PDA

View Full Version : страхувах се



brusa
10-22-2011, 00:27
да не се влюбя в едно момиче което ми е мн добра приятелка и си споделяме мн неща.. и понеже знам че тя гледа на мен само като на приятел се страхувах да не се влюбя в нея защото веднъж вече патих от такова нещо и естествено с момичето сега и здрасти не си казваме.. таа страхувах се и със сегашната да не стане така даже маи на там бяха тръгнали нещата обаче преди малко попаднах на място където не трябваше да бъда и прочетох неща които не трябваше да чета и разбрах що за курва е ( с извинение пред дамите) и останах доста разочарован.. нз как да я погледна в понеделник като идем на даскало и изобщо как да говоря с нея седим на един чин и докато сме на даскало постоянно сме заедно.. а сега не знам как да продължа тея взаимоотношения с нея :XXXX ! :?

Luidgie
10-22-2011, 00:30
Прочел мненията на няколко пикли и пикльовци и вече "Как да я погледна" :?

brusa
10-22-2011, 00:37
Прочел мненията на няколко пикли и пикльовци и вече "Как да я погледна" :?

мне.. прочетох неща които тя лично е писала.. иначе не ми пука кой кво говори и пише за нея и въобще чуждото мнение не може да повлияе на мойто за нея ;)

Luidgie
10-22-2011, 00:54
Прочел мненията на няколко пикли и пикльовци и вече "Как да я погледна" :?

мне.. прочетох неща които тя лично е писала.. иначе не ми пука кой кво говори и пише за нея и въобще чуждото мнение не може да повлияе на мойто за нея ;) Кой знае защо ги е написала и от какво естество са били. Като ти е приятелка и я познаваш, няма защо да ти пука от подобни неща, дори написани от нея.

Seattle
10-22-2011, 02:31
Аз пък бих се поровил малко да видя дали наистина е така. Пускай тънки базици и виш как тя отреагира, казвам ТЪНКИ!
От любопитните съм си 8-)

cigarettekisses
10-22-2011, 06:49
Eдно малко нещо се е случило и вече не я харесваш?!
Всеки си има недостатъци..

Limitless
10-22-2011, 07:19
Зависи само от твоето мнение .. от ничие друго! ако ти я мислиш за приятен и мил човек др. е без значение :) .. а ако не можеш ... отиваш и го казваш в очите ако имаш топки за това ест.

brusa
10-22-2011, 09:46
не съм казал че я мразя или пък че вече не искам да ми е приятелка просто останах малко разочарован след тея курвенски истории дето е правила а не я мислех за такава.. не мога да прекъсна приятелството ни заради нещо такова все пак живота си е нейн не мога да я съдя.. а тя много държи на мен като на фр звъни ми всеки ден пише ми и точно заради това се страхувах да не се влюбя щото доста се сближихме но вече няма как да стане след това което е правила.. всеки път когато ми е криво идва при мен и говорим както и аз при нея ама нмз тя пак си ми остава фр защото знам че наистина държи на мен :)

brusa
10-22-2011, 09:51
Аз пък бих се поровил малко да видя дали наистина е така. Пускай тънки базици и виш как тя отреагира, казвам ТЪНКИ!
От любопитните съм си 8-)

и аз съм любопитко и от любопитството разбрах тея работи беше забравила да си излезне от фб в даскалото и и четох съобщенията ( знам малко подло) а иначе веднага мога да я накарам да ми каже за тва ама не искам 8-)

balu4ka
10-22-2011, 09:57
След като доста пъти в 6-реда прочетох "тя много държи на мен ",запитай се при теб същото ли е ?!След като сте приятели,това никак не трябва да те кара да се отдръпваш от нея,тя не е постъпила така с теб.Бъди до нея ,както до сега,не я карай да съжалява ,че се е сближила толкова с теб,явно е открила в теб неща ,които в друг не може.Като нейн приятел,се опитай да и помогнеш ,та дори да я направиш по-добър човек.Покажи и кое е правилното.

thegreenzombie
10-22-2011, 10:01
споко... в понеделник не учим 8-) имаш време до вторник :D

brusa
10-22-2011, 10:17
След като доста пъти в 6-реда прочетох "тя много държи на мен ",запитай се при теб същото ли е ?!След като сте приятели,това никак не трябва да те кара да се отдръпваш от нея,тя не е постъпила така с теб.Бъди до нея ,както до сега,не я карай да съжалява ,че се е сближила толкова с теб,явно е открила в теб неща ,които в друг не може.Като нейн приятел,се опитай да и помогнеш ,та дори да я направиш по-добър човек.Покажи и кое е правилното.

аз не се отдръпвам от нея.. и да държа на нея и много пъти съм и го показвал и се страхувах да не се влюбя в нея заради тая наша близост но както казах вече не мога да го направя защото никак не си падам по такива момичета.. ще поговоря с нея на тази тема но няма да е сега.. няма какво да се опитвам да я променям и да я правя по добър човек защото тя е добър човек особено към мен винаги се застъпваме един за друг при разни ситуации

между другото когато писах темата бях малко фиркан и някои неща дето съм писал не са на място :?

NomNomNom
10-22-2011, 11:24
Ти си влюбен в нея и си имал тайни надежди , но си видял , че ходи , пада си , или се натиска на други , които са, от социална гледна точка, по-готини от теб и си саднал.

brusa
10-22-2011, 11:37
Ти си влюбен в нея и си имал тайни надежди , но си видял , че ходи , пада си , или се натиска на други , които са, от социална гледна точка, по-готини от теб и си саднал.

нищо подобно :lol:

NomNomNom
10-22-2011, 11:52
Ти си влюбен в нея и си имал тайни надежди , но си видял , че ходи , пада си , или се натиска на други , които са, от социална гледна точка, по-готини от теб и си саднал.

нищо подобно :lol:
да, да, 100 про , за тва се и оправдаваш -бях пийнал и т.н.
Ако не искаше да си с нея, нямаше да й ровиш из нещата , ако и беше просто приятел, нямаше да се садваш от това което пише.
И говориш за страх да не я захаресваш.
Айде, моля ти се, поне си признай истината сам пред себе си.

maybeone
10-22-2011, 12:26
Всеки прави глупости, грешки, има недостатъци, някои от които могат да се поправят, други не. За това са приятелите, да се разбират и да помагат един на друг. Не мога да те разбера аз лично. Разбрал си нещо за твой приятел и сега се чудиш как да го погледнеш. Това са нормални неща, поговори с нея, разкажи и какво си разбрал и съответно изчакай да ти обясни. Дай и съвет, ако би могъл. Ако я чувстваш толкова близка, веднага би знаел как да реагираш и какво би било държанието ти пред нея, веднага би си отговорил защо едва ли не, тя е написала или направила даденото нещо. ;) Приятелството е най- ценното на света и както в любовта, така и при приятелите, трябва да правиш компромиси и да се опитваш да разбереш необясними и налудничави неща. :) :)

SisiStrange
10-22-2011, 12:31
И какво, ако някога си в миналото е правила някакви си неща? Какво те интересува теб какво и е миналото? Явно, за да си си извадил хубаво мнение за нея, се е променила. Това говори, че не е проста мастия. Трябва много смелост, за да можеш напълно да си промениш живота и да влезеш в правия път. Отстрани изглежда супер простичко (О, ми просто спираш да общуваш с неправилни хора, да се държиш еди как си, сменяш си гардероба и хооооп готов/а си!), но не е така. И, ако бях на нейно място щях жестоко да се обидя, че съм избутала нагоре, променила съм се, а някъв дето уж ми е приятел не оценява всички тези усилия.

brusa
10-22-2011, 15:30
определено не ме разбирате защото не съм се изразил както трябва като съм писал темата.. но още един път казвам че това не променя нищо и че пак си оставаме това е което сме.. приятели !

ManonDilova
10-22-2011, 16:52
Ами мога да ти кажа моето мнение от погледа ми на жена - ние момичетата понякога преиграваме, въртим игрички и така нататък. Ако ми видиш моите хронологии какви неща съм писала, половината от тях или измислени или имат лек допир до реалността и то с определена цел да тестваме някой дали ни лъже или нарочно да създадем дадено впечатление. Идеята ми е, че не всичко, което казваме (пишем) е истина. :)

Нека впечатлението ти за нея остане такова, каквото тя ти го е показала до сега, защото "ТОВА" е истинската тя. Никой не би излъгал най-добрия си приятел.

IlovEmyPuffYToY
10-22-2011, 19:21
Ами мога да ти кажа моето мнение от погледа ми на жена - ние момичетата понякога преиграваме, въртим игрички и така нататък. Ако ми видиш моите хронологии какви неща съм писала, половината от тях или измислени или имат лек допир до реалността и то с определена цел да тестваме някой дали ни лъже или нарочно да създадем дадено впечатление. Идеята ми е, че не всичко, което казваме (пишем) е истина. :)

Нека впечатлението ти за нея остане такова, каквото тя ти го е показала до сега, защото "ТОВА" е истинската тя. Никой не би излъгал най-добрия си приятел.