е разглезено, много устати има нещо .. :хх

ManonDilova
10-23-2011, 16:10
Изчакай, докато забравят за тази случка и като наближи някой празник и кажи, че искаш вместо подарък - пари, ако ти дадат 25-30 лева примерно и от баба и дядо още 20 и готово, имаш за китара :)

п.с. какво значи "дск" :-o

BrainlessROCKBABY
10-23-2011, 18:17
^ даскало, duuuhh!